|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE
Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj Napewno obowiązkowo moim zdaniem muszą wygrac u siebie 1mecz, najlepiej z zaliczka 2golami przynajmniej, w Mołdawii mogą byc osrani imo jeśli Legia awansuje to raczej z niskim wynikiem dwumeczu, nawet dwa remisy Rumak jaka radość, pierwszy raz win z Legią? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE
Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj jeżeli Pazdek odejdzie do meczu z Szeryfem wchodzę w awans Modawii grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W tamtym sezonie po 4 kolejkach Legia 1-3-0 6pkt, 4 pkt straty do lidera Jagiellonii
aktualny Legia 1-1-2 4pkt i aktualna strata 6pkt do lidera Zagłębia L, która może wzrosnąć do 8pkt
bilans hańby Legii z Niecieczą 1-2-3 rok temu było kim odrabiać w Legii Odrobili wtedy 12pkt tylko kim teraz to zrobić (jak jeszcze Pazdan ucieknie) i jak zrobić znów serię miliona spotkań bez porażki.. ale nawet jeśli ten sezon nie pyknie to i tak ostatnie lata Legii to pasmo sukcesów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mega poziom karnych w dortmundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE
Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj Napewno obowiązkowo moim zdaniem muszą wygrac u siebie 1mecz, najlepiej z zaliczka 2golami przynajmniej, w Mołdawii mogą byc osrani imo jeśli Legia awansuje to raczej z niskim wynikiem dwumeczu, nawet dwa remisy Rumak jaka radość, pierwszy raz win z Legią?  miał nóż na gardle a po pokonaniu Legii kilka kolejek spokoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE
Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj jeżeli Pazdek odejdzie do meczu z Szeryfem wchodzę w awans Modawii grubo To się ciachniesz o Jacka z Teośiem, bo pewnie pójdzie w to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Baya z pierwszym pucharem w sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc zobaczymy na koniec sierpnia jaki będzie skład, jak odejdzie jeszcze Taras to do środka wzmocnienia potrzebne koniecznie, Grzybem i Szymonowiczem daleko nie zajedziemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Bolt tylko 3 na koniec kariery
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
obojetnie kto zdobędzie MP naszej smiesznej ligi to mistrz będzie za słaby na puchary ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia? a ja myślę że ty nawet porządnie pomarszczyć nie potrafisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
z tym składem, z tym trenerem skończą sezon poza podium moim zdaniem i w 1/16 ligi Europa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12 |
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?
dobranoc co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia? a ja myślę że ty nawet porządnie pomarszczyć nie potrafisz  Szkoda, że tam nie byłeś taki mądry młody człowieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
myślę że ty tam byłeś a może i jesteś do dziś 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|