Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 51 1 2 25 26 27 28 29 50 51
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Tazen
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE

Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj

Napewno obowiązkowo moim zdaniem muszą wygrac u siebie 1mecz, najlepiej z zaliczka 2golami przynajmniej, w Mołdawii mogą byc osrani
imo jeśli Legia awansuje to raczej z niskim wynikiem dwumeczu, nawet dwa remisy


Rumak jaka radość, pierwszy raz win z Legią? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tazen
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE

Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj

jeżeli Pazdek odejdzie do meczu z Szeryfem wchodzę w awans Modawii
grubo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Tazen
W tamtym sezonie po 4 kolejkach
Legia 1-3-0 6pkt, 4 pkt straty do lidera Jagiellonii

aktualny
Legia 1-1-2 4pkt
i aktualna strata 6pkt do lidera Zagłębia L, która może wzrosnąć do 8pkt

bilans hańby Legii z Niecieczą 1-2-3

rok temu było kim odrabiać w Legii
Odrobili wtedy 12pkt

tylko kim teraz to zrobić (jak jeszcze Pazdan ucieknie) i jak zrobić znów serię miliona spotkań bez porażki.. ale nawet jeśli ten sezon nie pyknie to i tak ostatnie lata Legii to pasmo sukcesów

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
mega poziom karnych w dortmundzie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Tazen
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE

Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj

Napewno obowiązkowo moim zdaniem muszą wygrac u siebie 1mecz, najlepiej z zaliczka 2golami przynajmniej, w Mołdawii mogą byc osrani
imo jeśli Legia awansuje to raczej z niskim wynikiem dwumeczu, nawet dwa remisy


Rumak jaka radość, pierwszy raz win z Legią? laugh

miał nóż na gardle a po pokonaniu Legii kilka kolejek spokoju smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Tazen
w tym momencie martwiłbym się na miejscu włodarzy L o pieniądze z LE

Szeryfy raczej słabsze niż bruki nie są, na Legię dużo nie trzeba dzisiaj

jeżeli Pazdek odejdzie do meczu z Szeryfem wchodzę w awans Modawii
grubo

To się ciachniesz o Jacka z Teośiem, bo pewnie pójdzie w to

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Baya z pierwszym pucharem w sezonie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Neuyer niepotrzebny

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Tazen
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

zobaczymy na koniec sierpnia jaki będzie skład, jak odejdzie jeszcze Taras to do środka wzmocnienia potrzebne koniecznie, Grzybem i Szymonowiczem daleko nie zajedziemy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tazen
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera

Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Tazen
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera
Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Bolt tylko 3 na koniec kariery

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
obojetnie kto zdobędzie MP naszej smiesznej ligi to mistrz będzie za słaby na puchary ...

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Pan Sławek
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Tazen
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera
Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia?

a ja myślę że ty nawet porządnie pomarszczyć nie potrafisz smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Tazen
z tym składem, z tym trenerem skończą sezon poza podium moim zdaniem
i w 1/16 ligi Europa laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

nie jest tajemnica że kiedyś byliśmy lepsi

jesteśmy najlepsi aplauz

Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2017
Posty: 12
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Pan Sławek
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Tazen
jak już w tym sezonie nie wykorzystamy słabości innych i nie zdobędziemy tego MP to się wkurwię, ile los może dawać szans?

dobranoc

co z tego że los daje szanse ? jak czarne kurwy i Przesmycki stary komunistyczny beton je odbiera
Wam to zawsze ktoś coś odbiera, wiecznie pokrzywdzeni. Potrafię wybronić każdą decyzję, którą uważacie za krzywdzącą dla was. Wieszczu dobrze powiedział: kto zabronił wam strzelić gola w ostatnich 10 minutach meczu z Lechem, sędzia?
a ja myślę że ty nawet porządnie pomarszczyć nie potrafisz smile
Szkoda, że tam nie byłeś taki mądry młody człowieku.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
myślę że ty tam byłeś a może i jesteś do dziś smile

Strona 27 z 51 1 2 25 26 27 28 29 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1