|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
abstrahujac ...nie mozna nazwac "wyruchac i porzucic" przenosnia... rzecz napisana "prosto z mostu" nie jest przenosnia... tyle... dobranoc... niech będzie, mój błąd... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
phaser jak znajdziesz chwile czasu to wrzuć "Grę" na jakis inny serwer, na megaupload caly czas zajete sa wszystkie sloty i nie idzie sciagnac tego pliku. dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> do góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Jak ominac bariery na megauploaad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Internet Explorer 1. Uruchom->regedit znaleźć klucz: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent] jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy 2. Powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
w zamian zycze sobie co najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Jak ominac bariery na megauploaad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Internet Explorer 1. Uruchom->regedit znaleźć klucz: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent] jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy 2. Powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
w zamian zycze sobie co najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy jezeli w katalogo /5.0/ nie ma podkatalogu User Agent to go stworzyc? [Linked Image] [ img248.imageshack.us] zauwazylem, jest taki katalog: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\User Agent] ale chyba nie chodzi o ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
nie, ma być dokładnie tak jak napisał Wahi, sprawdzone - działa, właśnie się ściąga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wahi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
k***a dopiero spojrzalem na screena, dobrze jest n0cnY...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
A gdzie wy macie tam "uruchom" w którym miejscu?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
START>>Uruchom
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
mnie dalej nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
moze marzano jak sciagniesz to wrzuc na inny serwerek - jak bedziesz mial czas i checi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Ej to ma być tak jak napisał Wahi czy tak jak napisał nOcnY?! Mam stworzyć podkatalog czy nie?! Jeżeli tak to jak to zrobić?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
nic nie stwarzac, tam bedzie ten plik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oto sciazka jeszcze raz: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent
jeszcze mi sie nie zdazylo by u kogos nie istniala jelsi jednak nie istnieje tworzycie ja sami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
pamiętajcie, że strone trzeba otworzyć w Internet Explorerze, w innych przeglądarkach nie działa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Stworzyłem i nadal mi się nie ściąga...:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
nOcnY wyslalem Ci na maila sprawdz czy doszlo, widze ze napalacie sie na ta ksiazke ;p
...ale jednoczesnie rozmowa zeszla z toru, czas to zmienic
Czy zdazylo wam sie ze na takie same stwierdzenie kobieta reaguje w dwojaki sposob raz przyjmuje ze strasznym gniewem a raz z usmiechem. Przy czym pierwsza sytuacja jest gdy sie dobrze znamy. A druga kiedy dopiero sie poznajemy.
Nie wiem dlaczego ale odnioselm takie wrazenie nie bedac z moja dziewczyna ze byla bardziej zainteresowana miala wieksze checi, rozmowy byly ciekawsze, plodniejsze:P, nie raz ona je inicjowala, martwila sie itp...Potem kiedy zaczalem sie bardziej starac to jakos zaniklo
Wynika moze to z tego zaobserwowalem, usmiech i uprzejmosc do obcych kobiet dziala bardziej niz, do naszej przyzwyczajonej do tego panny
Najbardziej mnie wcurvia to ze panna bardziej interesuje sie wszystkim co jest wokol niz partnerem, wlasnie czasem jest bardziej uprzejma skora do usmiechow rozmowy z obcymi znajomymi. Jasne babka to nie jest ptaszek na uwiezi ale pewne wyczucie dobrego smaku obowiazaje. Dziala to na zasadzie jak ona sie zle czuje jest nie w nastroju no to oczywiscie musisz mnie obskakiwac, w druga strone niekoniecznie.
Troche to dziwne ale wlasnie zbyt dobre traktrowanie dziewczyny prowadzi raczej do porazki, obopolne dawanie przyniesie wiecej korzysci. Tak wiec panowie wiecej stanowczosci i wytrwalosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
nic nie stwarzac, tam bedzie ten plik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oto sciazka jeszcze raz: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent
jeszcze mi sie nie zdazylo by u kogos nie istniala jelsi jednak nie istnieje tworzycie ja sami zrobilem tak jak na screenie i otiweralem mu na FF wiec moze to przez to nie dzialalo... ok leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|