Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#69725 08/05/2003 07:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Stan:
8950 + 10*19*10 = 10850
kurs: 1135
Na dzisiaj:
zamknięcie 10, limit 1128

Bonus: Unibet
#69726 08/05/2003 12:47
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Brawo Bebu - tak przypuszczałem patrząc na wyniki wczorajszej sesji, tylko nie wiedziałem jak mocno do przodu.

#69727 08/05/2003 16:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
dziękuję, ale gdybym był przy komputerzy w ciągu dnia to pewnie bym zamknął te pozycje wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a tak przypadkowo ładnie wyszło.
Pozdrowienia

#69728 08/05/2003 17:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kasuję poprzednie i daję limit 1135 (13:52)

#69729 09/05/2003 03:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
dzisiaj pozamykałem wszystko, zgodnie ze zleceniem,
stan konta: 10850 - 10*13 = 10720
kontrakty 0

#69730 09/05/2003 04:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Podsumowanie po czwartkowej sesji:
6726-(6*140)=5886zł
otwarte-- 6 dlugich
strata prawie 42%
dardaw

#69731 09/05/2003 04:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Bebu
Głupio może zabrzmi rada z mojej strony,bo Twoje osiągnięcia są w chwili obecnej zdecydowanie lepsze.Jednak aby jeszcze poprawić Twoje już i tak dobre wyniki myślę,że skorzystasz z moich wskazówek.
Istnieją na giełdzie takie zlecenia jak stop i stop loss.Dzisiaj miałeś okazję je wykorzystać. Pokrótce wygląda to tak.Jest to zlecenie,które nie pozwala aby zysk przemienił się w stratę. Dzisiaj w/g Twoich zleceń powinieneś ustawić kupno tak jak miałeś na 1128 a stopa ustawić na 1135.Nie musisz wtedy pilnować rynku a stop realizuje Twoje zlecenie,zabezpieczasz się stopem przed, w tym przypadku ,nagłym wzrostem. Czyli mniej więcej stop to minimalny zysk jaki akceptujesz(ew.zmniejszenie strat) a kurs według zlecenia to zysk max. jaki możesz osiągnąć w danej transakcji.Mam nadzieję,że za bardzo nie namieszałem i zrozumiesz w czym rzecz.Jeśli coś napisałem niezbyt jasno to pytaj,wytłumaczę jaśniej na konkretnym przykładzie.
Pozdrawiam i gratuluję dobrego nosa
dardaw

#69732 09/05/2003 05:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
miałem właśnie Dardaw pytać gdzie się podziewasz. Pewnej nocy pisałem odpowiedź na Twojego wcześniejszego posta i już na końcu całej mojej twórczości komputer mi się wyłączył.
A teraz skrót tego co napisałem:
Odnośnie analizy sytuacji na giełdzie (w przypadku poszczególnych spółek) stwierdziłem, że zbyt dużo czasu ona pochłania w stosunku do rezultatów. Oczywiście żeby nie było niedomówień w moim przypadku. Siedziałem nad tymi całymi materiałami, a wyników nie było. Równie dobrze mogłem wybrać sobie losowo akcję, czas kupna, sprzedaży i może nawet lepiej bym na tym wyszedł. W przypadku tych kontraktów na wig20 podoba mi się, że obejmują one właściwie ogólną sytuację na giełdzie.
Pozdrawiam

#69733 09/05/2003 05:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć,
tak długo pisałem tego posta, że jak go w końcu wysłałem to zobaczyłem Twojego. Dziękuję za informację. Nie miałem pojęcia o takich zleceniach. Bardzo chętnię wykorzystam je.
Z tymi wynikami to wiadomo jak jest. Jestem pewien, że za tydzień, dwa zamienimy się miejscami.
Gram tutaj żeby się czegoś nauczyć. Jeśli masz uwagi lub informacje to pisz zaraz.
Pozdrowienia

