Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
mysle ze Fechu ma jakas lepsza jeszcze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by fechu
Ja nie korzystam z tego co podał Kretol

tak myslalem
nie podasz pewnie? smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
To nie jest strona. Wpisuje słowo klucz w Google i tyle smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
fechu sam je robi w paincie na potrzeby tematu

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by chudy
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by chudy
jest tu jakiś użytkownik cyfrowego polsatu ?

Nie, vectre mam wink

więc słucham, jakie masz zdanie o ich usługach? U mnie też są od paru m-cy ale niepochlebne opinie mają w moim mieście, a już na pewno na dzielnicy w której mieszkam.

Mi pasuje, jestem użytkownikiem od wielu lat. Bardzo rzadkie awarie, ale fakt dodzwonić się do nich i coś się dowiedzieć to cuda świata smile Mam internet, tv (pakiet złoty) i nawet komórkę przeniosłem. Na starość człowiek wygodny się robi, ale dzięki temu dostałem sporą zniżkę na C+ i jakieś sporty.

ok, nie mam więcej pytań - VECTRA

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
ok dzieki za odp

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
W tej kolejce Var w Gdyni i Szczecinie
chudy pakuj się do robura przed meczem smile

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by chudy
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by chudy
Originally Posted by [T
-error][quote=chudy]jest tu jakiś użytkownik cyfrowego polsatu ?

Nie, vectre mam wink

więc słucham, jakie masz zdanie o ich usługach? U mnie też są od paru m-cy ale niepochlebne opinie mają w moim mieście, a już na pewno na dzielnicy w której mieszkam.

Mi pasuje, jestem użytkownikiem od wielu lat. Bardzo rzadkie awarie, ale fakt dodzwonić się do nich i coś się dowiedzieć to cuda świata smile Mam internet, tv (pakiet złoty) i nawet komórkę przeniosłem. Na starość człowiek wygodny się robi, ale dzięki temu dostałem sporą zniżkę na C+ i jakieś sporty.

ok, nie mam więcej pytań - VECTRA odpada, chyba że... dadzą w gratisie...SZPACHLARZA-MALARZA. Odbyłem przed chwilą rozmowę z Panią o przemiłym głosie która oznajmiła że oczywiście usługa w moim bloku jest dostępna ale mnie przestrzega że muszą położyć nowe okablowanie z puszki na klatce do mieszkania z tym że przewiert przez ścianę mogą zrobić tylko w okolicach ich puszki więc wyszedłem w slipach na klatkę, wymierzyłem tą ich puszkę, wróciłem do pokoju, przeniosłem wymiary i wyszło że ten ich przewiert wyjdzie jakieś 10-20 cm od sufitu prawie na środku ściany. Zapytałem co zrobią z dziurą i czy wkują kabel w ścianę a Pani ze zdziwieniem zapytała - czy co zrobimy?
No to kurwa pięknie, wyjebią mi dziurę, pewnie odpadnie "placek" i będę miał do wyboru - albo dyndający kabel od sufitu do podłogi albo NA WŁASNĄ RĘKĘ wkucie, zaszpachlowanie, wyszlifowanie i pomalowanie ściany laugh
Na pytanie czy nie mogą tego kabla poprowadzić na klatce w listwie do podłogi i przewiercić do mieszkania tak aby kabel wychodził w listwie przypodłogowej tak abym mógł go wprowadzić do tej listwy a następnie poprowadzić na przeciwległą ścianę gdzie stoją wszystkie ustrojstwa, odbiorniki itd Pani odrzekła - NIE! Mogą zrobić przewiert tylko w okolicy ich puszki na klatce

To się kurwa nazywy dbałość o klienta i własne interesy.


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044

piwo

Zawsze możesz zajebać talerz za oknem, czy tam na balkonie smile

PS. Ja nie miałem tego problemu z wierceniem, bo kabel kładziony był podczas kapitalnego remontu wink

Quote
ok, nie mam więcej pytań - VECTRA odpada, chyba że... dadzą w gratisie...SZPACHLARZA-MALARZA. Odbyłem przed chwilą rozmowę z Panią o przemiłym głosie która oznajmiła że oczywiście usługa w moim bloku jest dostępna ale mnie przestrzega że muszą położyć nowe okablowanie z puszki na klatce do mieszkania z tym że przewiert przez ścianę mogą zrobić tylko w okolicach ich puszki więc wyszedłem w slipach na klatkę, wymierzyłem tą ich puszkę, wróciłem do pokoju, przeniosłem wymiary i wyszło że ten ich przewiert wyjdzie jakieś 10-20 cm od sufitu prawie na środku ściany. Zapytałem co zrobią z dziurą i czy wkują kabel w ścianę a Pani ze zdziwieniem zapytała - czy co zrobimy?
No to kurwa pięknie, wyjebią mi dziurę, pewnie odpadnie "placek" i będę miał do wyboru - albo dyndający kabel od sufitu do podłogi albo NA WŁASNĄ RĘKĘ wkucie, zaszpachlowanie, wyszlifowanie i pomalowanie ściany laugh
Na pytanie czy nie mogą tego kabla poprowadzić na klatce w listwie do podłogi i przewiercić do mieszkania tak aby kabel wychodził w listwie przypodłogowej tak abym mógł go wprowadzić do tej listwy a następnie poprowadzić na przeciwległą ścianę gdzie stoją wszystkie ustrojstwa, odbiorniki itd Pani odrzekła - NIE! Mogą zrobić przewiert tylko w okolicy ich puszki na klatce

To się kurwa nazywy dbałość o klienta i własne interesy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Poza tym chudy!
Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było.
Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
pacyfek musiałby zrobić kosztorys

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by [T
-error]Poza tym chudy!
Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było.
Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się laugh
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
laugh

Ale to wtedy cała chałupa do remontu wink

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
eksmitowali by mnie na bruk

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by chudy
eksmitowali by mnie na bruk
Mógłbyś wtedy chodzić na Termalice


[Linked Image from gifimage.net]

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
droga na mecz w lidze rosyjskiej laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
fechu, żart boki zrywać

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
u fecha żona poszła spać więc po cichaczu włączył lapka smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by [T
-error]Poza tym chudy!
Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było.
Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się laugh


I ta historie by opowiedział co taka długa, że pisać mu się nie chce

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1