Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#70140 06/02/2004 00:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
Witam

w odroznieniu od bukmacherki na gieldzie nie znam sie w ogole, jestem kompletnym laikiem.

Chcialbym sie dowiedziec czy na tym mozna zarobic (chodzi mi o miesieczny dochod) i jaki potrzebny jest wklad na poczatek???

poza tym jak ktos podesle jakis link gdzie opisana jest ta cala machina, to bylbym niezmiernie wdzieczny.

pozdrawiam i czekam na info

Bonus: Unibet
#70141 06/02/2004 02:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał Keyto:
[qb]Witam

w odroznieniu od bukmacherki na gieldzie nie znam sie w ogole, jestem kompletnym laikiem.

Chcialbym sie dowiedziec czy na tym mozna zarobic (chodzi mi o miesieczny dochod) i jaki potrzebny jest wklad na poczatek???

poza tym jak ktos podesle jakis link gdzie opisana jest ta cala machina, to bylbym niezmiernie wdzieczny.

pozdrawiam i czekam na info[/qb]
jasne ze mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Forex 2 trilony obrotu
mozna zaczac juz od 100$ zyski to przy dobry graniu 5%
Proponuje zaczac od wersji DEMO i po kilku miesiecznym treningu zabrac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://fxgame.oanda.com/
opis do oandy mozna kupic za 5$ tutaj
http://www.forex.ebooki.pl/zamow.htm#.
polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i pozdrawiam

#70142 07/02/2004 21:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zarobic mażna wszędzie i stracić, chyba łatwiej, ale z odrobiną rozsądku można wszędzie. Małą łyżeczką też sie można najeść, byle często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70143 13/02/2004 21:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
dzieki za linki, troche poszperalem ale nadal to strasznie zakrecone dla mnie.

Jezeli mozecie mi pomoc w takiej kwestii.

Mam 20.000 zl i chce to pomnozyc, w cos zainwestowac.

gdzie mam sie zglosic??

jakies biuro maklerskie, jezeli tak to moze polecicie jakies dobre.

#70144 17/02/2004 23:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Dziwi mnie bardzo to co piszesz? Znasz sie na bukmacherce a chcesz inwestowac 20 kola w cos o czym nie masz pojecia? Hmmm, zastanow sie jeszcze raz, bo naprawde warto :rolleyes:

#70145 18/02/2004 03:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb]Dziwi mnie bardzo to co piszesz? Znasz sie na bukmacherce a chcesz inwestowac 20 kola w cos o czym nie masz pojecia? Hmmm, zastanow sie jeszcze raz, bo naprawde warto :rolleyes: [/qb]
hmm, nie ja tylko moj ojciec :/ gdybym mial taki hajs to bym na majorce siedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1