Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Witam.

Ostatni kupon - pudlo, liczylem sie z porazka Fedak , ale Horna mnie tez zawiodl , no trudno.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />AZ - Liberec 1 1,5 ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Kendrick - Sela 1 1,42<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />krecz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ouerrey - Przysiezny 1 1,32<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />krecz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Karnten - Pardorf 1 1,6<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Brazil - Bulgaria 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Buk - Tipsport
ako - 5,84

Przyznam ze najwieksze obawy mam do meczu Karntern - Pardorf, malo sledze 2 lige w dodatku w Austrii i tego meczu sie najbardziej obawiam, no ale moze bedzie oki.Pozdrawiam.

Przyznam sie ze po puszczeniu kuponu i jeszcze raz sprawdzeniu tabeli , wiedzialem juz ze zalicze wtope i tylko cudem Karnten moze ten mecz wygrac.Otoz gdyby gospodarze wygrali zrobila by sie duza "dziura" w tabeli(punktowa)pomiedzy 7 a 8-sma druzyna az 8pkt.bywa tak , ale glownie czolowka 'odjezdza" lub spadkowicz odstaje , natomiast srodek tabeli jest bardziej wyrownany.Wczoraj to w ogole mialem "farta" , na 19-scie meczy tenisa wybralem 2 krecze i to moi "faworyci' skreczowali !!! Gdyby nie stracona kasa , to prawie smieszne.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Cos dopadla mnie fatalna passa, ale spogladajac na wczorajsze wyniki w pilce(ogolnie) naprawde b.ciezko jest cos ugrac.Zdecydowalem sie na kuponik (ryzykowny) i "rozciagniety" na kilka dni, no zobaczymy , jesli bedzie pudlo to oznacza dluzsza przerwe w typowaniu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Valennciennes - Jekaterynb. 2 1,78
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Polska - Bulgaria 1 1.8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Rosja - Argentyna 1 1,37 Davis Cup
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />nooker Wattana - Dunn 1 1,57

buk- Tipsport
ako- 6,89

Mecz Polakow w siate bedzie b. ciezki i wyrownany ,mam ogromna nadzieje ze szczescie bedzie po naszej stronie i Wszyscy bedziemy sie cieszyc z finalu, oby tylko koszykarki Jekaterynburga nie przegraly dzisiaj, to powinno byc ok.Pozdrawiam i zycze Wszystkim powodzenia i mniej 'sensacyjnych' wynikow , jak to wczoraj bylo.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Nalbandian 1 1,75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Malysz - Lappi 1 1,3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Wilhelm - Glagow 1 1,5

buk-sts
ako -3,41

Mam nadzieje ze Denko nie bedzie ogladal sie na Safina i wygra mecz i tym samym Rosja zdobedzie Davis Cup.Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia wszystkim grajacym i oczywiscie trzymam kciuki za naszych 'chlopcow' walczacych w Japonii.Polska , Bialo - Czerwoni...i obysmy mogli krzyczec; ostatni , ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />(bedzie ciezko , ale wiara czyni cuda!!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

W poprzednich 2-ch kuponach jest po jednym bledzie tj. Denko i wyzej Wattana przegral 5-9 zwlaszcza Wattana zrobil mi wielkiego psikusa , tak na niego liczylem (zamykal kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)Na jutro wpisze sobie tu typ wirtualny gdyz tylko w bwin widze tenis, a nie mam tam konta

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />C.Pioline - J.McEnroe 2 2,25 bwin

John niczym wino , im starszy tym...i jednego mozna byc pewnym , ten gosciu nigdy sie nie podda,predzej "umrze" na korcie niz odpusci.Nie twierdze na 100% ze wygra jednak znajac amerykanina jest w stanie tego dokonac, bowiem bedzie walczyl o kazda pileczke mimo...podeszlego wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Taki oto kuponik 'chodzi" mi po glowie , jednak nie wiem czy wysle , gdyz mam znowu smutne wydarzenie w rodzinie (co za kijowy rok , same pogrzeby i niefart) i nie wiem czy sie wyrobie z czasem.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Pioline - McEnroe 2 1,8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ivanisevic - Hearhus 1 1,55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />nooker Robertson - Hull 1 1,3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Nooker Ding - Day 1 1,55

buk- tipsport

Kuponik raczej za delikatna stawke , gdyz tenisik, to turniej pokazowy , wiec wynik nie jest sprawa najwazniejsza , jednak ...zawsze to lepiej wygrac niz przegrac.Podejscie Johna opisalem wyzej , a i Goran nie tak dawno zakonczyl kariere , wiec powinnien podejsc do pojedynku z ..marszu i dosc serio.Na Dinga jest dosc ladny kursik i raczej w nim upatruje faworyta ,moze nie byc latwo , gdyz Day to swietny gracz , jednak technicznie i taktycznie zdecydowanie lepszy jest mlody chinczyk.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;

