|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
nie zapomnijcie przestawic zegarkow ;p ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
do tylu to sie przestawia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> albo poimprezujemy [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nie przestawiajmy zegarków! Nie dajmy sobą manipulować! Złammy system!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Eee to spoko dłużej to pasuje ':)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/ to zależy w jakiej czasoprzestrzeni żyjesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Nie przestawiajmy zegarków! Nie dajmy sobą manipulować! Złammy system!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Godzina do przodu to jest coś ! Zawsze mi się ciężko o 6 wstawało teraz mały wspomagacz w postaci godziny do przodu i juz powinno być nieco lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
dzisiaj moja madra komorka sama zmienila godzine. obudzilem sie, patrze 10.00 i mowie: spoko pospie jeszcze godzinke. 2 zegar byl nie przestawiony. budze sie po 15 minutach, patrze 11.15 i mowie: OKURDE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak to jest mozliwe ze tak krotko spalem a tyle czasu przelecialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szybciej jadą żeby nadrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o godzine wczesniej wyjeżdżają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mają opóźnienie +60.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/ jeśli ktoś się budzi "naturalnie" (bez budzika) to nie ma to żadnego znaczenia. Ale jeśli budzisz się budzikiem np. o 7 rano - to wtedy takie przesunięcie czasu powoduje, że de facto śpisz godzinę dłużej lub krócej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Handicap 1 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko nie wiem czy dać znak - czy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|