Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 72 1 2 47 48 49 50 51 71 72
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
No i pilka nozna to ewidentny dominator w ogolnym sporcie, finansowo i popularnosciowo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jozek właśnie dał do zrozumienia, że wyjebie połowę składu w zimnie. Dramat.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
dobra wypowiedz Jozaka, nie spodziewalem sie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jaga wiesz że sobie żartuje wink
ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda

Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA
z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim...
a teraz są tam gdzie są...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Jozek właśnie dał do zrozumienia, że wyjebie połowę składu w zimnie. Dramat.

fakt, dramat.Tam powinien wszystkich wywalic,a nie połowę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
powinien ściągnąć całą akademię dynama zagrzeb

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Akhu
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja.
opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni laugh

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Pazdan zamieszany we wszystkie 3 gole

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pała Jebana z Żelkiem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Akhu
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja.
opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni laugh

głupoty plecie takie, że aż żal że sam w Legii spędził parę lat

Grajki w L mają w dupie to co od nich wymaga trener, mają w dupie kibiców, mają w dupie sam Klub i jego barwy, a Jozak ma ich głaskać?!
Tam trzeba zrobić solidną czystkę i dobrze, że trener też to widzi, może jakoś przekona kudłatego.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
smile
Do gabinetu prezesa DM, udała się delegacja 7 piłkarzy L.
- Prezesie, Jacek był jednak spoko - powiedzieli.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Jaga wiesz że sobie żartuje wink
ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda

Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA
z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim...
a teraz są tam gdzie są...

Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Wegrzyn kolejny mundry

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Jaga wiesz że sobie żartuje wink
ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda

Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA
z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim...
a teraz są tam gdzie są...

Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha.
no i właśnie tym posunięciem skreślili sobie dalszy rozwój

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Jaga wiesz że sobie żartuje wink
ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda

Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA
z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim...
a teraz są tam gdzie są...

Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha.

mógł szlugami nadgonić tak jak w Krakowie smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Akhu
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja.
opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni laugh

głupoty plecie takie, że aż żal że sam w Legii spędził parę lat

Grajki w L mają w dupie to co od nich wymaga trener, mają w dupie kibiców, mają w dupie sam Klub i jego barwy, a Jozak ma ich głaskać?!
Tam trzeba zrobić solidną czystkę i dobrze, że trener też to widzi, może jakoś przekona kudłatego.

Gołem okiem widać kwasy. Malarz ryja drze na Pazdana, Dąbrowski nawet głupiej piątki nie chce przybić z Holouskiem. Wszystko gołym okiem widać.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
kurwa wylaczalm tych kretynow z c+

pilkarzyki zarabiajace krocie klada lache na kazdego wokol, daja im 100 razy szanse, a po pierwszej otwartej krytyce bronia biedaczkow
puke

Strona 49 z 72 1 2 47 48 49 50 51 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1