Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#692 09/04/2001 20:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Widzieliście mój debiut, można chyba go nazwać superdebiutem. Oto trafiony kuponik:

X01 Woods v 2,6
X03 Mickelson 1-8 2,60
X05 Els 1-8 3,40

AKO 22,98 TT-250

Czyli na czysto 4920,50 !!!!!!!!!!!!!
No to chyba zajmę 1 miejsce w TT !!!!!!!!

Bonus: Unibet
#693 09/04/2001 20:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
moje serdeczne gratulacje Marcin [Linked Image]

tylko niech Ci teraz sodowka do glowy nie uderzy [Linked Image] jak sadze kupon ten pusciles w rzeczywistosci?

teraz musisz dalej typowac, zeby pokazac, ze to nie byl fuks...

pozdr.
Paragon

#694 09/04/2001 20:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gratul.

tylko pytanie:
co to za zespoły??? [Linked Image]

#695 09/04/2001 20:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Gratulacje !!!

W końcu będe się miał z kim ścigać [Linked Image]

#696 09/04/2001 21:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Gratulacje. [Linked Image] [Linked Image]

Jest jednak pewne ale:
Maksymalna wysokość wygranej przy puszczeniu zakładu AKO na 2-4 okazje wynosi 3.000zł, a więc:

Twoje AKO: 22,98
Stawka: 250 zł

Wyliczenie 22,98 * 250 = 3.000 zł (zgodnie z regulaminem)

Od tego trzeba odjąć stawkę:
Zysk: 3.000 - 250 = 2.750 zł

Oby tak dalej a przkroczysz 10.000 zł.

#697 09/04/2001 21:55
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Pieknie!!! Oby tak dalej. Moje najszczersze gratulacje. [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Typuj tak dalej a wszyscy na tym skorzystamy i moze konkretnie nadgryziemy kase bukow [Linked Image]

W rzeczywistosci tez to pusciles?

#698 09/04/2001 21:56
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Wyglada to na GOLF

[This message has been edited by Funky07 (edited 09-04-2001).]

#699 09/04/2001 22:43
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
Gratuluje. Oby tak dalej.

#700 10/04/2001 01:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS:

Jest jednak pewne ale:
Maksymalna wysokość wygranej przy puszczeniu zakładu AKO na 2-4 okazje wynosi 3.000zł, a

Skąd pochodzi to ograniczenie maksymalnej wygranej do 3.000 zł ?!

#701 10/04/2001 02:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Regulamin Zakładów Bukmacherskich organizowanych przez PROFESJONAŁ Sp. z o.o.

paragraf 22 - Limit najwyższej wygranej na jeden zakład

Maksymalna wysokość kursu nie jest niczym ograniczona. Zawierający zakład w swoim własnym interesie powinien dbać o to, aby wysokością włożonej sumy nie przekroczyć limitu wygranej na jeden zakład. Limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na jeden zakład w formie podstawowej został określony w następujący sposób:
- w przypadku zakładu SOLO 1.500zł
- w przypadku AKO zakładu na 2-4 okazje zawierania zakładów 3.000zł
- w przypadku AKO zakładu na 5-9 okazji zawierania zakładów 7.000zł
- w przypadku AKO zakładu na 10-15 okazji zawierania zakładów 15.000zł
- w przypadku AKO zakładu na co najmniej 15 okazji zawierania zakładów 20.000zł


UQ$ jak przeczytałem Twój post zaraz po tym wysłałem emaila do Profesjonału abu potwierdzili to czy te sumy się nie zmieniły. Znając życie nie odpiszą dletego osoby które typują w Profesjonał mogłyby się spytać czy takie kwoty jeszcze obowiązują.

[This message has been edited by SebaS (edited 09-04-2001).]

#702 10/04/2001 02:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Szczerze mówiąc to nie wiem, czy aż tak rygorystycznie powinniśmy stosować regulamin Profesjonala. Z tego co pamiętam ma on też jakieś chore ograniczenie stawki jeżeli na kuponie jest coś z kursem powyżej 3.00 czy 4.00, więc pewnie i kupa innych kuponów do tej pory zaliczanych do TT, by pod to podpadała. W praktyce łatwo te ograniczenia obejść, dzieląc zakład na kilka kuponów. W TT nie ma to sensu. Moim zdaniem kupon powinien Marcinowi zostać zaliczony w pełnej wysokości.

PS. Jak już mielibyśmy się tak trzymać rzeczywistych warunków, to trzeba by Marcinowi od jego wygranej odjąć kolejne 10% (wygrane przekraczające 2.100 zł są bowiem "podwójnie" opodatkowane) [Linked Image]

#703 10/04/2001 03:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Spoko ja tylko przytoczyłem regulamin, bo widzę czasami reakcję na to jak ktoś puści typ SOLO który wymaga 3-kombinacji. W regulaminie Tabeli Typerów nic nie pisze o maksymalnej wygranej. Nie mam nic przeciwko temu aby wygrana została całkowicie przyznana. [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]


[This message has been edited by SebaS (edited 10-04-2001).]

#704 10/04/2001 03:07
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
Myślę że powinniśmy ten kupon zaliczyć. W naszym regulaminie nie ma o tym wzmianki, więc chyba gdybyśmy nie zaliczyli tego kuponu byśmy postąpili nie fair.

#705 10/04/2001 04:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kupon zostanie zaliczony. Gratulacje Marcin!

Sam nawet nie wiedziałem o ograniczeniach w Profie czy o podwójnym opodatkowaniu powyżej 2.100zł. Jak zostało wspomniane gracz może u buka podzielić zakład na kilka kuponów i bez problemu obejść te ograniczenie. Do TT nie będziemy stosowali reguły u buków, które w praktyce można bez wysiłku obejść. Ale bardzo dobrze, że to wyszło na jaw bo powinniśmy o takich rzeczach wiedzieć.

#706 10/04/2001 13:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
Pokazałes klasę . GRATULACJE

#707 10/04/2001 17:00
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24
Żeby wszystko było jasne(dla tych, którzy o tym nie wiedzieli): dodatkowe 10 %, które mielibyśmy oddać przy wygranej powyżejrównej 2100 zl.(3-krotność najnniższego wynagrodzenia krajowego) jest to podatek dochodowy, który miałby być odprowadzany na mocy przepisu który wszedł z dniem 01.01.2001. Przepis ten obowiązuje dla wszystkich buków działających na terenie Polski. Nie każdy o tym wie i można się na tym nieźle przejechać. Ale jak wiadomo na obejście polskiego prawa jest zawsze jakiś sposób, [Linked Image]. ps. należy czytać informacje wywieszane u buków (choć nie zawsze je wywieszają), ja o owym 2100 zł... dowiedziałęm się z wywieszki na drzwiach Profa (która zresztą wisi do tej pory).

Pozdrawiam.

#708 10/04/2001 18:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak mam puscic kupon za 300 zł i miec do wygrania 4600 zamiast 5200 przez ten dodatkowy podatek to puszczam sobie 3 kupony po 100 i z głowy [Linked Image]

#709 10/04/2001 20:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wiedziałem, że bierki też są w zakładach


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1