|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
witam Mam nadzije ze wyniki was przekonaja bo to wyniki tygodniowe moze tez podawane czesciej . Ten temat ruszy od poniedzialku. Mam nadzieje ze po kilku miesiacach wynik przekonajs wiele osob do projektu. podrawiam wszystkich nie dowiarkow trzyjmacie wciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Wyniki bede podawane wedlug nastepujacego schematu data wiadomo programow ile programow w systemie 1=min 100$ inwestycji dla ulatwienia depozytu ile naszego wkladu zwrotu ile nam sie zwrocilo tygodniowy% jaki zysk% w tym tygodniu badz strata dziennie dzienny zwrot badz zysk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Statystyka startowa data...........3.04.2003 programow......13 depozytu.......1300 tygodniowy %...12.6 dziennie.......23.5 zwrotu.........0
uwagi: statystyki nie bede bardzo dogladne po prostu to nie ma az takiego znaczenia ale postaram sie Zalozenia sa teoretyczne to nieznaczy ze wlasnie w takiej wlasnie wielkosci ktokolwiek inwestuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
toro nikt nie jest niedowiarkiem, tylko z pewnym dystanesem pochodze do tego projektu., moze dla tego ze moze cos przeoczylem albo czegos nie do konca rozumiem.
Jak najbardziej bede sie temu przygladal i nie wykluczone ze sie w koncu przekonam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bede tez wstawial swoje zdanie jesli nie masz nic przeciwko.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
I bardzo slusznie trzeba podchodzic z dystansem. Oczywiscie nie mam nic przeciwko wrecz przeciwnie bardzo sie ciesze ze poznam twoje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
data...... start....7.04 oficjalny start programow.....13..... 12 nieplaci.......0.......0 depozytu.....1300$.....1200 zwrotu..........0$.....0 tygodniowy%....11,72%...11,42 dziennie.......21,76$...19,76 zysku...........0$.......0$ ryzyko.......-100%.......100%
komentarz: Zaczelem oficjalna statystyke jednak pominelem program golden eagle przestali placic w sobote (moj zysk w golden eagle 30%+ zwrot wkladu) to wyjatkowa sytuacja bo system ruszyl nastepnym razem jesli cos takiego sie stanie bedzie zaliczona to jako strata. Dodam jeszce ze poniedzialek i wtorek zgodny z planem.Nastepne wyniki w poniedzialek. pozdrawiam wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Tydzien 1 wynik +174,2$ data...........14.04.2003 programow......12 depozytu.......1200 nieplaci........0 tygodniowy %...14,5 dziennie.......23.5 zwrotu.........174,2
uwagi: wszystko mniej wiecej zgodnie z planem zauwazyc jednak nalezy ze 1 tydzien zawsze jest najlepszy
pozdrawiam wszystkich obserwatorow i uczystnikow czekam na ten moment kiedy powim teraz juz nie mozna stracic i mam nadzieje ze bedzie on za 9 tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
toro te zwroty sa placone bezposrednio do e-gold czy narazie masz zysk "na papierze" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Zwrot jest na egold a z egold latwo wyplacic np do mbanku pozdrwawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Taa, a jaki to PROJEKT???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
szczegoly dzial lista inwestycji http://inwestorstart.w.interia.pl/index.txt caly dzial jest prawie jemu poswicony inwestycja w 12 firm offshore
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
[QB]Tydzien 2 wynik +122,9$ data...........21.04.2003 programow......12 depozytu.......1200 nieplaci........2 tygodniowy %...10,2 dziennie.......17.5 zwrotu.........297.1
uwagi: tydzien byl kiepski 2 programy wysiadly byle tez klopoty techniczne,ale byly swieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jest juz jasniejsze jak to wyglada ze jest ciezko ale czy ktos mowil ze bedzie latwo lekko i przyjemnie nie ale coz jedziemy dalej
wszystkiego najlepszego z okazji dnia swiat duzo szczescia rozsadku i odwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103 |
Wyjaśnij mi jedną sprawe. Z tego co wyczytałem zajmujesz się tymi systemami dłuższy czas, więc powiedz czy nie ma systemów które płacą cały czas i istnieją przynajmniej 2lata?? Czy system działa tylko 5 tygodniu a puźniej się kończy >?? Pozdrawiam i dalej z zaciekawieniem będe śledził wyniki twojego projektu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Jak dlugo istnieja i jakie maja obroty te systemy to jest wlasnie bardzo istotna sprawa.Na razie to wyglada mi na cos w rodzaju tych slynnych piramid.Kto wplaci na poczatku istnienia to jeszcze skorzysta a pozniej roznie bywa.Poczatkowo dla reklamy i przyciagniecia klientow moga placic a gdy zbiora sumke ktora ich zadowoli zwijaja interes i nie ma szans na odzyskanie kasy. Ja tez sledze ten temat uwaznie i czekam na wyniki.Oby pozytywne. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał LordEgon: [qb]Wyjaśnij mi jedną sprawe. Z tego co wyczytałem zajmujesz się tymi systemami dłuższy czas, więc powiedz czy nie ma systemów które płacą cały czas i istnieją przynajmniej 2lata?? Czy system działa tylko 5 tygodniu a puźniej się kończy >?? Pozdrawiam i dalej z zaciekawieniem będe śledził wyniki twojego projektu.[/qb] Za niedlugo postaral sie Ci przyslac z 15 spoko programow. Ale jak powtarzam ryzyko jest bardzo duze. I w tym wlasnie rzecz kto placi a kto oszust i nie placi to sedno sprawy.Kto wie ten ma. Probuje roznie bywa ale w sumie jest zawsze jest juz do przodu nabralem doswiadczenie ale bywa roznie nie czaruje nikogo nie ma lekko pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
No wlasnie w tym problem wiekszosc firm to poprostu oszusci(scams,piramidy,pozzi it)nikogo nie bede czarowal ryzyko jest bardzo duzo. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro: [QB][QB]Tydzien 3 wynik +92,4$ data...........28.04.2003 programow......12 depozytu.......1200 nieplaci........3 tygodniowy %...7,7 dziennie.......13,2 zwrotu.........389.5
uwagi: znow padl 1 program trudno - normalka, 1/3 drogi za nami zobaczymy jak bedzie dalej pozdrownienia dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Toro,cos cichutko w tym temacie. Czyzby juz koniec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Wyglada na to ze kasa poszla sie ... A mozna bylo to lepiej zainwestowac - stary dobry bukmacher - www.profition.com [ profition.com] - 15.5% zysku w ciagu ostatnich 2 miechow no ale co tam offshore daje to w 2 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Toro,cos cichutko w tym temacie. Czyzby juz koniec?[/qb] przepraszam jestem troche zajety idzie bardzo ciezko nie bede ukrywal ale dopoki bedzie placic choc jedna firma ciagnie temat jak wtopie zaczynam nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nigdy sie nie podaje
|
|
|
Link skopiowany do schowka