siatka Polska - Slowenia 1 2,85
siatka Austria - Macedonia 1 1,7
futbol Chelsea - Arsenal 1 1,73

buk- milenium

Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;

siatka Polska - Slowenia 1 2,85
siatka Austria - Macedonia 1 1,7
futbol Chelsea - Arsenal 1 1,73

buk- milenium

Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;

siatka Polska - Slowenia 1 2,85
siatka Austria - Macedonia 1 1,7
futbol Chelsea - Arsenal 1 1,73

buk- milenium

Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;

siatka Polska - Slowenia 1 2,85
siatka Austria - Macedonia 1 1,7
futbol Chelsea - Arsenal 1 1,73

buk- milenium

Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Ajjjj, przepraszam za klopot , ale jak pisalem mam troszke problemow z ktorymi sie juz mam nadzieje uporalem.Prosze o usuniecie az 3-ch ostatnich postow.Jeszcze raz przepraszam!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Witam.



siatka Polska - Slowenia 1 2,85 hura
siatka Austria - Macedonia 1 1,7 hura
futbol Chelsea - Arsenal 1 1,73 frown 1-1

buk- milenium

Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.

Alez mnie pech przesladuje , taki fajny kuponik z ako 8.38 idzie do ...kosza madZal tym bardziej ze zamiast Chelsea chcialem dac zwyciestwo Slowacji z Emiratami tylko nie bylo tego meczu w ofercie milenium , albo zle patrzylem(byl ten mecz w toto lub profie) , "wyczulem" niespodzianke w Wolfsburgu a wybralem najgorzej jak mozna bylo, jak pisalem wyzej tego meczu sie obawialem.Ze to puscilem mozna sprawdzic na stronie milenium, wystarczy wpisac nr 980 106 1210140253-2693 w pozycji 'sprawdz kupon'.Szczegolnie szkoda tego wspanialego kursu na Polki 2,85! frown

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Cchialem podac moje typy dopiero po zmianie avatara, ale po zmianach graficznych na forum nie wiem jak to uczynic, ten strasznego pecha mi przynosi.Jednak co ma byc to bedzie.

siatkaPolska - Macedonia 1 2,0
siatkaNorwegia - Austria 1 1,10
kasanooker Ding - Stevens 1 1,55
kasanooker McManus - Davis 1 1,6

buk-toto
ako-5,46

Konsekwentnie stawiam na Polki, gdyz Austria majac praktycznie jedna solidna zawodniczke(baba-chlop) potrafily sie w miare latwo uporac z Macedonkami, wiec uwazam ze nasze dziewczatka dadza rade.Zastanowie sie jeszcze nad dokladka Wegierek z Niemkami(1,25)Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Wydaje mi sie ze ciekawy kursik znalazlem odnosnie meczu p.recznej Polska - Macedonia:

Karolina kudlacz strzeli wiecej niz 4,5 kurs 1,57 bwin

W bwin nie mam konta ale moze komus ten typ sie spodoba, bo wg. mnie szanse wejscia oceniam na 90%. Kudlacz to etatowa egzekutorka rzutow karnych z b. duza skutecznoscia, a i z akcji to glowna liderka naszego zespolu, w dodatku Macedonia to nie Norwegia i szyki obronne ma mniej szczelne niz skandynawki, powinno byc ok.Pzdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;

siatkaNorwegia - Austria 1 1,08
siatkaWegry - Niemcy 1 1,27
kartycurling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)
futbolBarca - America 1 1,42 (klubowe M.S.)

BUK-TIPSPORT
ako-2,24

Poczatkowo chcialem dac na zwyc.PSG z Panat.1,5(UEFA) powinni wygrac , jednak nie ryzykuje i pewniej wyglada awans Barcy za 1,21.Po namysle jednak daje zwyciestwo w meczu Barcelony.Kubowe M.S. odbywaja sie w Japonii, a to wielki rynek zbytu, reklama dla klubu itd. uwazam wiec ze nie beda kalkulowac i rozstrzygna mecz na swoja korzysc w 90 minutach.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote=wasp]Witam.
Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;

siatkaNorwegia - Austria 1 1,08
siatkaWegry - Niemcy 1 1,27
kartycurling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)
futbolBarca - America 1 1,42 (klubowe M.S.)
+++
futbolInternacj. - Al Ahly 1 (awans) 1,2
hokejKazachstan - Polska 1 1,6

buk-tipsport
ako-4,3

I to juz jest kompletny kuponik, troszke rozciagniety na kilka dni ze wzgledu ze wyjezdzam na min 2 dzionki.Mecz hokeja dopiero w piatek i mam nadzieje ze Kazachowie wystapia w optymalnym skladzie , jesli tak bedzie to ich win "raczej pewny" .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Wydaje mi sie ze ciekawy kursik znalazlem odnosnie meczu p.recznej Polska - Macedonia:

