|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
http://www3.ing.pl/u235/navi/88Google sie kłania !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wszystkie rachunki w danym banku mają taki sam SWIFT. bo jest on przypisany do banku a nie placówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Jaki jest numer Swift banku Śląskiego i czy każdy ma taki sam niezaleznie od tego w jakim jest miescie ? Podajcie mi ten kod swift - Pozdrawiam ! ING Bank Śląski Kod SWIFT: INGBPLPW PS. Dla potomnych - kod SWIFT banku mozna sprawdzic np. na tej stronie [ bankier.pl] . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 101 |
Mam pytanie odnośnie dużych wypłat z konta expekt do banku.
Słyszałem, że expekt daje limity przy częstych wygranych. Załóżmy, że mamy 2 sytuacje:
Nr 1: Wpłacam do expekta 500 zł. Po jakimś czasie mam 2000 zł. Wypłacam wszystko do banku. Znów wpłacam 500 zł do expekta. Znów mam 2000 zł. Znowu wypłacam wszystko. itd.
Nr 2: Wpłacam do expekta 500 zł. Po jakims czasie mam 2000. Gram jednak dalej i dochodze do 10000 zł. Wypłacam wszystko do banku.
Kiedy expekt wcześniej zablokuje mi konto? Przy częstych wypłatach mniejszych sum czy po jednej większej? A może zablokuje już przy tym jak u nich na koncie będzie 10000 i nawet nie dam rady przelać tego do banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ja sobie nie przyupominam zadnych limitow a grywalem swego czasu za duze stawki i duze wygrane tez byly.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348 |
Czy ginie wam zakladka historia i w trakcie??Cio to moze byc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mi też zginęły te zakładki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348 |
sposob na to jest po zalogowaniu jezeli nie masz tych zakladek poprostu Odswiez strone i powinny sie pojawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Widze ze nasze forum zostalo spolszczone... Cieszy mnie to bardzo, ale chcialbym tez miec polski expekt... Nie mogę ustawic polskiego języka nawet wchodząc przez stronkęna której język wybrać można - zawsze wyskakuje angielski nawet jesli chce wyswietlic po grecku... Mieliscie z tym problem?? Jak wiecie co z tym zrobic to poproszę o napisanie. korzystalem z tej strony: http://www.expekt.com/index.jsp?lc=newa także z tej: http://www.expekt.com/pol/i mam po angielsku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33 |
nie wiecie jak expekt wyplaca pieniadze do Lukas banku. Z tego co sie orientuje lukas nie posiada kodu swift, a przelewy miedzynarodowe dokonywane sa przez jakis bank korespondencyjny. CZY KTOS COS MOZE MI O TYM BLIZEJ POWIEDZieC???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
SWIFT Lukas Banku: LUBWPLPR Pisałem już nawet w tym temacie: kodów SWIFT szukać >>>TUTAJ<<< [ bankier.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
żyła napisal ze zablokowali mu konto poznieważ mial wiecej niz jedno konto z tego samego IP ... a jak to jest w przypadku sieci osiedlowej.. bo w takim przypadku sporo ludzi ma taki sam IP... ( o ile sie nie myle) I co wtedy... tez jest sie narazonym na usuniecie konta ?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Napisz do supportu i wyjaśnij jaka jest sytuacja, a oni już Tobie wszystko wyjaśnią: support@expekt.com. Tu chodzi chyba o to, że buk może to traktować jako próbę obejścia limitów (to samo IP, te same zdarzenia...) PS. Widzę, że można już edytować posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by insane; 22/11/2004 16:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
o jakich limitach mowisz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Jak dużo będziesz wygrywał to przytną Tobie limity, czyli maksymalne stawki, za jakie możesz zagrać dany zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
aha a jakie sa te maksymalne stawki ?? jest to gdzies ystalone czy oni sami ustawiaja takie limty wg ich "widzi mi sie" ?? I czy to oznacza ze np nie moglbym zagrac przykladowo za kwote 5000,- .. czy chodzi o to ze po innych kursach bede mogl grac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133 |
Nad wszystkim czuwa "system komputerowy" wiec spokojnie nic sie tam nie dzieje na "widzi mi sie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jesli zrobia ci limit to na stawke przy graniu zakladu ale wczesniej musial byc ich ograc na dosc duza sume - tak szybko limitu ci nie dadza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
kurcze tyle sie naczytalem ze jednym nie wypłacają kasy, niektorzy bluznia na nich inni chwalą... i teraz bądz tu mądry ... juz sam nie wiem ktorego buka wybrac.. ktory jest najpewniejszy pod wzgledem uczciwych wypłat... nie chodzi mi juz o wysokie stawki tylko o to ze jak wygram to ze moge byc spokojny ze kase wypłaca jak bede chcial dokonac wyplaty... a nie ze beda cos kombinowac z IP, limitami, itp duperelami.. Jak myslicie czy wybór expect bedzie dobrym wyborem?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
wybierz unibet!sa konkretni w tym co robia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
aha a czy moglbys krotko podac jakies argumenty "za" jakies zalety ..noi wady jak są .. oraz czy poczatkujacy gracz sie znajdzie na ich stronach. oraz czy maja konta w polskich bankach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
docelowo i tak będziesz otwierał u różnych buków bo co chwila są jakieś promocje za pierwszy depozyt,wiec bedzie warto wypłacić kase od jednego i przelac tam gdzie jest bonus.Ponadto bedzie Cię wkurzać że kurs na to samo u jednego buka jest np.1,9 a u drugiego 2,1. W tej chwili masz bonusy w sportingbet i betandwin,strony po polsku,więc chyba warto...
|
|
|
Link skopiowany do schowka