Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#699885 28/10/2006 21:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
nie zapomnijcie przestawic zegarkow ;p ;p

Bonus: Unibet
#699886 28/10/2006 21:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
do tylu to sie przestawia?

#699887 28/10/2006 22:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#699888 28/10/2006 22:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#699889 28/10/2006 22:15
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

albo poimprezujemy [Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#699890 28/10/2006 22:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie przestawiajmy zegarków!
Nie dajmy sobą manipulować!
Złammy system!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#699891 28/10/2006 23:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/

#699892 29/10/2006 00:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#699893 29/10/2006 03:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Eee to spoko dłużej to pasuje ':)

#699894 29/10/2006 08:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Quote
tak o godzinke dłużej pośpimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/

to zależy w jakiej czasoprzestrzeni żyjesz.

#699895 29/10/2006 08:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
Nie przestawiajmy zegarków!
Nie dajmy sobą manipulować!
Złammy system!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#699896 29/10/2006 08:36
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Godzina do przodu to jest coś ! Zawsze mi się ciężko o 6 wstawało teraz mały wspomagacz w postaci godziny do przodu i juz powinno być nieco lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#699897 29/10/2006 09:59
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
dzisiaj moja madra komorka sama zmienila godzine. obudzilem sie, patrze 10.00 i mowie: spoko pospie jeszcze godzinke. 2 zegar byl nie przestawiony. budze sie po 15 minutach, patrze 11.15 i mowie: OKURDE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak to jest mozliwe ze tak krotko spalem a tyle czasu przelecialo tongue

#699898 29/10/2006 10:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#699899 29/10/2006 10:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

szybciej jadą żeby nadrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

o godzine wczesniej wyjeżdżają...

#699900 29/10/2006 10:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
zastanawia mnie jedna rzecz, jak przestawia się zegarki godzinę do tyłu to pociągi zatrzymują się na godzinę. A co się dzieje jeżeli przestawia się godzine do przodu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mają opóźnienie +60.

#699901 29/10/2006 10:43
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Ktos moze ty wytlumaczyc ? Ja myslalem, ze spi sie zawsze tyle samo niezaleznie odtego czy ktos przestawia godzine o jedna, czy o piec, czy w ogole istnieja jakies godziny, czy tez nie/
jeśli ktoś się budzi "naturalnie" (bez budzika) to nie ma to żadnego znaczenia.
Ale jeśli budzisz się budzikiem np. o 7 rano - to wtedy takie przesunięcie czasu powoduje, że de facto śpisz godzinę dłużej lub krócej.

#699902 29/10/2006 14:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#699903 29/10/2006 14:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Handicap 1 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko nie wiem czy dać znak - czy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#699904 29/10/2006 22:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Quote
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1