Karolina kudlacz strzeli wiecej niz 4,5 kurs 1,57 bwin

W bwin nie mam konta ale moze komus ten typ sie spodoba, bo wg. mnie szanse wejscia oceniam na 90%. Kudlacz to etatowa egzekutorka rzutow karnych z b. duza skutecznoscia, a i z akcji to glowna liderka naszego zespolu, w dodatku Macedonia to nie Norwegia i szyki obronne ma mniej szczelne niz skandynawki, powinno byc ok.Pzdr


bwin pozniej podniosl linie na 5,5 (1,85) by nastepnie obnizyc kurs na 1,65 , ale i tak moze ktos skorzystal Karolina Kudlacz 17 goli wow! hura

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
[quote=wasp]Witam.
Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;

siatkaNorwegia - Austria 1 1,08
siatkaWegry - Niemcy 1 1,27
kartycurling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)
futbolBarca - America 1 1,42 (klubowe M.S.)
+++
futbolInternacj. - Al Ahly 1 (awans) 1,2
hokejKazachstan - Polska 1 1,6

buk-tipsport
ako-4,3

I to juz jest kompletny kuponik, troszke rozciagniety na kilka dni ze wzgledu ze wyjezdzam na min 2 dzionki.Mecz hokeja dopiero w piatek i mam nadzieje ze Kazachowie wystapia w optymalnym skladzie , jesli tak bedzie to ich win "raczej pewny" .


Musze sie przyznac ze ...Wegierki wybily mi z glowy na jakis czas bukmacherke, a tak mi sie wydawalo ze ten kuponik tak misternie przygotowany, jak znam zycie to reszta wejdzie w miare gladko.Pzdr.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Mialem sobie zrobic dluzsza przerwe i dopiero po Swietach zagrac , ale....zmienilem Avatara(tamten strasznie trefny byl)i powinno byc juz ok ;)Chcialem wstawic taka powiewajaca flage Australii , jednak nie natrafilem nigdzie.Uwielbiam ten kraj , wspanialych ludzi , a glownie ..zuzlowcow, ale do rzeczy.

siatkaGun.Istambul - Muszyna 1 1,37
siatkaInnsbruck - Tours 2 1,4
futbolAachen - Bayern awans 2 1,32
koszWisla - Mondeville 1 1,35
siatkaRoeselare - Levski 1 1,6

buk-tipsport
ako-5,47

Jako ze zbliza sie Wigilia , to moze i buki zaczna mowic ...ludzkim glosem i dadza cos ugrac :pNajbardziej obawiam sie o ostatnia pozycje na kuponie, bo Bayern uwazam ze wymeczy i awansuje do nastepnej rundy , no zobaczymy.Powodzenia

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote=wasp]Witam.

siatkaGun.Istambul - Muszyna 1 1,37ooo
siatkaInnsbruck - Tours 2 1,4ooo
futbolAachen - Bayern awans 2 1,32 mad
koszWisla - Mondeville 1 1,35ooo
siatkaRoeselare - Levski 1 1,6ooo

buk-tipsport
ako-5,47

Kurcze , wczesniej tj,wyzej pisalem ze Bayern moze wymeczyc, gdyz cos mi mowilo ze moze byc remis w meczu i nie podpalalem sie na win Bayernu po kursie 1,55, a tu taki klops.Raczej nie tykam pucharow i na 'dzien dobry" wtopa.

ps.Wczoraj kuzyn mowil mi ze wierzy w wygrana Prokomu, ja tak do konca nie bylem przekonany, jednak po przeczytaniu analizy bursztyka zdecydowalem sie dosc pozno, ale jednak i dolozylem over w meczu Bayernu.Tak wiec "odzyskalem' stracona 100-we u "ziemniakow".Dzieki bursztyk raz jeszcze piwo

Kupon stworzony Śr 20/12/06 18:51

stawka : 25.00 PLN
możliwa wygrana: 121.75 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 20/12/06 20:30 Le Mans - Prokom Trefl Sopot
Euroliga 2 2 (73-84) 2.95
Śr 20/12/06 20:30 Aachen - Bayern München
powyżej/poniżej Niem.Puchar Niemiec powyzej 2.5 goli powyzej 2.5 goli (4-2) 1.65
4.87

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1