Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#694856 20/10/2006 14:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 29
P
pzl
Offline
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 29
Od jakiegos czasu gram tylko na remisy w hokeju. Głównie NHL. Typuje mi program, ale często i samemu udaje mi się wytypować 2 remisy na 1 kuponie.
Stawka 1-2 zł kurs ok 17.
Zakłady proste (na 2 zdarzenia) , rzadniej systemowe (2/3 lub 2/5)
Skutecznosc niezła - na stronce mam screeny ostatnich kilku gier.
Ciekaw jestem czy dużo osób gra tylko na remisy.
Pozdrawiam

Last edited by Conrad; 02/12/2006 20:44.
Bonus: Unibet
#694857 22/10/2006 07:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
Mam znajomego, który gra podobnie, tyle że z reguły single badź systemy właśnie 2z3, 2z4, 3z5...W tym sezonie znów niesamowitym zespołem w zakresie remisów jest HPK w lidze fińskiej, również Lahti w tejże lidze,wg mojego znajomka warto ich grać na remisy...na dziś wg mnie jest ciekawe spotkanie warte spróbowania w Extralidze czeskiej, derby Pragi Slavia - Sparta, ja to dziś gram hna remisie, singiel oczywiście 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#694858 22/10/2006 11:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
@Pzl
moglbys podeslac programik/link do niego jesli to nie jest zadna tajemnica ?:) bede wdzieczny

moze warto byloby tez rozwinac ten temat i podawac tutaj swoje typy na remis ?

pozdrawiam

#694859 22/10/2006 15:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Juz jest taki temat:

LINK [mecz.org]

#694860 26/10/2006 19:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
Od jakiegos czasu gram tylko na remisy w hokeju. Głównie NHL. Typuje mi program, ale często i samemu udaje mi się wytypować 2 remisy na 1 kuponie.
Stawka 1-2 zł kurs ok 17.
Zakłady proste (na 2 zdarzenia) , rzadniej systemowe (2/3 lub 2/5)
Skutecznosc niezła - na stronce mam screeny ostatnich kilku gier.
Ciekaw jestem czy dużo osób gra tylko na remisy.
Pozdrawiam

---
surebets.pl

Mówisz, że typuje Ci programik, ciekawe według jakiego algorytmu?? Coś nie bardzo mi się chce wierzyć w rego typu programiki.

#694861 27/10/2006 14:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
zapewne loteria :/


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1