|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
Czyli rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Kubica, podczas imprezy po ostatnim GP, fajna kurtka, czapka czy ozdoby na nadgarstkach tylko spodnie trochę za obcisłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> m.in. : [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Mysle ze na dzis nalezy sie cieszyc z tego co mamy ! kazdy kibic tego sportu cieszylby sie pare miesiecy temu z faktu ze mamy zawodnika wsrod tak elitarnego sportu!- ale apetyt rosnie w miare jedzenia mam nadzieje ze wszytko przed nim i dostarczy nam jeszcze wiele radosci w nastepnych wyscigach-czego Wam i sobie zycze - pozdrawiam (sorry mialo byc sezonach a nie wyscigach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Czyli rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To zes teraz doj..al.Mogles jeszcze napisac Rozmowy o naszym najlepszym rajdowcu Formuly pierwszej.Widac kolejny przyklad Kubicomanii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Mam nadzieje ze tym razem to nie sciema.Juz kilka tygodni temu szumnie zapowiadali obecnosc Roberta i go nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Szok ...
To pierwszy dłuższy wywiad jaki widziałem z Kubicą.
Po wypowiedziach widać niestety jaki jest prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, generalnie nie ma co się dziwić - skończył ledwo podstawówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.
Inne pytanie : "Jesteś bardziej kierowcą czy Polakiem ? - Kierowcą ..."
Nadal jestem w szoku ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka