|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Ostatni kupon - pudlo, liczylem sie z porazka Fedak , ale Horna mnie tez zawiodl , no trudno.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />AZ - Liberec 1 1,5 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Kendrick - Sela 1 1,42<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />krecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ouerrey - Przysiezny 1 1,32<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />krecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Karnten - Pardorf 1 1,6<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Brazil - Bulgaria 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Buk - Tipsport ako - 5,84
Przyznam ze najwieksze obawy mam do meczu Karntern - Pardorf, malo sledze 2 lige w dodatku w Austrii i tego meczu sie najbardziej obawiam, no ale moze bedzie oki.Pozdrawiam. Przyznam sie ze po puszczeniu kuponu i jeszcze raz sprawdzeniu tabeli , wiedzialem juz ze zalicze wtope i tylko cudem Karnten moze ten mecz wygrac.Otoz gdyby gospodarze wygrali zrobila by sie duza "dziura" w tabeli(punktowa)pomiedzy 7 a 8-sma druzyna az 8pkt.bywa tak , ale glownie czolowka 'odjezdza" lub spadkowicz odstaje , natomiast srodek tabeli jest bardziej wyrownany.Wczoraj to w ogole mialem "farta" , na 19-scie meczy tenisa wybralem 2 krecze i to moi "faworyci' skreczowali !!! Gdyby nie stracona kasa , to prawie smieszne.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Cos dopadla mnie fatalna passa, ale spogladajac na wczorajsze wyniki w pilce(ogolnie) naprawde b.ciezko jest cos ugrac.Zdecydowalem sie na kuponik (ryzykowny) i "rozciagniety" na kilka dni, no zobaczymy , jesli bedzie pudlo to oznacza dluzsza przerwe w typowaniu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Valennciennes - Jekaterynb. 2 1,78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Polska - Bulgaria 1 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Rosja - Argentyna 1 1,37 Davis Cup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />nooker Wattana - Dunn 1 1,57
buk- Tipsport ako- 6,89
Mecz Polakow w siate bedzie b. ciezki i wyrownany ,mam ogromna nadzieje ze szczescie bedzie po naszej stronie i Wszyscy bedziemy sie cieszyc z finalu, oby tylko koszykarki Jekaterynburga nie przegraly dzisiaj, to powinno byc ok.Pozdrawiam i zycze Wszystkim powodzenia i mniej 'sensacyjnych' wynikow , jak to wczoraj bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Nalbandian 1 1,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Malysz - Lappi 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Wilhelm - Glagow 1 1,5
buk-sts ako -3,41
Mam nadzieje ze Denko nie bedzie ogladal sie na Safina i wygra mecz i tym samym Rosja zdobedzie Davis Cup.Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia wszystkim grajacym i oczywiscie trzymam kciuki za naszych 'chlopcow' walczacych w Japonii.Polska , Bialo - Czerwoni...i obysmy mogli krzyczec; ostatni , ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />(bedzie ciezko , ale wiara czyni cuda!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
W poprzednich 2-ch kuponach jest po jednym bledzie tj. Denko i wyzej Wattana przegral 5-9 zwlaszcza Wattana zrobil mi wielkiego psikusa , tak na niego liczylem (zamykal kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)Na jutro wpisze sobie tu typ wirtualny gdyz tylko w bwin widze tenis, a nie mam tam konta
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />C.Pioline - J.McEnroe 2 2,25 bwin
John niczym wino , im starszy tym...i jednego mozna byc pewnym , ten gosciu nigdy sie nie podda,predzej "umrze" na korcie niz odpusci.Nie twierdze na 100% ze wygra jednak znajac amerykanina jest w stanie tego dokonac, bowiem bedzie walczyl o kazda pileczke mimo...podeszlego wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Taki oto kuponik 'chodzi" mi po glowie , jednak nie wiem czy wysle , gdyz mam znowu smutne wydarzenie w rodzinie (co za kijowy rok , same pogrzeby i niefart) i nie wiem czy sie wyrobie z czasem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Pioline - McEnroe 2 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ivanisevic - Hearhus 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />nooker Robertson - Hull 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Nooker Ding - Day 1 1,55
buk- tipsport
Kuponik raczej za delikatna stawke , gdyz tenisik, to turniej pokazowy , wiec wynik nie jest sprawa najwazniejsza , jednak ...zawsze to lepiej wygrac niz przegrac.Podejscie Johna opisalem wyzej , a i Goran nie tak dawno zakonczyl kariere , wiec powinnien podejsc do pojedynku z ..marszu i dosc serio.Na Dinga jest dosc ladny kursik i raczej w nim upatruje faworyta ,moze nie byc latwo , gdyz Day to swietny gracz , jednak technicznie i taktycznie zdecydowanie lepszy jest mlody chinczyk.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;  Polska - Slowenia 1 2,85  Austria - Macedonia 1 1,7  Chelsea - Arsenal 1 1,73 buk- milenium Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;  Polska - Slowenia 1 2,85  Austria - Macedonia 1 1,7  Chelsea - Arsenal 1 1,73 buk- milenium Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;  Polska - Slowenia 1 2,85  Austria - Macedonia 1 1,7  Chelsea - Arsenal 1 1,73 buk- milenium Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Jako ..."zgredziowi' trudno mi sie przystosowac do nowej , ale bardzo fajnej stronki , grafiki itp.Postanowilem zagrac dzisiaj delikatnie , bo kuponik ryzykowny bardzo;  Polska - Slowenia 1 2,85  Austria - Macedonia 1 1,7  Chelsea - Arsenal 1 1,73 buk- milenium Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Ajjjj, przepraszam za klopot , ale jak pisalem mam troszke problemow z ktorymi sie juz mam nadzieje uporalem.Prosze o usuniecie az 3-ch ostatnich postow.Jeszcze raz przepraszam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.  Polska - Slowenia 1 2,85  Austria - Macedonia 1 1,7  Chelsea - Arsenal 1 1,73  1-1 buk- milenium Przyznam, ze najbardziej obawiam sie o.....Chelsea, wiem ze musza gonic M.U. jednak to typek nie dosc ze masowy to na dodatek 'musza" wygrac ! Co do Polek bedzie bardzo ciezko, jednak jak nigdy wierze w nasze dziewczatka, po tym jak (moim zdaniem) zagraly naprawde super z Norwezkami, mimo tak wysokiej przegranej.Jednak w 2-ej polowie doszly rywali na "tylko' 4 bramki straty.Zgoda ze w koncowce opadly z sil , a moze wiedzialy juz ze nie przegraja roznica 14-stu bramek i troszke stanely.No zobaczymy , ale naprawde spodobaly mi sie Polki w tym meczu.Ciekaw jestem meczu w Wolsburgu (bundesliga), kiedys pisalem ze sporadycznie robi sie w srodku tabeli duza roznica punktowa, moze sie to sprawdzi i bedzie x2? Jednak to jako ciekawostka bo oczywiscie na papierze faworytem jest druzyna gospodarzy, no zobaczymy.Pozdrawiam. Alez mnie pech przesladuje , taki fajny kuponik z ako 8.38 idzie do ...kosza  Zal tym bardziej ze zamiast Chelsea chcialem dac zwyciestwo Slowacji z Emiratami tylko nie bylo tego meczu w ofercie milenium , albo zle patrzylem(byl ten mecz w toto lub profie) , "wyczulem" niespodzianke w Wolfsburgu a wybralem najgorzej jak mozna bylo, jak pisalem wyzej tego meczu sie obawialem.Ze to puscilem mozna sprawdzic na stronie milenium, wystarczy wpisac nr 980 106 1210140253-2693 w pozycji 'sprawdz kupon'.Szczegolnie szkoda tego wspanialego kursu na Polki 2,85! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Cchialem podac moje typy dopiero po zmianie avatara, ale po zmianach graficznych na forum nie wiem jak to uczynic, ten strasznego pecha mi przynosi.Jednak co ma byc to bedzie.  Polska - Macedonia 1 2,0  Norwegia - Austria 1 1,10  nooker Ding - Stevens 1 1,55  nooker McManus - Davis 1 1,6 buk-toto ako-5,46 Konsekwentnie stawiam na Polki, gdyz Austria majac praktycznie jedna solidna zawodniczke(baba-chlop) potrafily sie w miare latwo uporac z Macedonkami, wiec uwazam ze nasze dziewczatka dadza rade.Zastanowie sie jeszcze nad dokladka Wegierek z Niemkami(1,25)Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Wydaje mi sie ze ciekawy kursik znalazlem odnosnie meczu p.recznej Polska - Macedonia:
Karolina kudlacz strzeli wiecej niz 4,5 kurs 1,57 bwin
W bwin nie mam konta ale moze komus ten typ sie spodoba, bo wg. mnie szanse wejscia oceniam na 90%. Kudlacz to etatowa egzekutorka rzutow karnych z b. duza skutecznoscia, a i z akcji to glowna liderka naszego zespolu, w dodatku Macedonia to nie Norwegia i szyki obronne ma mniej szczelne niz skandynawki, powinno byc ok.Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;  Norwegia - Austria 1 1,08  Wegry - Niemcy 1 1,27  curling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)  Barca - America 1 1,42 (klubowe M.S.) BUK-TIPSPORT ako-2,24 Poczatkowo chcialem dac na zwyc.PSG z Panat.1,5(UEFA) powinni wygrac , jednak nie ryzykuje i pewniej wyglada awans Barcy za 1,21.Po namysle jednak daje zwyciestwo w meczu Barcelony.Kubowe M.S. odbywaja sie w Japonii, a to wielki rynek zbytu, reklama dla klubu itd. uwazam wiec ze nie beda kalkulowac i rozstrzygna mecz na swoja korzysc w 90 minutach.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote=wasp]Witam. Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;  Norwegia - Austria 1 1,08  Wegry - Niemcy 1 1,27  curling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)  Barca - America 1 1,42 (klubowe M.S.) +++  Internacj. - Al Ahly 1 (awans) 1,2  Kazachstan - Polska 1 1,6 buk-tipsport ako-4,3 I to juz jest kompletny kuponik, troszke rozciagniety na kilka dni ze wzgledu ze wyjezdzam na min 2 dzionki.Mecz hokeja dopiero w piatek i mam nadzieje ze Kazachowie wystapia w optymalnym skladzie , jesli tak bedzie to ich win "raczej pewny" .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Wydaje mi sie ze ciekawy kursik znalazlem odnosnie meczu p.recznej Polska - Macedonia:
Karolina kudlacz strzeli wiecej niz 4,5 kurs 1,57 bwin
W bwin nie mam konta ale moze komus ten typ sie spodoba, bo wg. mnie szanse wejscia oceniam na 90%. Kudlacz to etatowa egzekutorka rzutow karnych z b. duza skutecznoscia, a i z akcji to glowna liderka naszego zespolu, w dodatku Macedonia to nie Norwegia i szyki obronne ma mniej szczelne niz skandynawki, powinno byc ok.Pzdr bwin pozniej podniosl linie na 5,5 (1,85) by nastepnie obnizyc kurs na 1,65 , ale i tak moze ktos skorzystal Karolina Kudlacz 17 goli wow! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote=wasp]Witam. Chodzi mi po glowie taki oto kuponik;  Norwegia - Austria 1 1,08  Wegry - Niemcy 1 1,27  curling Niemcy - Holandia 1 1,15 ( kobiety)  Barca - America 1 1,42 (klubowe M.S.) +++  Internacj. - Al Ahly 1 (awans) 1,2  Kazachstan - Polska 1 1,6 buk-tipsport ako-4,3 I to juz jest kompletny kuponik, troszke rozciagniety na kilka dni ze wzgledu ze wyjezdzam na min 2 dzionki.Mecz hokeja dopiero w piatek i mam nadzieje ze Kazachowie wystapia w optymalnym skladzie , jesli tak bedzie to ich win "raczej pewny" . Musze sie przyznac ze ...Wegierki wybily mi z glowy na jakis czas bukmacherke, a tak mi sie wydawalo ze ten kuponik tak misternie przygotowany, jak znam zycie to reszta wejdzie w miare gladko.Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Mialem sobie zrobic dluzsza przerwe i dopiero po Swietach zagrac , ale....zmienilem Avatara(tamten strasznie trefny byl)i powinno byc juz ok ;)Chcialem wstawic taka powiewajaca flage Australii , jednak nie natrafilem nigdzie.Uwielbiam ten kraj , wspanialych ludzi , a glownie ..zuzlowcow, ale do rzeczy.  Gun.Istambul - Muszyna 1 1,37  Innsbruck - Tours 2 1,4  Aachen - Bayern awans 2 1,32  Wisla - Mondeville 1 1,35  Roeselare - Levski 1 1,6 buk-tipsport ako-5,47 Jako ze zbliza sie Wigilia , to moze i buki zaczna mowic ...ludzkim glosem i dadza cos ugrac :pNajbardziej obawiam sie o ostatnia pozycje na kuponie, bo Bayern uwazam ze wymeczy i awansuje do nastepnej rundy , no zobaczymy.Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote=wasp]Witam.  Gun.Istambul - Muszyna 1 1,37  Innsbruck - Tours 2 1,4  Aachen - Bayern awans 2 1,32  Wisla - Mondeville 1 1,35  Roeselare - Levski 1 1,6 buk-tipsport ako-5,47 Kurcze , wczesniej tj,wyzej pisalem ze Bayern moze wymeczyc, gdyz cos mi mowilo ze moze byc remis w meczu i nie podpalalem sie na win Bayernu po kursie 1,55, a tu taki klops.Raczej nie tykam pucharow i na 'dzien dobry" wtopa. ps.Wczoraj kuzyn mowil mi ze wierzy w wygrana Prokomu, ja tak do konca nie bylem przekonany, jednak po przeczytaniu analizy bursztyka zdecydowalem sie dosc pozno, ale jednak i dolozylem over w meczu Bayernu.Tak wiec "odzyskalem' stracona 100-we u "ziemniakow".Dzieki bursztyk raz jeszcze  Kupon stworzony Śr 20/12/06 18:51 stawka : 25.00 PLN możliwa wygrana: 121.75 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Śr 20/12/06 20:30 Le Mans - Prokom Trefl Sopot Euroliga 2 2 (73-84) 2.95 Śr 20/12/06 20:30 Aachen - Bayern München powyżej/poniżej Niem.Puchar Niemiec powyzej 2.5 goli powyzej 2.5 goli (4-2) 1.65 4.87
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|