Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#689020 15/10/2006 07:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
abstrahujac ...nie mozna nazwac "wyruchac i porzucic" przenosnia... rzecz napisana "prosto z mostu" nie jest przenosnia... tyle... dobranoc...

niech będzie, mój błąd... pozdro

Bonus: Unibet
#689021 15/10/2006 13:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
phaser jak znajdziesz chwile czasu to wrzuć "Grę" na jakis inny serwer, na megaupload caly czas zajete sa wszystkie sloty i nie idzie sciagnac tego pliku. dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

do góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#689022 15/10/2006 20:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Jak ominac bariery na megauploaad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Internet Explorer
1. Uruchom->regedit
znaleźć klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy
2. Powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

w zamian zycze sobie co najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#689023 15/10/2006 21:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Jak ominac bariery na megauploaad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Internet Explorer
1. Uruchom->regedit
znaleźć klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy
2. Powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

w zamian zycze sobie co najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czy jezeli w katalogo /5.0/ nie ma podkatalogu User Agent to go stworzyc?

[Linked Image] [img248.imageshack.us]

zauwazylem, jest taki katalog:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\User Agent]

ale chyba nie chodzi o ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#689024 15/10/2006 21:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
nie, ma być dokładnie tak jak napisał Wahi, sprawdzone - działa, właśnie się ściąga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wahi

#689025 15/10/2006 21:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
k***a dopiero spojrzalem na screena, dobrze jest n0cnY...

#689026 15/10/2006 21:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
A gdzie wy macie tam "uruchom" w którym miejscu?!

#689027 15/10/2006 22:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
START>>Uruchom

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#689028 15/10/2006 22:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
mnie dalej nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

moze marzano jak sciagniesz to wrzuc na inny serwerek - jak bedziesz mial czas i checi

#689029 15/10/2006 22:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ej to ma być tak jak napisał Wahi czy tak jak napisał nOcnY?! Mam stworzyć podkatalog czy nie?! Jeżeli tak to jak to zrobić?!

#689030 15/10/2006 22:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
nic nie stwarzac, tam bedzie ten plik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

oto sciazka jeszcze raz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent

jeszcze mi sie nie zdazylo by u kogos nie istniala
jelsi jednak nie istnieje tworzycie ja sami

#689031 15/10/2006 22:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
pamiętajcie, że strone trzeba otworzyć w Internet Explorerze, w innych przeglądarkach nie działa...

#689032 15/10/2006 23:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Stworzyłem i nadal mi się nie ściąga...:/

#689033 16/10/2006 18:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
nOcnY wyslalem Ci na maila sprawdz czy doszlo, widze ze napalacie sie na ta ksiazke ;p

...ale jednoczesnie rozmowa zeszla z toru, czas to zmienic

Czy zdazylo wam sie ze na takie same stwierdzenie kobieta reaguje w dwojaki sposob raz przyjmuje ze strasznym gniewem a raz z usmiechem. Przy czym pierwsza sytuacja jest gdy sie dobrze znamy. A druga kiedy dopiero sie poznajemy.

Nie wiem dlaczego ale odnioselm takie wrazenie nie bedac z moja dziewczyna ze byla bardziej zainteresowana miala wieksze checi, rozmowy byly ciekawsze, plodniejsze:P, nie raz ona je inicjowala, martwila sie itp...Potem kiedy zaczalem sie bardziej starac to jakos zaniklo

Wynika moze to z tego zaobserwowalem, usmiech i uprzejmosc do obcych kobiet dziala bardziej niz, do naszej przyzwyczajonej do tego panny

Najbardziej mnie wcurvia to ze panna bardziej interesuje sie wszystkim co jest wokol niz partnerem, wlasnie czasem jest bardziej uprzejma skora do usmiechow rozmowy z obcymi znajomymi. Jasne babka to nie jest ptaszek na uwiezi ale pewne wyczucie dobrego smaku obowiazaje. Dziala to na zasadzie jak ona sie zle czuje jest nie w nastroju no to oczywiscie musisz mnie obskakiwac, w druga strone niekoniecznie.

Troche to dziwne ale wlasnie zbyt dobre traktrowanie dziewczyny prowadzi raczej do porazki, obopolne dawanie przyniesie wiecej korzysci. Tak wiec panowie wiecej stanowczosci i wytrwalosci.

#689034 16/10/2006 19:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688

#689035 16/10/2006 20:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
nic nie stwarzac, tam bedzie ten plik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

oto sciazka jeszcze raz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent

jeszcze mi sie nie zdazylo by u kogos nie istniala
jelsi jednak nie istnieje tworzycie ja sami

zrobilem tak jak na screenie i otiweralem mu na FF wiec moze to przez to nie dzialalo...
Quote

ok leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1