Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#703948 13/11/2006 17:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Quote
Brak zmian. Z tym wyjatkiem, ze wyplate mozna dokonac nie tylko przelewem miedzynarodowym ale takze inna metoda np. na karte, MB, Neteller itd. Wychodzi duzo taniej i szybciej.

Tak, ale jesli dokonywalem jedynie raz depozytu i to z polskiego konta to inna droga raczej odpada. Mam racje?

Bonus: Unibet
#703949 13/11/2006 18:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Jest jakis u nich bonus,dla nowych uzytkownikow bo nie moge znalezc ?

#703950 13/11/2006 19:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
http://www.betfairpromo.com/season06/polski

Nie gwarantuję że to aktualna oferta

#703951 14/11/2006 20:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
http://www.betfairpromo.com/season06/polski

Nie gwarantuję że to aktualna oferta
jesli aktualna to poprosze o jakies potwierdzenie , moze ktos ostatnio korzystał :-)
a ja mam pytanie czy z TEJ [free-money.co.uk] stronki jest to aktualne i jak to ogolnie wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pytam bo maja tez promo z betrdeda 100&pound; , a na głownej jest tylko free bet do 25&pound; max.

#703952 14/11/2006 21:02
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Czy jeśli meczu nie ma po prawej stronie w zakładce "Dzisiaj w grze" to znaczy że nie będzie można go grać na żywo ?

#703953 14/11/2006 21:12
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Czy jeśli meczu nie ma po prawej stronie w zakładce "Dzisiaj w grze" to znaczy że nie będzie można go grać na żywo ?

NIe ma takie zaleznosci, co gorsze nie ma tez takiej zaleznosci, ze jak jest w zakladce dzis w grze, to bedzie na pewno LIVE, wiec czasem ciezko wyczuc. Wiadome ze NBA jest live, to samo tenis wazniejszy, ogolnie to co jest live na eurosporcie i eurosport 2 to na pewno bedzie live i tutaj

#703954 14/11/2006 21:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#703955 14/11/2006 21:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ja hokeja nie obstawiam, bo sie nie znam po prostu, ale skoro nba jest, to nhl moze tez, sprawdz sam najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703956 14/11/2006 22:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Quote
Więc raczej na NHL nie ma co liczyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Z NHL dzisiejszej nocy będzie tylko NJ-NYR, ale tylko ML(z dogrywką). Info w zakładce zakłady na danym rynku.

#703957 14/11/2006 22:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
...w zakładce zasady

#703958 15/11/2006 02:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
Quote
http://www.betfairpromo.com/season06/polski

Nie gwarantuję że to aktualna oferta

korzystał ktoś z tego ??????? bo założyłem z tego linka i z tym kodem ....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> cholera nie doczytałem (tak to jest jak się w nocy konto zakłada)


proszę o info

#703959 15/11/2006 11:47
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac?

#703960 15/11/2006 17:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Muko, sprawdź konto jeszcze raz.

korespondencje proponuje kierowac na polska@betfair.com

pozdrawiam

#703961 15/11/2006 18:07
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac?

mialem to samo, tylko u mnie to trwalo kolo 24h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703962 15/11/2006 18:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A z jakiej racji zmuszają do przesłania skanu dowodu? Rozumiem... wpłacałeś kartą, wygrałeś, wypłacasz... i musisz przesłać skan do działu bezpieczeństwa. Ale tuż po założeniu konta??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#703963 15/11/2006 18:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
Niewiem po co, juz odblokowane konto mam, trzeba maile kierowac na polska@betfair.com (dzieki Punter)

#703964 15/11/2006 23:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
kod EFT225 - bonus 25 euro po zagraniu 25 euro

orientuje sie ktoś czy to jest aktualny kod?
kumpel sie zapisał,użył tego kodu zagrał co trzeba i nic
no chyba że bonus dopisują po jakimś czasie...?

#703965 16/11/2006 01:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Quote
Quote
kod EFT225 - bonus 25 euro po zagraniu 25 euro

orientuje sie ktoś czy to jest aktualny kod?
kumpel sie zapisał,użył tego kodu zagrał co trzeba i nic
no chyba że bonus dopisują po jakimś czasie...?

Moj kolega skorzystal z tego kodu i dostal bonus...
po hmmmm chyba 12godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703966 16/11/2006 20:26
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ten bonus dostaję tylko po tym jak zagram za kwotę 25 EURO? Ja wpłaciłem 25 EURO ale z tego odjęło prowizję i postawiłem tylko 24 EURO. Domyślam się, że zaklad ten nie ma najmniejszego znaczenia poniewaz nie był on w wymaganej wielkości tj 25 EURO?A może wystarczy, że teraz zagram za 1 EURO i łaczna kwota zakladow wyniesie 25 EURO??

#703967 17/11/2006 08:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Mam kilka pytan dotyczacych werbowania znajomych do Betfair,jezeli jest ktos kto potrafi pomoc to prosze o kontakt.

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1