|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Brak zmian. Z tym wyjatkiem, ze wyplate mozna dokonac nie tylko przelewem miedzynarodowym ale takze inna metoda np. na karte, MB, Neteller itd. Wychodzi duzo taniej i szybciej. Tak, ale jesli dokonywalem jedynie raz depozytu i to z polskiego konta to inna droga raczej odpada. Mam racje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Jest jakis u nich bonus,dla nowych uzytkownikow bo nie moge znalezc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
jesli aktualna to poprosze o jakies potwierdzenie , moze ktos ostatnio korzystał :-) a ja mam pytanie czy z TEJ [ free-money.co.uk] stronki jest to aktualne i jak to ogolnie wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytam bo maja tez promo z betrdeda 100£ , a na głownej jest tylko free bet do 25£ max.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Czy jeśli meczu nie ma po prawej stronie w zakładce "Dzisiaj w grze" to znaczy że nie będzie można go grać na żywo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy jeśli meczu nie ma po prawej stronie w zakładce "Dzisiaj w grze" to znaczy że nie będzie można go grać na żywo ? NIe ma takie zaleznosci, co gorsze nie ma tez takiej zaleznosci, ze jak jest w zakladce dzis w grze, to bedzie na pewno LIVE, wiec czasem ciezko wyczuc. Wiadome ze NBA jest live, to samo tenis wazniejszy, ogolnie to co jest live na eurosporcie i eurosport 2 to na pewno bedzie live i tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja hokeja nie obstawiam, bo sie nie znam po prostu, ale skoro nba jest, to nhl moze tez, sprawdz sam najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Z NHL dzisiejszej nocy będzie tylko NJ-NYR, ale tylko ML(z dogrywką). Info w zakładce zakłady na danym rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863 |
korzystał ktoś z tego ??????? bo założyłem z tego linka i z tym kodem ....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> cholera nie doczytałem (tak to jest jak się w nocy konto zakłada) proszę o info
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Muko, sprawdź konto jeszcze raz. korespondencje proponuje kierowac na polska@betfair.compozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac? mialem to samo, tylko u mnie to trwalo kolo 24h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A z jakiej racji zmuszają do przesłania skanu dowodu? Rozumiem... wpłacałeś kartą, wygrałeś, wypłacasz... i musisz przesłać skan do działu bezpieczeństwa. Ale tuż po założeniu konta??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
Niewiem po co, juz odblokowane konto mam, trzeba maile kierowac na polska@betfair.com (dzieki Punter)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kod EFT225 - bonus 25 euro po zagraniu 25 euro orientuje sie ktoś czy to jest aktualny kod? kumpel sie zapisał,użył tego kodu zagrał co trzeba i nic no chyba że bonus dopisują po jakimś czasie...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
kod EFT225 - bonus 25 euro po zagraniu 25 euro orientuje sie ktoś czy to jest aktualny kod? kumpel sie zapisał,użył tego kodu zagrał co trzeba i nic no chyba że bonus dopisują po jakimś czasie...? Moj kolega skorzystal z tego kodu i dostal bonus... po hmmmm chyba 12godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Ten bonus dostaję tylko po tym jak zagram za kwotę 25 EURO? Ja wpłaciłem 25 EURO ale z tego odjęło prowizję i postawiłem tylko 24 EURO. Domyślam się, że zaklad ten nie ma najmniejszego znaczenia poniewaz nie był on w wymaganej wielkości tj 25 EURO?A może wystarczy, że teraz zagram za 1 EURO i łaczna kwota zakladow wyniesie 25 EURO??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Mam kilka pytan dotyczacych werbowania znajomych do Betfair,jezeli jest ktos kto potrafi pomoc to prosze o kontakt.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|