#69734 09/05/2003 17:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witaj Bebu
Dodam tylko od siebie,że kontrakty nasze obejmują nie tylko sytuację na naszej giełdzie, ale również sytuację na rynkach zachodnich. Najczęściej rodzima giełda podąża śladem londyńskiej, frankfurckiej i oczywiście nowojorskiej.Nie obca jest nam rownież giełda węgierska.No,może ostatnio BUX nas sporo wyprzedził,ale było to związane z referendum, które tam już się odbyło.Poszczególne spółki musisz jednak nadal obserwować ponieważ wkład spółek w indeks WIG20 znacznie się różni.
Widzę,że połknąłeś bakcyla.Abyś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki podam Ci adres stronki www.abakus.pl [abakus.pl] Znajdziesz tam program o nazwie Gold2. Jest to doskonały program do analiz. Zawiera w sobie 38 wskaźników analizy technicznej i we wprawnych rękach jest fantastycznym narzędziem wspomagającym decyzje giełdowe.Na dodatek jest to program w pełnej wersji i do tego całkowicie darmowy wraz z codzienną bazą danych.Niestety wprowadzanie sesji zajmie Citrochę czasu bo bazę danych masz do czerwca ubiegłego roku i pozostałe sesje (prawie cały rok)będziesz musiał wprowadzać ręcznie sesję po sesji.Zapewniam Cię jednak,że nie będziesz żałował.Program jest po polsku, jednak gdybyś miał kłopoty z jakimś wskaźnikiem AT czy z czymś innym to śmiało pytaj.Pracuję na tym programie już długo i sądzę,że będę Ci mógł pomóc.Gwarantuję Ci,że wciągnie Cię na wiele, wiele godzin.
Oczywiście program ten polecam również innym zainteresowanym(jeśli tacy są???)
Dzisiaj aktualnie bez zleceń --FW20M3--1146 pkt
pozdrawiam
dardaw

#69735 09/05/2003 18:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
6 krótkich z limitem 1147
12.00
dardaw

#69736 09/05/2003 18:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Zrealizowane z limitem 1147
Aktualny stan :5886 +(6*70)-(6*12)=6378 zł
Pozycje zamknięte
dardaw

#69737 09/05/2003 19:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj Dardaw
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam odnośnie wpływu innych giełd. Ja praktycznie opieram się tylko na tym. Mam cały czas włączone cnbc. Nie konicznie tylko z powodu notowań. Ludzie prowadzący ten program naprawdę robią to z klasą i mimo poważnego charakteru z wielkim poczuciem humoru. Szczególnie lubię gdy prowadzi ten starszy człowiek (właśnie teraz). Jak się nie mylę to w tym roku stuknie mu już 76 rok (naprawdę niesamowicie zakonserwowany jak na swój wiek).
Dzisiaj i na poniedziałek zupełnie nie mam koncepcji jak potoczy się sytuacja. Jakieś sugestie?
Program ściągnę i przebadam. Osobiście lubię tego typu narzędzia, więc myślę że mnie wciągnie.
Pozdrawiam

#69738 09/05/2003 19:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
sa,są zainteresowani. O rany, ile wpisywania!
Pozdrawiam

#69739 10/05/2003 02:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Nawet się nie zastanawiaj jakie będzie otwarcie w poniedzialek i tak nie mamy na to wpływu. Na dzień dzisiejszy wygląda to jak totolotek. Zobaczymy rano w poniedziałek jak zachowują się futra w USA i wtedy będzie jaśniej.Gdyby nie zbliżające się referendum obstawiałbym spadki ale podobno OFE mają otrzymać gotówkę i może podciągną rynek.
Lepiej w weekend oddać się bukmacherce może uda się uszczuplić kasę buków.A jest sporo ciekawych meczy.Ze swej strony polecam niższe ligi szkockie, sa tam cztery mecze, które powinny wejść bez problemu.
życzę sukcesów
dardaw

