Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#688850 22/11/2006 11:50
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Na ogół tak.

Bonus: Unibet
#688851 22/11/2006 13:32
Dołączył: May 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 13
Witam
Czy pieniadze z neteller moge przelac na swoje konto moneybookers??? Z gory dziekuje za odpowiedz

#688852 22/11/2006 13:36
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
nie

#688853 22/11/2006 13:42
Dołączył: May 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 13
Dzieki ashgan. Nie bardzo mam czas szukac w starszych postach, wiec prosze o cierpliwoc w zwiazku z nastepnym pyteniem. Jaka prowizje pobiera neteller za przelew do WBK???

#688854 22/11/2006 13:44
Dołączył: May 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 13
I jeszcze jedno. Czy moge np wplacic srodki z netellet do bwin. Tam pograc troche i wyplacic na moneybookers lub konto w banku??

#688855 22/11/2006 13:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tego już nie wiem. Jeśli chcesz wpłacić Netellerem... pograć trochę... i wypłacić na MB lub na konto bankowe to polecam Gamebookers.

Ciężej jest natomiast znaleźć buka, który przyjąłby MB a później wypłacił na Netellera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#688856 22/11/2006 14:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam
Czy istnieje możliwość rejestracji jeżeli nie posiadam prawa jazdy ani paszportu?? na Live Czacie nikogo niema dlatego piszę tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS: W jakim języku przeprowadzana jest rozmowa po rejestracji ?
dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#688857 22/11/2006 14:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Piotrek, jaka rozmowa? Ja żadnej rozmowy nie miałem, strona jest dostępna w języku polskim, weryfikacja konta wykonywana jest na podstawie mikro przelewu który trzeba im odesłać.

#688858 22/11/2006 14:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
rcsade- podczas rejestracji jest taka informacja "W celu uaktywnienia Twojego rachunku musisz przeprowadzić rozmowę telefoniczną z przedstawicielem Działu obsługi klienta." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS: Czy istnieje możliwość rejestracji jeżeli nie posiadam prawa jazdy ani paszportu?? pytam ponieważ przy rejestracji dostępne są tylko te dwa dokumenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dziękuję za odpowiedź

#688859 22/11/2006 14:16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
To ja Ci niestety nie pomogę, jak się rejestrowałem to nikt do mnie nie dzwonił, paszport ani prawko nie było potrzebne, może coś się zmieniło? Nie wiem.. w każdym bądź razie mówię jak ja miałem. Pozdrawiam.

#688860 22/11/2006 15:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Tez mnie to interesuje nie mam prawa jazdy a paszport jakis stary niewazny

#688861 22/11/2006 15:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
najlepiej jak napiszecie do supportu czy moze byc dowod i tyle

#688862 22/11/2006 15:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
If there are no other forms listed for verification, you will not be able to register a Neteller account.

#688863 22/11/2006 16:34
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367
mam pytanko bo mam problem i nie wiem jak moge wyplacic pieniadze z neteller.. przelwy mam zabloekowany !! co to jest ten czek??
dzieki z gory wielkie

#688864 22/11/2006 16:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
a ja mam takie pyt. jesli mialem kase na koncie buka(byl to freebet) to moze pozniej wyplacic na netellera????

#688865 22/11/2006 21:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Witam, mam pytanie, czy mój brat może sobie założyć z tego samego komputera konto w Netellerze, ja już mam tam konto.

#688866 25/11/2006 15:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
To juz sa jakies jaja. Wczoraj zalozylem konto wyplacilem na nie 50 Euro dzis chce wejsc a tu niespodzianka !!!

Wystąpił błąd


Twój rachunek został zamknięty.


Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email][email protected].[/email]


Przepraszamy za niedogodność



O co chodzi ? Mam zamrozona kase!! Why?

#688867 25/11/2006 18:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam, mam pytanie, czy mój brat może sobie założyć z tego samego komputera konto w Netellerze, ja już mam tam konto.

tak, moze

#688868 25/11/2006 18:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
To juz sa jakies jaja. Wczoraj zalozylem konto wyplacilem na nie 50 Euro dzis chce wejsc a tu niespodzianka !!!

Wystąpił błąd
Twój rachunek został zamknięty.
Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [E-mail][email protected].[/E-mail]
Przepraszamy za niedogodność
O co chodzi ? Mam zamrozona kase!! Why?

podejrzewam, ze na tym forum nikt nie udzieli Ci infa dlaczego Ci konto zamkneli, napisz do nich na live chat'cie zeby do Ciebie zadzwonilo lub zadzwon sam i sie dowiesz wszystkiego, oni zwykle blokuja konta w przypadku gdy:
-uzywasz neo i masz zmienne ip (mysla, ze ktos loguje Ci sie na Twoje konto, bo za kazdym razem logowanie jest z innego ip)
-bukmacher/pokerrom/kasyno zrobilo blad wyplacajac Ci za duzo kasy i po prostu napisali do netellera o zamrozenie Twojego konta

#688869 25/11/2006 18:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanko bo mam problem i nie wiem jak moge wyplacic pieniadze z neteller.. przelwy mam zabloekowany !! co to jest ten czek??
dzieki z gory wielkie

wplac do gamebookers, obroc raz i wyplac na mb, stamtad juz sobie powinienes poradzic wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1