Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#69567 04/04/2003 03:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
witam
Mam nadzije ze wyniki was przekonaja bo to wyniki tygodniowe moze tez podawane czesciej .
Ten temat ruszy od poniedzialku.
Mam nadzieje ze po kilku miesiacach wynik przekonajs wiele osob do projektu.
podrawiam wszystkich nie dowiarkow
trzyjmacie wciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#69568 04/04/2003 03:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Wyniki bede podawane wedlug nastepujacego schematu
data wiadomo
programow ile programow w systemie 1=min 100$ inwestycji dla ulatwienia
depozytu ile naszego wkladu
zwrotu ile nam sie zwrocilo
tygodniowy% jaki zysk% w tym tygodniu badz strata
dziennie dzienny zwrot badz zysk

#69569 04/04/2003 03:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Statystyka startowa
data...........3.04.2003
programow......13
depozytu.......1300
tygodniowy %...12.6
dziennie.......23.5
zwrotu.........0

uwagi: statystyki nie bede bardzo dogladne po prostu to nie ma az takiego znaczenia ale postaram sie Zalozenia sa teoretyczne to nieznaczy ze wlasnie w takiej wlasnie wielkosci ktokolwiek inwestuje

#69570 04/04/2003 03:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
toro nikt nie jest niedowiarkiem, tylko z pewnym dystanesem pochodze do tego projektu., moze dla tego ze moze cos przeoczylem albo czegos nie do konca rozumiem.

Jak najbardziej bede sie temu przygladal i nie wykluczone ze sie w koncu przekonam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bede tez wstawial swoje zdanie jesli nie masz nic przeciwko.

Pozdrawiam

#69571 04/04/2003 04:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
I bardzo slusznie trzeba podchodzic z dystansem.
Oczywiscie nie mam nic przeciwko wrecz przeciwnie bardzo sie ciesze ze poznam twoje zdanie.

#69572 08/04/2003 18:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
data...... start....7.04 oficjalny start
programow.....13..... 12
nieplaci.......0.......0
depozytu.....1300$.....1200
zwrotu..........0$.....0
tygodniowy%....11,72%...11,42
dziennie.......21,76$...19,76
zysku...........0$.......0$
ryzyko.......-100%.......100%

komentarz: Zaczelem oficjalna statystyke jednak pominelem program golden eagle przestali placic w sobote (moj zysk w golden eagle 30%+ zwrot wkladu)
to wyjatkowa sytuacja bo system ruszyl nastepnym razem jesli cos takiego sie stanie bedzie zaliczona to jako strata.
Dodam jeszce ze poniedzialek i wtorek zgodny z planem.Nastepne wyniki w poniedzialek.
pozdrawiam wszystkich

#69573 14/04/2003 13:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Tydzien 1
wynik +174,2$
data...........14.04.2003
programow......12
depozytu.......1200
nieplaci........0
tygodniowy %...14,5
dziennie.......23.5
zwrotu.........174,2

uwagi: wszystko mniej wiecej zgodnie z planem zauwazyc jednak nalezy ze 1 tydzien zawsze jest najlepszy

pozdrawiam wszystkich obserwatorow i uczystnikow
czekam na ten moment kiedy powim teraz juz nie mozna stracic i mam nadzieje ze bedzie on za 9 tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#69574 15/04/2003 00:20
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
toro te zwroty sa placone bezposrednio do e-gold czy narazie masz zysk "na papierze" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#69575 15/04/2003 03:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Zwrot jest na egold a z egold latwo wyplacic np do mbanku
pozdrwawiam

#69576 15/04/2003 03:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Taa, a jaki to PROJEKT???

