|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Witam, ja tak jak kolega Patricus prosiłbym o głos w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania jest nagrywarka DVD. KONKURS [ strefasportu.net.pl] wchodzicie na stronke, zjeżdzacie w doł i po prawej stronie jest sonda, poprosze o głosik na 12 cyferke, czyli fotke, z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dajcie sobie z takimi tematami spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Chciałem tylko prosić o pomoc, a tu taki najazd, narazie tylko 1 osoba oddała głos, no więc dziękuje Ci bardzo i licze, że jeszcze ktoś się zdecyduje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ehhh.. ale w niedalekiej przeszłości powstało kilka takich tematów z prośbami o głosy. Jesteście aż takimi materialistami? Skoro uważacie, że zdjęcia są dobre to może wygracie. Nic na siłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Pomoc to nic trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> glo oddany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nic sie nie wyswietla pod SONDA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Ehhh.. ale w niedalekiej przeszłości powstało kilka takich tematów z prośbami o głosy. Jesteście aż takimi materialistami? Skoro uważacie, że zdjęcia są dobre to może wygracie. Nic na siłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Uważamy, że zdjęcia są dobre, ale takie konkursy internetowe właśnie na tym polegają, tzn ten kto przekona wiekszą ilość osób do oddania głosu na własną fotografię (nie koniecznie musi chodzić o fotke) ten wygyrywa. A jak Ty byś miał szanse na wygranie jakiejś nagrody to też byś próbował namawiać kogoś na głosy, uwierz mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Nic sie nie wyswietla pod SONDA A co się miało wyświetlić pod ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po zagłosowaniu miały się pokazać tylko wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12 |
hehehe, dobre to Twoje zdjęcie, to tylko na polskich boiskach się zdarza, żeby zawodnik załatwiał swoje potrzeby fizyczne w trakcie swojej rozgrzewki pod krzakiem, gdyby była potrzebna nagła zmiana, to by sie nie dowysikał ;]]]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
poszło i ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
hehehe, dobre to Twoje zdjęcie, to tylko na polskich boiskach się zdarza, żeby zawodnik załatwiał swoje potrzeby fizyczne w trakcie swojej rozgrzewki pod krzakiem, gdyby była potrzebna nagła zmiana, to by sie nie dowysikał ;]]] chyba potrzeby fizjologiczne ;] jeszcze raz dzieki za glosy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Głos ode mnie...
Panowie , trzeba nadrobić 53 głosy!!
Do roboty!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Pomozcie, mecz.pl moze wszystko ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Glos oddany ...
GLOSOWAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Na dwunastke ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Pomogłem jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oddałem głos bo w sumie nic mnie to nie kosztuje ale myślę, że powinniśmy jednak ograniczać tego typu tematy, bo za niedługo ktoś założy temat, że jest do wygrania firmowy długopis i prosi o głosy.
Właściwie jedynym takim tematem, w którym z przyjemnością pomagałem oddając głosy był temat w którym host bodajże prosił o głosy dla swojej siostry i jej męża na najlepsze zdjęcie ślubne a do wygrania była wycieczka dla nowożeńców. Tam była jakaś idea a tutaj do wygrania zwykłe pudło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|