|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
mysle ze Fechu ma jakas lepsza jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Ja nie korzystam z tego co podał Kretol tak myslalem nie podasz pewnie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To nie jest strona. Wpisuje słowo klucz w Google i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
fechu sam je robi w paincie na potrzeby tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
-error] -error] jest tu jakiś użytkownik cyfrowego polsatu ? Nie, vectre mam  więc słucham, jakie masz zdanie o ich usługach? U mnie też są od paru m-cy ale niepochlebne opinie mają w moim mieście, a już na pewno na dzielnicy w której mieszkam. Mi pasuje, jestem użytkownikiem od wielu lat. Bardzo rzadkie awarie, ale fakt dodzwonić się do nich i coś się dowiedzieć to cuda świata  Mam internet, tv (pakiet złoty) i nawet komórkę przeniosłem. Na starość człowiek wygodny się robi, ale dzięki temu dostałem sporą zniżkę na C+ i jakieś sporty. ok, nie mam więcej pytań - VECTRA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
W tej kolejce Var w Gdyni i Szczecinie chudy pakuj się do robura przed meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
-error] -error][quote=chudy]jest tu jakiś użytkownik cyfrowego polsatu ? Nie, vectre mam  więc słucham, jakie masz zdanie o ich usługach? U mnie też są od paru m-cy ale niepochlebne opinie mają w moim mieście, a już na pewno na dzielnicy w której mieszkam. Mi pasuje, jestem użytkownikiem od wielu lat. Bardzo rzadkie awarie, ale fakt dodzwonić się do nich i coś się dowiedzieć to cuda świata  Mam internet, tv (pakiet złoty) i nawet komórkę przeniosłem. Na starość człowiek wygodny się robi, ale dzięki temu dostałem sporą zniżkę na C+ i jakieś sporty. ok, nie mam więcej pytań - VECTRA odpada, chyba że... dadzą w gratisie...SZPACHLARZA-MALARZA. Odbyłem przed chwilą rozmowę z Panią o przemiłym głosie która oznajmiła że oczywiście usługa w moim bloku jest dostępna ale mnie przestrzega że muszą położyć nowe okablowanie z puszki na klatce do mieszkania z tym że przewiert przez ścianę mogą zrobić tylko w okolicach ich puszki więc wyszedłem w slipach na klatkę, wymierzyłem tą ich puszkę, wróciłem do pokoju, przeniosłem wymiary i wyszło że ten ich przewiert wyjdzie jakieś 10-20 cm od sufitu prawie na środku ściany. Zapytałem co zrobią z dziurą i czy wkują kabel w ścianę a Pani ze zdziwieniem zapytała - czy co zrobimy? No to kurwa pięknie, wyjebią mi dziurę, pewnie odpadnie "placek" i będę miał do wyboru - albo dyndający kabel od sufitu do podłogi albo NA WŁASNĄ RĘKĘ wkucie, zaszpachlowanie, wyszlifowanie i pomalowanie ściany  Na pytanie czy nie mogą tego kabla poprowadzić na klatce w listwie do podłogi i przewiercić do mieszkania tak aby kabel wychodził w listwie przypodłogowej tak abym mógł go wprowadzić do tej listwy a następnie poprowadzić na przeciwległą ścianę gdzie stoją wszystkie ustrojstwa, odbiorniki itd Pani odrzekła - NIE! Mogą zrobić przewiert tylko w okolicy ich puszki na klatce To się kurwa nazywy dbałość o klienta i własne interesy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
 Zawsze możesz zajebać talerz za oknem, czy tam na balkonie  PS. Ja nie miałem tego problemu z wierceniem, bo kabel kładziony był podczas kapitalnego remontu ok, nie mam więcej pytań - VECTRA odpada, chyba że... dadzą w gratisie...SZPACHLARZA-MALARZA. Odbyłem przed chwilą rozmowę z Panią o przemiłym głosie która oznajmiła że oczywiście usługa w moim bloku jest dostępna ale mnie przestrzega że muszą położyć nowe okablowanie z puszki na klatce do mieszkania z tym że przewiert przez ścianę mogą zrobić tylko w okolicach ich puszki więc wyszedłem w slipach na klatkę, wymierzyłem tą ich puszkę, wróciłem do pokoju, przeniosłem wymiary i wyszło że ten ich przewiert wyjdzie jakieś 10-20 cm od sufitu prawie na środku ściany. Zapytałem co zrobią z dziurą i czy wkują kabel w ścianę a Pani ze zdziwieniem zapytała - czy co zrobimy? No to kurwa pięknie, wyjebią mi dziurę, pewnie odpadnie "placek" i będę miał do wyboru - albo dyndający kabel od sufitu do podłogi albo NA WŁASNĄ RĘKĘ wkucie, zaszpachlowanie, wyszlifowanie i pomalowanie ściany  Na pytanie czy nie mogą tego kabla poprowadzić na klatce w listwie do podłogi i przewiercić do mieszkania tak aby kabel wychodził w listwie przypodłogowej tak abym mógł go wprowadzić do tej listwy a następnie poprowadzić na przeciwległą ścianę gdzie stoją wszystkie ustrojstwa, odbiorniki itd Pani odrzekła - NIE! Mogą zrobić przewiert tylko w okolicy ich puszki na klatce To się kurwa nazywy dbałość o klienta i własne interesy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Poza tym chudy! Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było. Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
pacyfek musiałby zrobić kosztorys
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
-error]Poza tym chudy! Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było. Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się  ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/3ornk4vKC0BtogDjxK/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
 Ale to wtedy cała chałupa do remontu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
eksmitowali by mnie na bruk
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
eksmitowali by mnie na bruk Mógłbyś wtedy chodzić na Termalice ![[Linked Image from gifimage.net]](https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/02/Laugh-GIF-Image-11.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
droga na mecz w lidze rosyjskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
u fecha żona poszła spać więc po cichaczu włączył lapka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
-error]Poza tym chudy! Ktoś tu w remontach siedzi, nie kojarzę kto (przepraszam) ale kilka fachowych rozmów tu było. Zrób event na mecz Arki, przyjedzie ekipa, wkuje się ten kabel, pójdziemy na mecz, potem zadzwonisz do tych dziewczyn ... eh kurwa rozmarzyłem się  I ta historie by opowiedział co taka długa, że pisać mu się nie chce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|