Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#703763 30/10/2006 21:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Witam, ja tak jak kolega Patricus prosiłbym o głos w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania jest nagrywarka DVD.

KONKURS [strefasportu.net.pl]
wchodzicie na stronke, zjeżdzacie w doł i po prawej stronie jest sonda, poprosze o głosik na 12 cyferke, czyli fotke, z góry dzięki

Bonus: Unibet
#703764 30/10/2006 21:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dajcie sobie z takimi tematami spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#703765 30/10/2006 21:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
bez kitu.

#703766 30/10/2006 22:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Chciałem tylko prosić o pomoc, a tu taki najazd, narazie tylko 1 osoba oddała głos, no więc dziękuje Ci bardzo i licze, że jeszcze ktoś się zdecyduje...

#703767 31/10/2006 00:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ehhh.. ale w niedalekiej przeszłości powstało kilka takich tematów z prośbami o głosy. Jesteście aż takimi materialistami? Skoro uważacie, że zdjęcia są dobre to może wygracie. Nic na siłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#703768 31/10/2006 00:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Pomoc to nic trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> glo oddany...

#703769 31/10/2006 07:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nic sie nie wyswietla pod SONDA

#703770 31/10/2006 14:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Quote
Ehhh.. ale w niedalekiej przeszłości powstało kilka takich tematów z prośbami o głosy. Jesteście aż takimi materialistami? Skoro uważacie, że zdjęcia są dobre to może wygracie. Nic na siłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Uważamy, że zdjęcia są dobre, ale takie konkursy internetowe właśnie na tym polegają, tzn ten kto przekona wiekszą ilość osób do oddania głosu na własną fotografię (nie koniecznie musi chodzić o fotke) ten wygyrywa. A jak Ty byś miał szanse na wygranie jakiejś nagrody to też byś próbował namawiać kogoś na głosy, uwierz mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam.

#703771 31/10/2006 14:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Quote
Nic sie nie wyswietla pod SONDA

A co się miało wyświetlić pod ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po zagłosowaniu miały się pokazać tylko wyniki.

#703772 01/11/2006 15:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12
hehehe, dobre to Twoje zdjęcie, to tylko na polskich boiskach się zdarza, żeby zawodnik załatwiał swoje potrzeby fizyczne w trakcie swojej rozgrzewki pod krzakiem, gdyby była potrzebna nagła zmiana, to by sie nie dowysikał ;]]]

#703773 01/11/2006 15:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
poszło i ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#703774 01/11/2006 21:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Quote
hehehe, dobre to Twoje zdjęcie, to tylko na polskich boiskach się zdarza, żeby zawodnik załatwiał swoje potrzeby fizyczne w trakcie swojej rozgrzewki pod krzakiem, gdyby była potrzebna nagła zmiana, to by sie nie dowysikał ;]]]

chyba potrzeby fizjologiczne ;] jeszcze raz dzieki za glosy

#703775 01/11/2006 22:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Głos ode mnie...

Panowie , trzeba nadrobić 53 głosy!!

Do roboty!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703776 02/11/2006 15:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Pomozcie, mecz.pl moze wszystko ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Glos oddany ...

GLOSOWAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Na dwunastke ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#703777 02/11/2006 15:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Pomogłem jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#703778 02/11/2006 15:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Oddałem głos bo w sumie nic mnie to nie kosztuje ale myślę, że powinniśmy jednak ograniczać tego typu tematy, bo za niedługo ktoś założy temat, że jest do wygrania firmowy długopis i prosi o głosy.

Właściwie jedynym takim tematem, w którym z przyjemnością pomagałem oddając głosy był temat w którym host bodajże prosił o głosy dla swojej siostry i jej męża na najlepsze zdjęcie ślubne a do wygrania była wycieczka dla nowożeńców. Tam była jakaś idea a tutaj do wygrania zwykłe pudło.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1