"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#695373 22/10/2006 15:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Czyli rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#695374 25/10/2006 10:31
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Kubica, podczas imprezy po ostatnim GP, fajna kurtka, czapka czy ozdoby na nadgarstkach tylko spodnie trochę za obcisłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

m.in. :

[Linked Image]

[Linked Image]

#695375 25/10/2006 14:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Mysle ze na dzis nalezy sie cieszyc z tego co mamy ! kazdy kibic tego sportu cieszylby sie pare miesiecy temu z faktu ze mamy zawodnika wsrod tak elitarnego sportu!- ale apetyt rosnie w miare jedzenia mam nadzieje ze wszytko przed nim i dostarczy nam jeszcze wiele radosci w nastepnych wyscigach-czego Wam i sobie zycze - pozdrawiam (sorry mialo byc sezonach a nie wyscigach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

#695376 25/10/2006 16:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Quote
Czyli rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To zes teraz doj..al.Mogles jeszcze napisac Rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu Formuly pierwszej.Widac kolejny przyklad Kubicomanii.

#695377 25/10/2006 18:12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.telemagazyn.pl/program/3413679585.html

dzisiaj z tego co pamiętam w programie ma być Robert Kubica... mam nadzieje ze sie nie mylę...

#695378 25/10/2006 18:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Mam nadzieje ze tym razem to nie sciema.Juz kilka tygodni temu szumnie zapowiadali obecnosc Roberta i go nie bylo.

#695379 25/10/2006 19:52
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Szok ...

To pierwszy dłuższy wywiad jaki widziałem z Kubicą.

Po wypowiedziach widać niestety jaki jest prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, generalnie nie ma co się dziwić - skończył ledwo podstawówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.

Inne pytanie : "Jesteś bardziej kierowcą czy Polakiem ? - Kierowcą ..."

Nadal jestem w szoku ...


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, rymoholik, Sensei, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,281 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,693
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1