|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227 |
Witam
w odroznieniu od bukmacherki na gieldzie nie znam sie w ogole, jestem kompletnym laikiem.
Chcialbym sie dowiedziec czy na tym mozna zarobic (chodzi mi o miesieczny dochod) i jaki potrzebny jest wklad na poczatek???
poza tym jak ktos podesle jakis link gdzie opisana jest ta cala machina, to bylbym niezmiernie wdzieczny.
pozdrawiam i czekam na info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał Keyto: [qb]Witam
w odroznieniu od bukmacherki na gieldzie nie znam sie w ogole, jestem kompletnym laikiem.
Chcialbym sie dowiedziec czy na tym mozna zarobic (chodzi mi o miesieczny dochod) i jaki potrzebny jest wklad na poczatek???
poza tym jak ktos podesle jakis link gdzie opisana jest ta cala machina, to bylbym niezmiernie wdzieczny.
pozdrawiam i czekam na info[/qb] jasne ze mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Forex 2 trilony obrotu mozna zaczac juz od 100$ zyski to przy dobry graniu 5% Proponuje zaczac od wersji DEMO i po kilku miesiecznym treningu zabrac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://fxgame.oanda.com/ opis do oandy mozna kupic za 5$ tutaj http://www.forex.ebooki.pl/zamow.htm#. polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zarobic mażna wszędzie i stracić, chyba łatwiej, ale z odrobiną rozsądku można wszędzie. Małą łyżeczką też sie można najeść, byle często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227 |
dzieki za linki, troche poszperalem ale nadal to strasznie zakrecone dla mnie.
Jezeli mozecie mi pomoc w takiej kwestii.
Mam 20.000 zl i chce to pomnozyc, w cos zainwestowac.
gdzie mam sie zglosic??
jakies biuro maklerskie, jezeli tak to moze polecicie jakies dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Dziwi mnie bardzo to co piszesz? Znasz sie na bukmacherce a chcesz inwestowac 20 kola w cos o czym nie masz pojecia? Hmmm, zastanow sie jeszcze raz, bo naprawde warto :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227 |
Oryginalnie wysłał b6: [qb]Dziwi mnie bardzo to co piszesz? Znasz sie na bukmacherce a chcesz inwestowac 20 kola w cos o czym nie masz pojecia? Hmmm, zastanow sie jeszcze raz, bo naprawde warto :rolleyes: [/qb] hmm, nie ja tylko moj ojciec :/ gdybym mial taki hajs to bym na majorce siedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka