Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#70366 05/07/2004 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Witam
Testuje moj system na forex wyniki podaje na hyipiforum i postanowilem tez tutaj.
Dlaczego? Dla samomoblizacje i motywacji i zeby tego systemu sie trzymac. Wyniki beda w kazdy piatek okolo 22
Tydzien 1
zysk 3,626%
razem 3,626%
uwazam ze kluczem do zyskow na forex jest dyscyplnia to przede wszystkim pozniej system i informacje
mnie takie publiczne wyniki motywuja
licze na wsparcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> merytoryczne duchowe dobrym slowem itd wszystkie uwagi mile widziane

Bonus: Unibet
#70367 06/07/2004 05:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
witam

bardzo dobry pomysl poza tym pozwala sztywno trzymac sie zasad co jest bardzo waznym czynnikiem.
napisales ze publiczne wyniki motywuja.ale podajesz tylko wyniki a nie sam przebieg gry.
to tak jakby porownujac do zakladow bukmacherskich.ja bym podawal wynik co tydzien "dzisiaj zarobilem 3%".podczas gdy tym co najwazniejsze bylo by podanie typu przed spotkaniem. i na podstawie tego robic bilans tygodniowy.

dlatego proponuje zebys podawal oczywiscie oprocz bilansu ktory bedzie wynikal z przebiegu twojej gry historie transakcji ale raczej nie hiostorie tlyko co w danym momencie grasz przed faktem.
np.
4/07/2004 godz 17:00
eur/usd buy 1.2272

i oczywisice post pisany moze byc wczesniej najwyzej pare minut po podanej godzinie.zeby potem nie bylo niescislosci.jak w bukmacherce (nie mozesz podac ze grales to i to po zakonczeniu spotkania )

nastepnie tak samo jak zmykasz pozycje podajesz godzine i wg tych samych zasad.

tlyko cos takiego ma sens.pisanie suchych liczb typu 3% tygodniu nic nie wnosi.i wtedy mozesz pokazac jak to wyglada.sam powiedziales ze chcesz sie tego systemu trzymac sztywno.wiec nic nie tracisz podajac tutaj co robisz.
nikt tutaj nie bedzie rzadal zebys podal system jakim grasz.chodzi tlyko o podawanie transakcji.

jezeli ma byc dyscyplina o ktorej wspominales to jest to jedyne wyjscie.

pzodrawiam

#70368 08/07/2004 18:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
Quote
nikt tutaj nie bedzie rzadal zebys podal system jakim grasz.chodzi tlyko o podawanie transakcji.
A jak byś mógł to napisz na czym opierasz swój system, dane historyczne, jeżeli jakieś wskaźniki to jakie?

#70369 08/07/2004 20:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Wiem o co Ci chodzi poprostu moze byc taka systuacji ze ktos mi nie wierzy ze otrzymuje takie a nie inne wyniki i jednoczesnie chcialby skorzystac z moich betow ok ok ok . W poprzednim tygodniu moglbymm tak bez problemowo gralem na mala ilosc tranzakcji. W tym juz niestety nie moge poniewaz gram na duza ilosc walut i byloby to dla mnie bardzo klopotliwe. Ale to jest system takze zawsze moge pokazac jak dziala . W ostatecznosci skany tranzakcji moze nie z reala ale z demowki..
Jesli bede stosowal system z poprzedniego tygodnia beda bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli w tym tygodniu to ulepszenie okaze sie lepsze niz w poprzednim betow nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (narazie na to sie zanosi na dzis +2,65%)

Ewentualnie moge zainteresowanym nie dowiarka przeslac skany tranzakcji ktoregos tygodnia ale raczej demowki

Po drugie moge rozwazyc objasnienie systemu i niech sobie wyprobuje kazdy sam - tylko niewiem czy za darmo i niewiem czy wogole to robic- chociaz w tych systemach to ja ameryki nie odkrylem podrasowalem to i owo w systemach w vt zeby bylo do zycia i dawalo zyski.Oraz moge po wyjasniac jak one dzialaja jak je stosowac jak pilnowac jak robic zeby ulatwic sobie ich pilnowanie .Jak je stosowac w dwoch wersjach poza vt i tego typu rzeczy i jak tworzyc podobne systemy.

#70370 08/07/2004 20:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
korzystam em wma rs podobny system do mojego masz na vt o nazwie Moving Awarage of Relative strategt system moj system jest podobny tylko ze troszeczke podrsowany do mojego sposoby i myslenia i do zycie . Poogladaj sobie tamte sytemy to napewno zalapiesz o co chodzi. Jesli masz pytania wal jak w dym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W tym tygodni czarne chmury dwa dni netu nie mialem + jakies komplikacje z kompem narazie udalo mi sie 2,74% nabic na plus
Pozdrawiam wszystkich sedecznie

#70371 09/07/2004 14:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Tydzien 2
zysk 0%
razem 3,626%

To nowe ulepszenie wogole nie jest odporne na rozne awarie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takze praktycznie w tym tygodniu zamknelem na zero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . I jade poprzednim systemem bez ulepszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Takze postaram sie o bety. Ustalam je na +/- 20p .Komentarze ich beda mile widziane tez moze jakies moje dodam

#70372 10/07/2004 02:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[QB]Tydzien 2
zysk 1,559
razem 5,258%

Takze tak sie to skonczylo.Od nastepnego tygodnia nie bedzie ulepszen i moze jak znajde czas beda bety a wynik w nastepny piatek to na bank

#70373 11/07/2004 17:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
sznikers:
wiesz co masz racje bede podawal bety
to znaczy np euro/usd s i cene czas polski gram +/- 20p i komentarz jesli bedzie skrot ATS- oznacza z analizy technicznej systemu bez zadnej informacji dodatkowej na poczatku kazdego posta czy bet byl trafny czy tez nie.

Mam nadzieje ze komus moze to sie przyda dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70374 12/07/2004 02:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
EURO/AUD B 1,7186 22: 12 ATS slaby sygnal ale na poczatek sie zobaczy moze wejdzie

#70375 12/07/2004 04:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
EURO/AUD S 1,7128 00: 15 ATS ten sygnal mial byc na sell pomylilem sie na ale sie zaczelo COZ
poprzedni wtopa (z mojej winny nie systemu) czyli poprzedni bet wtopa

#70376 12/07/2004 05:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
fajnie toro ze odwazyles sie na ten krok.
jesli dobrze zrozumialem grasz masz ustawione stop loss na 20 pipsow i target profit na 20 pipsow czy tak??

teraz male takie kosmetyczne przerobki.
mianowicie swoja pierwsza transkacje ktora dokonales nie uwazaj jej za nieudana.
do czego zmierzam. mam prosbe bys podal platoforme z ktorej bierzesz kursy.i tutaj kolejna prosba by nie bylo to demo.
pierwsza transkacja byla o godzinie 22:12. rynake walutowy startuje naszego czasu o godzinie 23.demo startuje wczesniej ale tak jak mowie sa czeste przeklamania.
dlatego wspominam o podaniu platformy bo w przypadku 2 transakcji z godziny 00:15 zachodzi rozbieznosc.u mnie na cms w tym czasie taka cena nie zostala osiagnieta.udalo sie to dopiero godzien pozniej dostac po takim kursie.
dlatego fajnie by bylo jakbys podal nazwe platformy na bazie ktorej sie opierasz oraz dobrze by bylo jesli byla by to wersja real.

zycze powodzenia i bede sledzil twoje poczyniania i trzymam kciuki.

pzodrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70377 12/07/2004 14:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Gram na oandzie jak cos tam bedzie nie dokladnie czy cos to sorki na ale badzmy aptekarzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po tej poprawce odrobilo sie czesc straty
AUD/JPY B 10:12 78,30

#70378 12/07/2004 14:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Po tej poprawce odrobilo sie czesc straty
EUR/USD mozna grac B dobre info ze strefy euro http://www.wgi.pl/index.php?_a=1&id=6247

#70379 12/07/2004 14:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
USD/JPY s
http://www.wgi.pl/index.php?_a=1&id=6245&aktualnosci_data=2004-07-12

Dzis moze byc troche na b ale tak to wino byc na s moze warto zlapac ta gorke

#70380 12/07/2004 15:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Krotkie podsumowanie
1. EUR/AUD B wtopa pomylka moja
2. EUR/AUD S udana
3. AUD/JPY B udana

#70381 12/07/2004 20:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
4.EUR/CHF B 1,5190 15 57 ATS

#70382 12/07/2004 20:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
ten sygnal na dobra sprawe trzeba bylo grac po 1,5185 troche spoznilem no ale nie badzmy aptekarzami chociaz teraz to bym wolal byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70383 12/07/2004 20:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
EUR/JPY B moje rekomendacja B
1.Dobre wiesci ze strefy euro
2.Jednoczesnie zapowiedzi kontynacji reform z Japoni jednakze tam systuacje poliyczna nie jest az tak stabilna
3.Annaliza techniczna mojego systemu rowniez pokazuje prawie sygnal na bull:)
Jesli taki sygnal sie pojawi bedzie to pewnie nastepna pozycja jaka zagram

#70384 12/07/2004 23:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Euro/Jpy B wlazlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nastepne bety
CHF/JPY B (ten wybralem)

Zastanawialem sie wlasnie zeby nie zmienic USD/JPY B
zbliza sie tez sygnal na USD/JPY B i usd/cad B
godziny nie pisze bo kilka minut wczesniej kupilem a data jest na poscie

#70385 12/07/2004 23:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
znaczy sie USD/CAD B tam mialo byc - nie bede edytowal postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,886 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1