|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 29 |
Od jakiegos czasu gram tylko na remisy w hokeju. Głównie NHL. Typuje mi program, ale często i samemu udaje mi się wytypować 2 remisy na 1 kuponie. Stawka 1-2 zł kurs ok 17. Zakłady proste (na 2 zdarzenia) , rzadniej systemowe (2/3 lub 2/5) Skutecznosc niezła - na stronce mam screeny ostatnich kilku gier. Ciekaw jestem czy dużo osób gra tylko na remisy. Pozdrawiam
Last edited by Conrad; 02/12/2006 20:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255 |
Mam znajomego, który gra podobnie, tyle że z reguły single badź systemy właśnie 2z3, 2z4, 3z5...W tym sezonie znów niesamowitym zespołem w zakresie remisów jest HPK w lidze fińskiej, również Lahti w tejże lidze,wg mojego znajomka warto ich grać na remisy...na dziś wg mnie jest ciekawe spotkanie warte spróbowania w Extralidze czeskiej, derby Pragi Slavia - Sparta, ja to dziś gram hna remisie, singiel oczywiście 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
@Pzl moglbys podeslac programik/link do niego jesli to nie jest zadna tajemnica ?:) bede wdzieczny
moze warto byloby tez rozwinac ten temat i podawac tutaj swoje typy na remis ?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Juz jest taki temat: LINK [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Od jakiegos czasu gram tylko na remisy w hokeju. Głównie NHL. Typuje mi program, ale często i samemu udaje mi się wytypować 2 remisy na 1 kuponie. Stawka 1-2 zł kurs ok 17. Zakłady proste (na 2 zdarzenia) , rzadniej systemowe (2/3 lub 2/5) Skutecznosc niezła - na stronce mam screeny ostatnich kilku gier. Ciekaw jestem czy dużo osób gra tylko na remisy. Pozdrawiam
--- surebets.pl Mówisz, że typuje Ci programik, ciekawe według jakiego algorytmu?? Coś nie bardzo mi się chce wierzyć w rego typu programiki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka