|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Witam Testuje moj system na forex wyniki podaje na hyipiforum i postanowilem tez tutaj. Dlaczego? Dla samomoblizacje i motywacji i zeby tego systemu sie trzymac. Wyniki beda w kazdy piatek okolo 22 Tydzien 1 zysk 3,626% razem 3,626% uwazam ze kluczem do zyskow na forex jest dyscyplnia to przede wszystkim pozniej system i informacje mnie takie publiczne wyniki motywuja licze na wsparcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> merytoryczne duchowe dobrym slowem itd wszystkie uwagi mile widziane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
witam
bardzo dobry pomysl poza tym pozwala sztywno trzymac sie zasad co jest bardzo waznym czynnikiem. napisales ze publiczne wyniki motywuja.ale podajesz tylko wyniki a nie sam przebieg gry. to tak jakby porownujac do zakladow bukmacherskich.ja bym podawal wynik co tydzien "dzisiaj zarobilem 3%".podczas gdy tym co najwazniejsze bylo by podanie typu przed spotkaniem. i na podstawie tego robic bilans tygodniowy.
dlatego proponuje zebys podawal oczywiscie oprocz bilansu ktory bedzie wynikal z przebiegu twojej gry historie transakcji ale raczej nie hiostorie tlyko co w danym momencie grasz przed faktem. np. 4/07/2004 godz 17:00 eur/usd buy 1.2272
i oczywisice post pisany moze byc wczesniej najwyzej pare minut po podanej godzinie.zeby potem nie bylo niescislosci.jak w bukmacherce (nie mozesz podac ze grales to i to po zakonczeniu spotkania )
nastepnie tak samo jak zmykasz pozycje podajesz godzine i wg tych samych zasad.
tlyko cos takiego ma sens.pisanie suchych liczb typu 3% tygodniu nic nie wnosi.i wtedy mozesz pokazac jak to wyglada.sam powiedziales ze chcesz sie tego systemu trzymac sztywno.wiec nic nie tracisz podajac tutaj co robisz. nikt tutaj nie bedzie rzadal zebys podal system jakim grasz.chodzi tlyko o podawanie transakcji.
jezeli ma byc dyscyplina o ktorej wspominales to jest to jedyne wyjscie.
pzodrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34 |
nikt tutaj nie bedzie rzadal zebys podal system jakim grasz.chodzi tlyko o podawanie transakcji. A jak byś mógł to napisz na czym opierasz swój system, dane historyczne, jeżeli jakieś wskaźniki to jakie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Wiem o co Ci chodzi poprostu moze byc taka systuacji ze ktos mi nie wierzy ze otrzymuje takie a nie inne wyniki i jednoczesnie chcialby skorzystac z moich betow ok ok ok . W poprzednim tygodniu moglbymm tak bez problemowo gralem na mala ilosc tranzakcji. W tym juz niestety nie moge poniewaz gram na duza ilosc walut i byloby to dla mnie bardzo klopotliwe. Ale to jest system takze zawsze moge pokazac jak dziala . W ostatecznosci skany tranzakcji moze nie z reala ale z demowki.. Jesli bede stosowal system z poprzedniego tygodnia beda bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli w tym tygodniu to ulepszenie okaze sie lepsze niz w poprzednim betow nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (narazie na to sie zanosi na dzis +2,65%)
Ewentualnie moge zainteresowanym nie dowiarka przeslac skany tranzakcji ktoregos tygodnia ale raczej demowki
Po drugie moge rozwazyc objasnienie systemu i niech sobie wyprobuje kazdy sam - tylko niewiem czy za darmo i niewiem czy wogole to robic- chociaz w tych systemach to ja ameryki nie odkrylem podrasowalem to i owo w systemach w vt zeby bylo do zycia i dawalo zyski.Oraz moge po wyjasniac jak one dzialaja jak je stosowac jak pilnowac jak robic zeby ulatwic sobie ich pilnowanie .Jak je stosowac w dwoch wersjach poza vt i tego typu rzeczy i jak tworzyc podobne systemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
korzystam em wma rs podobny system do mojego masz na vt o nazwie Moving Awarage of Relative strategt system moj system jest podobny tylko ze troszeczke podrsowany do mojego sposoby i myslenia i do zycie . Poogladaj sobie tamte sytemy to napewno zalapiesz o co chodzi. Jesli masz pytania wal jak w dym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W tym tygodni czarne chmury dwa dni netu nie mialem + jakies komplikacje z kompem narazie udalo mi sie 2,74% nabic na plus Pozdrawiam wszystkich sedecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Tydzien 2 zysk 0% razem 3,626%
To nowe ulepszenie wogole nie jest odporne na rozne awarie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takze praktycznie w tym tygodniu zamknelem na zero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . I jade poprzednim systemem bez ulepszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Takze postaram sie o bety. Ustalam je na +/- 20p .Komentarze ich beda mile widziane tez moze jakies moje dodam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro: [QB]Tydzien 2 zysk 1,559 razem 5,258%
Takze tak sie to skonczylo.Od nastepnego tygodnia nie bedzie ulepszen i moze jak znajde czas beda bety a wynik w nastepny piatek to na bank
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
sznikers: wiesz co masz racje bede podawal bety to znaczy np euro/usd s i cene czas polski gram +/- 20p i komentarz jesli bedzie skrot ATS- oznacza z analizy technicznej systemu bez zadnej informacji dodatkowej na poczatku kazdego posta czy bet byl trafny czy tez nie.
Mam nadzieje ze komus moze to sie przyda dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
EURO/AUD B 1,7186 22: 12 ATS slaby sygnal ale na poczatek sie zobaczy moze wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
EURO/AUD S 1,7128 00: 15 ATS ten sygnal mial byc na sell pomylilem sie na ale sie zaczelo COZ poprzedni wtopa (z mojej winny nie systemu) czyli poprzedni bet wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
fajnie toro ze odwazyles sie na ten krok. jesli dobrze zrozumialem grasz masz ustawione stop loss na 20 pipsow i target profit na 20 pipsow czy tak??
teraz male takie kosmetyczne przerobki. mianowicie swoja pierwsza transkacje ktora dokonales nie uwazaj jej za nieudana. do czego zmierzam. mam prosbe bys podal platoforme z ktorej bierzesz kursy.i tutaj kolejna prosba by nie bylo to demo. pierwsza transkacja byla o godzinie 22:12. rynake walutowy startuje naszego czasu o godzinie 23.demo startuje wczesniej ale tak jak mowie sa czeste przeklamania. dlatego wspominam o podaniu platformy bo w przypadku 2 transakcji z godziny 00:15 zachodzi rozbieznosc.u mnie na cms w tym czasie taka cena nie zostala osiagnieta.udalo sie to dopiero godzien pozniej dostac po takim kursie. dlatego fajnie by bylo jakbys podal nazwe platformy na bazie ktorej sie opierasz oraz dobrze by bylo jesli byla by to wersja real.
zycze powodzenia i bede sledzil twoje poczyniania i trzymam kciuki.
pzodrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Gram na oandzie jak cos tam bedzie nie dokladnie czy cos to sorki na ale badzmy aptekarzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po tej poprawce odrobilo sie czesc straty AUD/JPY B 10:12 78,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Po tej poprawce odrobilo sie czesc straty EUR/USD mozna grac B dobre info ze strefy euro http://www.wgi.pl/index.php?_a=1&id=6247
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Krotkie podsumowanie 1. EUR/AUD B wtopa pomylka moja 2. EUR/AUD S udana 3. AUD/JPY B udana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
4.EUR/CHF B 1,5190 15 57 ATS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
ten sygnal na dobra sprawe trzeba bylo grac po 1,5185 troche spoznilem no ale nie badzmy aptekarzami chociaz teraz to bym wolal byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
EUR/JPY B moje rekomendacja B 1.Dobre wiesci ze strefy euro 2.Jednoczesnie zapowiedzi kontynacji reform z Japoni jednakze tam systuacje poliyczna nie jest az tak stabilna 3.Annaliza techniczna mojego systemu rowniez pokazuje prawie sygnal na bull:) Jesli taki sygnal sie pojawi bedzie to pewnie nastepna pozycja jaka zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Euro/Jpy B wlazlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nastepne bety CHF/JPY B (ten wybralem)
Zastanawialem sie wlasnie zeby nie zmienic USD/JPY B zbliza sie tez sygnal na USD/JPY B i usd/cad B godziny nie pisze bo kilka minut wczesniej kupilem a data jest na poscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
znaczy sie USD/CAD B tam mialo byc - nie bede edytowal postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka