Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
1.5 jutro na wolfsburg
a ile byś chciał ? wezmą ich lekko
to się okaże, budzety nie grają, a gre wolfsburga opisał bym jednym przymiotnikiem mianowicie chuj.owa.
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
już coś zaczynali grać troche zabrakło, na drugo-ligowca starczy spokojnie, liczę na powtórkę z Bielefeld
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Sezon otwarty
[
Linked Image ]
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
1.5 jutro na wolfsburg
a ile byś chciał ? wezmą ich lekko
to się okaże, budzety nie grają, a gre wolfsburga opisał bym jednym przymiotnikiem mianowicie chuj.owa.
a wiesz kto jest głównym sponsorem jednych i drugich ?>
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
1.5 jutro na wolfsburg
a ile byś chciał ? wezmą ich lekko
to się okaże, budzety nie grają, a gre wolfsburga opisał bym jednym przymiotnikiem mianowicie chuj.owa.
a wiesz kto jest głównym sponsorem jednych i drugich ?>
wilków volfswagen, brunszwigu nie wiem
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ok, uzyłem google i takze volfswagen.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
No to widzę że jutro szykują się sprzedaże domów, samochodów i kredyty hipoteczne. Sponsorem Wolfsburg
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ze niby brunszwig nie bedzie przeszkadzał w utrzymaniu wilkom
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sponsorem Brunszwika jest Seat a właścicielem Seata VW
[ Linked Image ] [
iv.pl ]
Tu jest pewna jedynka
to samo Basel , FCK i Az Alkmaar
no i United dziś
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ze niby brunszwig nie bedzie przeszkadzał w utrzymaniu wilkom
tak myślę Tronku
ale oczywiście mogę się mylić i może być różnie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Biczu pefki rozdał Wychodzi na to że jutro trzeba do Bociana uderzyć żeby Burbonowi Jacka wysłać Chyba że rozłoży na raty
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Oscary i Hulki robią czołga tylko kurs mały
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczu pefki rozdał Wychodzi na to że jutro trzeba do Bociana uderzyć żeby Burbonowi Jacka wysłać Chyba że rozłoży na raty
może być różnie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a Burbona wciągło za nogę po ostatnim starciu ze Smokingowym Chudinim
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
CBS zatrzymalo dzis w zwiazku z wyludzeniami VATu Roberta Klatta.
Gwiazda disco polo, jeden z dwoch liderow zespolu Classic wraz z Zenonem Martyniukiem.
Ciekawe kiedy Zenka scigna
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
a Burbona wciągło za nogę po ostatnim starciu ze Smokingowym Chudinim
Burbon pewnie pojechał Bazyla szukać
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
volfswagen taka kase tam pompuje, a w ostatnich latach poza mistrzostwem 7-8lat temu i tym vicemistrzostwem 2015, nie ma sukcesów a te baraze to hanba i wstyd, nie musieli by tyle płacic tym piłkarzykom marnym jakby poczuli smak zaplecza bundesligi
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
CBS zatrzymalo dzis w zwiazku z wyludzeniami VATu Roberta Klatta.
Gwiazda disco polo, jeden z dwoch liderow zespolu Classic wraz z Zenonem Martyniukiem.
Ciekawe kiedy Zenka scigna
no to dla Zenka
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
ze niby brunszwig nie bedzie przeszkadzał w utrzymaniu wilkom
tak myślę Tronku
ale oczywiście mogę się mylić i może być różnie
VW i Seat to dwie różne bajki, jako koncern VAG są w jednej grupie ale kompletnie nic po za tym. Aspekt sponsoringu to zupełnie dowolna sprawa członków grupy i VAG nie ingeruje w to, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że są to dla nich marginalne kwestie kosztowe, a myślenie na zasadzie, że jest wspólny sponsor jest mylne:)
Nie rozpatruje tego kto wygra, a kto przegra tylko próbuję sobie wyobrazić jak dzwoni dyrektor z VW do dyrektora Seata i mówi, że musimy dziś wygrać, a ten drugi mówi ok, już dzwonię gdzie trzeba
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
o kube bym sie nie martwił pewnie jakas kolonia albo freiburg by go zatrudnili, w niemczech ma cenione nazwisko.
Link skopiowany do schowka