|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51 |
Jest coś ciekawego w Ekstraklasa po godzinach - bo nie wiem czy warto powtórkę obejrzeć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31 |
Twaróg Arsenał z hendicupem można pobierać w piątek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najładniej będzie żeby ta dolna płytka była widoczna w całości juz po zamontowaniu blata a meble będą nowe i kto będzie montował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37 |
Jest coś ciekawego w Ekstraklasa po godzinach - bo nie wiem czy warto powtórkę obejrzeć? Nie warto. Krzywicki nawet dostał robotę w nc+, źle się dzieje w tej stacji. Na koniec Czarnotka wklejala jakieś zdjęcia z instagramów. Szkoda godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
najładniej będzie żeby ta dolna płytka była widoczna w całości juz po zamontowaniu blata a meble będą nowe i kto będzie montował? PAN WIESIO! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51 |
Arsenal z hendikapem pewka. W niedzielę Man Utd 3:0 się zakręci i Lukaku 2 razy na liście strzelców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31 |
Zaraz wyślę tomaszka do punktu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
juz zamknięte wszystko co Pan Czereśniak wypisuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arsenal z hendikapem pewka. W niedzielę Man Utd 3:0 się zakręci i Lukaku 2 razy na liście strzelców. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37 |
Andrzejku, kto odpowiada za to zatrudnienie Krzywickiego?
Przytułkę przeżyje, ale jak tak dalej pójdzie to ekspertami będą grajki z b-klasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51 |
Andrzejku, kto odpowiada za to zatrudnienie Krzywickiego?
Przytułkę przeżyje, ale jak tak dalej pójdzie to ekspertami będą grajki z b-klasy. Podobno Sonia go wkręcała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Oni tam wszyscy ze sobą w redakcji kopulują ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 31 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Pogadaj sobie z innymi swoimi nickami ... Nowy Temat
|
|
|
Link skopiowany do schowka