|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
No i pilka nozna to ewidentny dominator w ogolnym sporcie, finansowo i popularnosciowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jozek właśnie dał do zrozumienia, że wyjebie połowę składu w zimnie. Dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
dobra wypowiedz Jozaka, nie spodziewalem sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jaga wiesz że sobie żartuje  ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim... a teraz są tam gdzie są...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Jozek właśnie dał do zrozumienia, że wyjebie połowę składu w zimnie. Dramat. fakt, dramat.Tam powinien wszystkich wywalic,a nie połowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
powinien ściągnąć całą akademię dynama zagrzeb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja. opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Pazdan zamieszany we wszystkie 3 gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja. opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni  głupoty plecie takie, że aż żal że sam w Legii spędził parę lat Grajki w L mają w dupie to co od nich wymaga trener, mają w dupie kibiców, mają w dupie sam Klub i jego barwy, a Jozak ma ich głaskać?! Tam trzeba zrobić solidną czystkę i dobrze, że trener też to widzi, może jakoś przekona kudłatego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 Do gabinetu prezesa DM, udała się delegacja 7 piłkarzy L. - Prezesie, Jacek był jednak spoko - powiedzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jaga wiesz że sobie żartuje  ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim... a teraz są tam gdzie są... Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jaga wiesz że sobie żartuje  ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim... a teraz są tam gdzie są... Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha. no i właśnie tym posunięciem skreślili sobie dalszy rozwój
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga wiesz że sobie żartuje  ale to że was perfidnie kilka razy okradli to prawda Kłopoty Warszawskiej drużyny zaczęły się jak odpuścili CZERCZESOWA z tym trenerem i jego pomysłem Legia była by na poziomie Europejskim... a teraz są tam gdzie są... Ale przypomnij sobie dlaczego kacap uciekł. Leśny mu powiedział, że celem na przyszły sezon LM. A rusek mu na to - poproszę na każdą pozycję po dwóch Vadisów. Będzie to kosztowało ale zrobię Wam LM. No pewnie filantrop policzył ryzyko i EBITDA i powiedział, że główna księgowa nie narucha. mógł szlugami nadgonić tak jak w Krakowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Brawo Jozak, a Murawski w studiu kolejny raz kompromitacja. opowiada że po takich wypowiedziach będzie kwas w szatni  głupoty plecie takie, że aż żal że sam w Legii spędził parę lat Grajki w L mają w dupie to co od nich wymaga trener, mają w dupie kibiców, mają w dupie sam Klub i jego barwy, a Jozak ma ich głaskać?! Tam trzeba zrobić solidną czystkę i dobrze, że trener też to widzi, może jakoś przekona kudłatego. Gołem okiem widać kwasy. Malarz ryja drze na Pazdana, Dąbrowski nawet głupiej piątki nie chce przybić z Holouskiem. Wszystko gołym okiem widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
kurwa wylaczalm tych kretynow z c+ pilkarzyki zarabiajace krocie klada lache na kazdego wokol, daja im 100 razy szanse, a po pierwszej otwartej krytyce bronia biedaczkow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|