|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widzieliście mój debiut, można chyba go nazwać superdebiutem. Oto trafiony kuponik:
X01 Woods v 2,6 X03 Mickelson 1-8 2,60 X05 Els 1-8 3,40
AKO 22,98 TT-250
Czyli na czysto 4920,50 !!!!!!!!!!!!! No to chyba zajmę 1 miejsce w TT !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
moje serdeczne gratulacje Marcin ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) tylko niech Ci teraz sodowka do glowy nie uderzy ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) jak sadze kupon ten pusciles w rzeczywistosci? teraz musisz dalej typowac, zeby pokazac, ze to nie byl fuks... pozdr. Paragon
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gratul. tylko pytanie: co to za zespoły??? ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Gratulacje !!! W końcu będe się miał z kim ścigać ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Gratulacje. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Jest jednak pewne ale: Maksymalna wysokość wygranej przy puszczeniu zakładu AKO na 2-4 okazje wynosi 3.000zł, a więc: Twoje AKO: 22,98 Stawka: 250 zł Wyliczenie 22,98 * 250 = 3.000 zł (zgodnie z regulaminem)Od tego trzeba odjąć stawkę: Zysk: 3.000 - 250 = 2.750 zł Oby tak dalej a przkroczysz 10.000 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Pieknie!!! Oby tak dalej. Moje najszczersze gratulacje. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Typuj tak dalej a wszyscy na tym skorzystamy i moze konkretnie nadgryziemy kase bukow ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) W rzeczywistosci tez to pusciles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Wyglada to na GOLF
[This message has been edited by Funky07 (edited 09-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142 |
Gratuluje. Oby tak dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał SebaS:
Jest jednak pewne ale: Maksymalna wysokość wygranej przy puszczeniu zakładu AKO na 2-4 okazje wynosi 3.000zł, a
Skąd pochodzi to ograniczenie maksymalnej wygranej do 3.000 zł ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Regulamin Zakładów Bukmacherskich organizowanych przez PROFESJONAŁ Sp. z o.o.
paragraf 22 - Limit najwyższej wygranej na jeden zakład
Maksymalna wysokość kursu nie jest niczym ograniczona. Zawierający zakład w swoim własnym interesie powinien dbać o to, aby wysokością włożonej sumy nie przekroczyć limitu wygranej na jeden zakład. Limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na jeden zakład w formie podstawowej został określony w następujący sposób: - w przypadku zakładu SOLO 1.500zł - w przypadku AKO zakładu na 2-4 okazje zawierania zakładów 3.000zł - w przypadku AKO zakładu na 5-9 okazji zawierania zakładów 7.000zł - w przypadku AKO zakładu na 10-15 okazji zawierania zakładów 15.000zł - w przypadku AKO zakładu na co najmniej 15 okazji zawierania zakładów 20.000zł
UQ$ jak przeczytałem Twój post zaraz po tym wysłałem emaila do Profesjonału abu potwierdzili to czy te sumy się nie zmieniły. Znając życie nie odpiszą dletego osoby które typują w Profesjonał mogłyby się spytać czy takie kwoty jeszcze obowiązują.
[This message has been edited by SebaS (edited 09-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Szczerze mówiąc to nie wiem, czy aż tak rygorystycznie powinniśmy stosować regulamin Profesjonala. Z tego co pamiętam ma on też jakieś chore ograniczenie stawki jeżeli na kuponie jest coś z kursem powyżej 3.00 czy 4.00, więc pewnie i kupa innych kuponów do tej pory zaliczanych do TT, by pod to podpadała. W praktyce łatwo te ograniczenia obejść, dzieląc zakład na kilka kuponów. W TT nie ma to sensu. Moim zdaniem kupon powinien Marcinowi zostać zaliczony w pełnej wysokości. PS. Jak już mielibyśmy się tak trzymać rzeczywistych warunków, to trzeba by Marcinowi od jego wygranej odjąć kolejne 10% (wygrane przekraczające 2.100 zł są bowiem "podwójnie" opodatkowane) ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142 |
Myślę że powinniśmy ten kupon zaliczyć. W naszym regulaminie nie ma o tym wzmianki, więc chyba gdybyśmy nie zaliczyli tego kuponu byśmy postąpili nie fair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kupon zostanie zaliczony. Gratulacje Marcin!
Sam nawet nie wiedziałem o ograniczeniach w Profie czy o podwójnym opodatkowaniu powyżej 2.100zł. Jak zostało wspomniane gracz może u buka podzielić zakład na kilka kuponów i bez problemu obejść te ograniczenie. Do TT nie będziemy stosowali reguły u buków, które w praktyce można bez wysiłku obejść. Ale bardzo dobrze, że to wyszło na jaw bo powinniśmy o takich rzeczach wiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120 |
Pokazałes klasę . GRATULACJE
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24 |
Żeby wszystko było jasne(dla tych, którzy o tym nie wiedzieli): dodatkowe 10 %, które mielibyśmy oddać przy wygranej powyżejrównej 2100 zl.(3-krotność najnniższego wynagrodzenia krajowego) jest to podatek dochodowy, który miałby być odprowadzany na mocy przepisu który wszedł z dniem 01.01.2001. Przepis ten obowiązuje dla wszystkich buków działających na terenie Polski. Nie każdy o tym wie i można się na tym nieźle przejechać. Ale jak wiadomo na obejście polskiego prawa jest zawsze jakiś sposób, ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) . ps. należy czytać informacje wywieszane u buków (choć nie zawsze je wywieszają), ja o owym 2100 zł... dowiedziałęm się z wywieszki na drzwiach Profa (która zresztą wisi do tej pory). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak mam puscic kupon za 300 zł i miec do wygrania 4600 zamiast 5200 przez ten dodatkowy podatek to puszczam sobie 3 kupony po 100 i z głowy ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiedziałem, że bierki też są w zakładach
|
|
|
Link skopiowany do schowka