#69577 15/04/2003 14:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
szczegoly dzial lista inwestycji
http://inwestorstart.w.interia.pl/index.txt

caly dzial jest prawie jemu poswicony inwestycja w 12 firm offshore

#69578 21/04/2003 15:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
[QB]Tydzien 2
wynik +122,9$
data...........21.04.2003
programow......12
depozytu.......1200
nieplaci........2
tygodniowy %...10,2
dziennie.......17.5
zwrotu.........297.1

uwagi: tydzien byl kiepski 2 programy wysiadly byle tez klopoty techniczne,ale byly swieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
teraz jest juz jasniejsze jak to wyglada ze jest ciezko ale czy ktos mowil ze bedzie latwo lekko i przyjemnie nie ale coz jedziemy dalej

wszystkiego najlepszego z okazji dnia swiat
duzo szczescia rozsadku i odwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#69579 22/04/2003 14:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
Wyjaśnij mi jedną sprawe. Z tego co wyczytałem zajmujesz się tymi systemami dłuższy czas, więc powiedz czy nie ma systemów które płacą cały czas i istnieją przynajmniej 2lata?? Czy system działa tylko 5 tygodniu a puźniej się kończy >?? Pozdrawiam i dalej z zaciekawieniem będe śledził wyniki twojego projektu.

#69580 23/04/2003 17:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Jak dlugo istnieja i jakie maja obroty te systemy to jest wlasnie bardzo istotna sprawa.Na razie to wyglada mi na cos w rodzaju tych slynnych piramid.Kto wplaci na poczatku istnienia to jeszcze skorzysta a pozniej roznie bywa.Poczatkowo dla reklamy i przyciagniecia klientow moga placic a gdy zbiora sumke ktora ich zadowoli zwijaja interes i nie ma szans na odzyskanie kasy.
Ja tez sledze ten temat uwaznie i czekam na wyniki.Oby pozytywne.
Pozdrawiam.

#69581 24/04/2003 00:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał LordEgon:
[qb]Wyjaśnij mi jedną sprawe. Z tego co wyczytałem zajmujesz się tymi systemami dłuższy czas, więc powiedz czy nie ma systemów które płacą cały czas i istnieją przynajmniej 2lata?? Czy system działa tylko 5 tygodniu a puźniej się kończy >?? Pozdrawiam i dalej z zaciekawieniem będe śledził wyniki twojego projektu.[/qb]
Za niedlugo postaral sie Ci przyslac z 15 spoko programow.

Ale jak powtarzam ryzyko jest bardzo duze.
I w tym wlasnie rzecz kto placi a kto oszust i nie placi to sedno sprawy.Kto wie ten ma.
Probuje roznie bywa ale w sumie jest zawsze jest juz do przodu nabralem doswiadczenie ale bywa roznie

nie czaruje nikogo nie ma lekko
pozdrowienia

#69582 24/04/2003 00:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
No wlasnie w tym problem wiekszosc firm to poprostu oszusci(scams,piramidy,pozzi it)nikogo nie bede czarowal ryzyko jest bardzo duzo.
Pozdrawiam.

#69583 28/04/2003 15:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[QB][QB]Tydzien 3
wynik +92,4$
data...........28.04.2003
programow......12
depozytu.......1200
nieplaci........3
tygodniowy %...7,7
dziennie.......13,2
zwrotu.........389.5

uwagi: znow padl 1 program trudno - normalka, 1/3 drogi za nami zobaczymy jak bedzie dalej
pozdrownienia dla wszystkich

#69584 11/05/2003 21:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Toro,cos cichutko w tym temacie.
Czyzby juz koniec?

#69585 14/05/2003 20:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Wyglada na to ze kasa poszla sie ...

A mozna bylo to lepiej zainwestowac - stary dobry bukmacher - www.profition.com [profition.com] - 15.5% zysku w ciagu ostatnich 2 miechow no ale co tam offshore daje to w 2 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#69586 15/05/2003 23:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Toro,cos cichutko w tym temacie.
Czyzby juz koniec?[/qb]
przepraszam jestem troche zajety
idzie bardzo ciezko nie bede ukrywal ale dopoki bedzie placic choc jedna firma ciagnie temat

jak wtopie zaczynam nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nigdy sie nie podaje

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08, betowiec), 1,350 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1