Wszystkie rachunki w danym banku maj�..."> Wszystkie rachunki w danym banku maj�...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#69053 28/10/2004 19:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
http://www3.ing.pl/u235/navi/88

Google sie kłania !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Wszystkie rachunki w danym banku mają taki sam SWIFT. bo jest on przypisany do banku a nie placówki

Bonus: Unibet
#69054 28/10/2004 21:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
Jaki jest numer Swift banku Śląskiego i czy każdy ma taki sam niezaleznie od tego w jakim jest miescie ?
Podajcie mi ten kod swift - Pozdrawiam !

ING Bank Śląski
Kod SWIFT: INGBPLPW

PS. Dla potomnych - kod SWIFT banku mozna sprawdzic np. na tej stronie [bankier.pl] .

Pozdrawiam

#69055 01/11/2004 23:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 101
F
member
member
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 101
Mam pytanie odnośnie dużych wypłat z konta expekt do banku.

Słyszałem, że expekt daje limity przy częstych wygranych.
Załóżmy, że mamy 2 sytuacje:


Nr 1:
Wpłacam do expekta 500 zł. Po jakimś czasie mam 2000 zł. Wypłacam wszystko do banku. Znów wpłacam 500 zł do expekta. Znów mam 2000 zł. Znowu wypłacam wszystko. itd.

Nr 2:
Wpłacam do expekta 500 zł. Po jakims czasie mam 2000. Gram jednak dalej i dochodze do 10000 zł. Wypłacam wszystko do banku.

Kiedy expekt wcześniej zablokuje mi konto? Przy częstych wypłatach mniejszych sum czy po jednej większej? A może zablokuje już przy tym jak u nich na koncie będzie 10000 i nawet nie dam rady przelać tego do banku?

#69056 14/11/2004 00:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ja sobie nie przyupominam zadnych limitow a grywalem swego czasu za duze stawki i duze wygrane tez byly.

Pozdro

#69057 14/11/2004 01:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
Czy ginie wam zakladka historia i w trakcie??Cio to moze byc??

#69058 14/11/2004 04:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mi też zginęły te zakładki.

#69059 14/11/2004 15:05
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
sposob na to jest po zalogowaniu jezeli nie masz tych zakladek poprostu Odswiez strone i powinny sie pojawic

#69060 15/11/2004 00:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Widze ze nasze forum zostalo spolszczone... Cieszy mnie to bardzo, ale chcialbym tez miec polski expekt... Nie mogę ustawic polskiego języka nawet wchodząc przez stronkęna której język wybrać można - zawsze wyskakuje angielski nawet jesli chce wyswietlic po grecku... Mieliscie z tym problem?? Jak wiecie co z tym zrobic to poproszę o napisanie.

korzystalem z tej strony: http://www.expekt.com/index.jsp?lc=new

a także z tej: http://www.expekt.com/pol/

i mam po angielsku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#69061 22/11/2004 14:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
nie wiecie jak expekt wyplaca pieniadze do Lukas banku. Z tego co sie orientuje lukas nie posiada kodu swift, a przelewy miedzynarodowe dokonywane sa przez jakis bank korespondencyjny. CZY KTOS COS MOZE MI O TYM BLIZEJ POWIEDZieC???

#69062 22/11/2004 15:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
SWIFT Lukas Banku: LUBWPLPR
Pisałem już nawet w tym temacie: kodów SWIFT szukać >>>TUTAJ<<< [bankier.pl]

#69063 22/11/2004 16:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
żyła napisal ze zablokowali mu konto poznieważ mial wiecej niz jedno konto z tego samego IP ... a jak to jest w przypadku sieci osiedlowej.. bo w takim przypadku sporo ludzi ma taki sam IP... ( o ile sie nie myle) I co wtedy... tez jest sie narazonym na usuniecie konta ??

Pozdrawiam

#69064 22/11/2004 16:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Napisz do supportu i wyjaśnij jaka jest sytuacja, a oni już Tobie wszystko wyjaśnią: support@expekt.com.
Tu chodzi chyba o to, że buk może to traktować jako próbę obejścia limitów (to samo IP, te same zdarzenia...)
PS. Widzę, że można już edytować posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by insane; 22/11/2004 16:41.
#69065 22/11/2004 16:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
o jakich limitach mowisz??

#69066 22/11/2004 16:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Jak dużo będziesz wygrywał to przytną Tobie limity, czyli maksymalne stawki, za jakie możesz zagrać dany zakład.

#69067 22/11/2004 17:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
aha a jakie sa te maksymalne stawki ?? jest to gdzies ystalone czy oni sami ustawiaja takie limty wg ich "widzi mi sie" ?? I czy to oznacza ze np nie moglbym zagrac przykladowo za kwote 5000,- .. czy chodzi o to ze po innych kursach bede mogl grac??

#69068 22/11/2004 17:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
Nad wszystkim czuwa "system komputerowy" wiec spokojnie nic sie tam nie dzieje na "widzi mi sie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jesli zrobia ci limit to na stawke przy graniu zakladu ale wczesniej musial byc ich ograc na dosc duza sume - tak szybko limitu ci nie dadza.

#69069 22/11/2004 17:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
kurcze tyle sie naczytalem ze jednym nie wypłacają kasy, niektorzy bluznia na nich inni chwalą... i teraz bądz tu mądry ... juz sam nie wiem ktorego buka wybrac.. ktory jest najpewniejszy pod wzgledem uczciwych wypłat...
nie chodzi mi juz o wysokie stawki tylko o to ze jak wygram to ze moge byc spokojny ze kase wypłaca jak bede chcial dokonac wyplaty... a nie ze beda cos kombinowac z IP, limitami, itp duperelami..
Jak myslicie czy wybór expect bedzie dobrym wyborem??
Pozdrawiam

#69070 22/11/2004 21:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
wybierz unibet!sa konkretni w tym co robia!

#69071 22/11/2004 22:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
aha a czy moglbys krotko podac jakies argumenty "za" jakies zalety ..noi wady jak są .. oraz czy poczatkujacy gracz sie znajdzie na ich stronach. oraz czy maja konta w polskich bankach

#69072 22/11/2004 22:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
docelowo i tak będziesz otwierał u różnych buków bo co chwila są jakieś promocje za pierwszy depozyt,wiec bedzie warto wypłacić kase od jednego i przelac tam gdzie jest bonus.Ponadto bedzie Cię wkurzać że kurs na to samo u jednego buka jest np.1,9 a u drugiego 2,1. W tej chwili masz bonusy w sportingbet i betandwin,strony po polsku,więc chyba warto...

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1