#69740 10/05/2003 14:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
witam.

obeserwuje wasze poczynania od poczatku.
jedno mnie zastanawia dlaczego nie zostawicie GPW i nie przeniesiecie sie na rynki zagraniczne.
Na naszej rodzimej gieldzie juz nawet nic chce mi sie liczyc od kiedy trwa trend boczny, kompletny marazm. Polecam DAX ktory jest naprawde bardzo dynamiczny i ladnie poddaje sie obrobkom AT.
Jednak najabrdziej zachecam zeby sprawdzenia swoich sil na FOREX.

pozdrawiam

#69741 10/05/2003 16:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał sznikers:
[qb]witam.

obeserwuje wasze poczynania od poczatku.
jedno mnie zastanawia dlaczego nie zostawicie GPW i nie przeniesiecie sie na rynki zagraniczne.
Na naszej rodzimej gieldzie juz nawet nic chce mi sie liczyc od kiedy trwa trend boczny, kompletny marazm. Polecam DAX ktory jest naprawde bardzo dynamiczny i ladnie poddaje sie obrobkom AT.
Jednak najabrdziej zachecam zeby sprawdzenia swoich sil na FOREX.

pozdrawiam[/qb]
Propnuje żebyś nas wprowadził w ten temat.

#69742 10/05/2003 16:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witaj Sznikers
Odpowiem Ci w swoim imieniu.
Z GPW jestem związany na dobre i na złe od 1994r. Przeżyłem tu wszystkie wzloty i upadki. Można powiedzieć ,że mam naszą giełdę w małym palcu.Dzięki niej coś w życiu osiągnąłem a wierz mi, naprawdę nie mogę narzekać.Faktem jest,że nasza giełda znajduje się obecnie w trendzie bocznym,ale kanał od grudnia to 200 pkt. i kilka razy dało sie nieźle zarobić.A przecież trend boczny też nie będzie trwał wiecznie i z pewnością wkrótce nastąpi wybicie,a wejście w trend z pewnością wiesz jakie daje profity. Wejście w rynek 40-50 kontraktami w takim momencie ustawia Cię na długi okres czasu.
Czemu nie gram na zachodzie ? Doba ma tylko 24 godz. a przecież trzeba jeszcze pospać. Dobre przygotowanie się z AT i AF zajmuje mi codziennie kilka godzin i nie wyobrażam sobie jeszcze oprócz tego dokladnych analiz innych rynkow.Miałem to szczęście,że zainteresowałem sie giełdą w czasie gdy na niej zarabiala nawet moja teściowa i słynna małpka Karolina.Dlatego nie musze teraz gorączkowo szukac innych rynków.
Poza tym poprostu mi się nie chce.Skończyłem niedawno czterdziestkę i nie mam zamiaru uczyć się specyfiki danego rynku od początku.
A FOREX. Kilku moich znajomych zajęło się tym rynkiem i nawet nie narzekają.Ja raczej tego ruszać nie będę z powyższych względów. Zajmuję się jeszcze przecież bukmacherką, a że staram się to traktowac poważnie to chyba wiesz ile zajmuje to czasu.
W związku z powyższym wnoszę o wydłużenie doby do min. 40 godzin.
A tak na powaznie jeśli masz czas i zapał to otwórz jakiś temacik i zajmij się FOREXem. Chętnie popatrzę jak Ci idzie .Nie chodzi mi tu o efekt,ale o sposoby i analizy.(czyt. taktykę)
serdecznie pozdrawiam,życząc mocnych wrażeń w czasie weekendu
dardaw

#69743 13/05/2003 05:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Cztery krótkie na wtorek z limitem 1163 pkt.
dardaw

#69744 13/05/2003 05:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Widzę, że nasze oczekiwania co do sytuacji są podobne. Myślałem o zleceniu na krótkie, ale z nieco większym limitem. Poczekam jednak jak się jutro wszystko rozwinie.
Pozdrawiam

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1