|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 13 |
Witam Czy pieniadze z neteller moge przelac na swoje konto moneybookers??? Z gory dziekuje za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 13 |
Dzieki ashgan. Nie bardzo mam czas szukac w starszych postach, wiec prosze o cierpliwoc w zwiazku z nastepnym pyteniem. Jaka prowizje pobiera neteller za przelew do WBK???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 13 |
I jeszcze jedno. Czy moge np wplacic srodki z netellet do bwin. Tam pograc troche i wyplacic na moneybookers lub konto w banku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tego już nie wiem. Jeśli chcesz wpłacić Netellerem... pograć trochę... i wypłacić na MB lub na konto bankowe to polecam Gamebookers.
Ciężej jest natomiast znaleźć buka, który przyjąłby MB a później wypłacił na Netellera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam Czy istnieje możliwość rejestracji jeżeli nie posiadam prawa jazdy ani paszportu?? na Live Czacie nikogo niema dlatego piszę tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS: W jakim języku przeprowadzana jest rozmowa po rejestracji ? dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Piotrek, jaka rozmowa? Ja żadnej rozmowy nie miałem, strona jest dostępna w języku polskim, weryfikacja konta wykonywana jest na podstawie mikro przelewu który trzeba im odesłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
rcsade- podczas rejestracji jest taka informacja "W celu uaktywnienia Twojego rachunku musisz przeprowadzić rozmowę telefoniczną z przedstawicielem Działu obsługi klienta." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS: Czy istnieje możliwość rejestracji jeżeli nie posiadam prawa jazdy ani paszportu?? pytam ponieważ przy rejestracji dostępne są tylko te dwa dokumenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziękuję za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
To ja Ci niestety nie pomogę, jak się rejestrowałem to nikt do mnie nie dzwonił, paszport ani prawko nie było potrzebne, może coś się zmieniło? Nie wiem.. w każdym bądź razie mówię jak ja miałem. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Tez mnie to interesuje nie mam prawa jazdy a paszport jakis stary niewazny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
najlepiej jak napiszecie do supportu czy moze byc dowod i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
If there are no other forms listed for verification, you will not be able to register a Neteller account.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
mam pytanko bo mam problem i nie wiem jak moge wyplacic pieniadze z neteller.. przelwy mam zabloekowany !! co to jest ten czek?? dzieki z gory wielkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
a ja mam takie pyt. jesli mialem kase na koncie buka(byl to freebet) to moze pozniej wyplacic na netellera????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Witam, mam pytanie, czy mój brat może sobie założyć z tego samego komputera konto w Netellerze, ja już mam tam konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
To juz sa jakies jaja. Wczoraj zalozylem konto wyplacilem na nie 50 Euro dzis chce wejsc a tu niespodzianka !!! Wystąpił błąd Twój rachunek został zamknięty. Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email] [email protected].[/email] Przepraszamy za niedogodność O co chodzi ? Mam zamrozona kase!! Why?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam, mam pytanie, czy mój brat może sobie założyć z tego samego komputera konto w Netellerze, ja już mam tam konto. tak, moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
To juz sa jakies jaja. Wczoraj zalozylem konto wyplacilem na nie 50 Euro dzis chce wejsc a tu niespodzianka !!! Wystąpił błąd Twój rachunek został zamknięty. Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [E-mail] [email protected].[/E-mail] Przepraszamy za niedogodność O co chodzi ? Mam zamrozona kase!! Why? podejrzewam, ze na tym forum nikt nie udzieli Ci infa dlaczego Ci konto zamkneli, napisz do nich na live chat'cie zeby do Ciebie zadzwonilo lub zadzwon sam i sie dowiesz wszystkiego, oni zwykle blokuja konta w przypadku gdy: -uzywasz neo i masz zmienne ip (mysla, ze ktos loguje Ci sie na Twoje konto, bo za kazdym razem logowanie jest z innego ip) -bukmacher/pokerrom/kasyno zrobilo blad wyplacajac Ci za duzo kasy i po prostu napisali do netellera o zamrozenie Twojego konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanko bo mam problem i nie wiem jak moge wyplacic pieniadze z neteller.. przelwy mam zabloekowany !! co to jest ten czek?? dzieki z gory wielkie wplac do gamebookers, obroc raz i wyplac na mb, stamtad juz sobie powinienes poradzic wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|