Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#703988 21/11/2006 23:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja do nich nic nigdy nie wysyłałem, a już parę wpłat i wypłat różnymi drogami robiłem.

Bonus: Unibet
#703989 21/11/2006 23:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac?

Spox, chodziło mi o tego typu sytuacje.

#703990 22/11/2006 00:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
witam.. jak nalezy obrocic ten bonus? Mozna na singielkach?

#703991 22/11/2006 01:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
W BF gra sie w 99% tylko singielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#703992 22/11/2006 01:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
Niektórzy byli zmuszani do wysyłania skanów po samej rejestracji, coś co żaden inny buk nie robi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

O co w tym chodziło? Czy ktoś ma oficjalne stanowisko Betfair w tej sprawie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Conrad,

gdyby firma nie wymagała dokumentów potwierdzających weryfikacji tożsamości i źródeł finansowania konta - wtedy byłyby powody do obaw.


Konta Betfair blokowane są:

- w momencie gdy ktoś stara się wykonać depozyt kartą debetową. Jak zapewne wiesz Conrad, w Wielkiej Brytanii karty debetowe wydawane są równiez osobom niepełnoletnim, stąd automatyczna blokada - niezaleznie od narodowości.

- depozyt na konto ze źródła pochodzącego od strony trzeciej

Dokumenty potwierdzające tożsamość, źródło finansowania konta itp. są związane z klasyczną kontrolą KYC (Know Your Customer), którą na Betfair przechodzi każdy, w zależności od częstotliwosci obstawiania na Betfair lub okresu posiadania konta.


Tak ma się to w rzeczywistości choc nie jest to oficjalne stanowisko Betfair.

pozdrawiam,
pUK

#703993 22/11/2006 01:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nigdy nie spotkałem buka w Anglii, który blokowałby konto i wymagałby przesłania SKANU DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI tuż po założeniu konta i dokonaniu wpłaty za pomocą karty płatniczej.

A mam tych kont w Anglii z piętnaście tak więc jest to bynajmniej dziwne zachowanie.

#703994 22/11/2006 01:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
jesli ktoś deponuje środki na konto za pomocą karty Visa Elektron/Swich/Solo lub innej karty [b]debetowej[/] nie oznacza to jednocześnie jego pełnoleności. Betfair jest dozwolone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia. Stąd kontrola. Ja nie widzę w tym nic dziwnego.

#703995 22/11/2006 01:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A ja widzę w tym bardzo dziwne zachowanie, bo osobiście w około 15 bukach deponowałem pieniądze za pomocą karty debetowej Switch/Solo i nigdy nikt mnie nie zmuszał do przesyłania faksu swojego paszportu/dowodu.

#703996 22/11/2006 01:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zresztą, w wielu bukach dokonanie płatności nawet kartą debetową jest właśnie dowodem na pełnoletność ponieważ karty posiadają wewnętrzny system, który nie powinien autoryzować transakcje z podmiotami sprzedającymi towar "tylko dla dorosłych". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703997 22/11/2006 02:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
Zresztą, w wielu bukach dokonanie płatności nawet kartą debetową jest właśnie dowodem na pełnoletność ponieważ karty posiadają wewnętrzny system, który nie powinien autoryzować transakcje z podmiotami sprzedającymi towar "tylko dla dorosłych". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Karty płatnicze, a tym szczególnym przypadku mówimy o debetowych, nie posiadają systemu potwierdzającego pełnoletność w momencie wykonania transakcji.

#703998 22/11/2006 11:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
U niektórych buków to jest właśnie dowód na pełnoletność, ale mniejsza o to.

Tak jak pisałem, wpłacałem do ok. 15 buków w Anglii kartą debetową i jeszcze nikt mnie nie zmuszał do przesyłania skanu paszportu/dowodu.

Czy po wpłacie na konto bankowe, które można dokonać np. w okienku na poczcie, też jest wymagane przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość?

#703999 22/11/2006 13:12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 6
Witam wszystkich,

jestem współpracownikiem Betfair i z przyjemnością będę oficjalnie odpowiadał na wszelkie pytania i problemy. Możecie to traktować jako oficjalne stanowisko Betfair.

Wyjaśniam zatem sprawę dot. KYC, czyli konieczności wysyłania potwierdzen itp. Betfair jest gieldą zakładów i w swoich założeniach przyjęliśmy najwyższe standardy etyczne i biznesowe związane z uczestnikami giełdy. Transparentność, wiarygodność i przede wszystkim unikanie defraudacji pieniężnych jest istotą. Dlatego przyjęliśmy rozwiązania charakterystyczne wielu instytucji gdzie obraca sie dużymi pieniędzmi, celem których jest zapewnie Wam, że gracie ze znanymi nam graczam a nie np z mafią itp. Jesteśmy też PIERWSZĄ firmą, która w taki sposób realizuje światowe zasady odpowiedzialnego hazardu, którego głównym zaleceniem jest zagwarantowanie pełnoletności graczy. Dzięki właśnie KYC (Know Your Customer), gwarantujemy, że znamy naszych graczy (oczywiście przy zachowaniu pełnej polityki bezpieczeństwa danych).

Mamy świadomość, że taki proces moze być dla graczy uciążliwy, ale z drugiej strony Betfair jest dla prawdziwych, świadomych graczy, dla których nie powinno to być barierą (z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że znakomita większość graczy bez żadnego problemu poddaje sie procesowi weryfikacji).

Szczegóły znajdziecie tutaj: http://kyc.betfair.com

Jeżeli mogę w czymś pomóc to pozostaje do dyspozycji

Betfair Polska

#704000 25/11/2006 08:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...

Mam jedno pytanie, a konkretnie:

Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...

Pozdrawiam.

#704001 25/11/2006 08:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Quote
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...

Mam jedno pytanie, a konkretnie:

Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...

Pozdrawiam.

Po pierwszym secie

#704002 25/11/2006 10:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...

Mam jedno pytanie, a konkretnie:

Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...

Pozdrawiam.

takich zakladow sie nie spodziewaj zbyt czesto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najlepiej to sie ich wogole nie spodziewaj, zakladow na kto wygra pierwszego seta jeszcze nie widzialem na betfair

#704003 25/11/2006 12:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Do tej pory wplacam kase glownie za pomoca karty MasteCard, na ktora jak wiadomo nie mozna wyplacac i dlatego wyplacalem na konto.

Teraz zarejestrowalem VISE i wykonalem depozyt - czy po rejestracji, a przed wyplata na VISE musze wysylac im jakies skany tej karty i czy mozna czesciowo zaslonic numer karty?

#704004 25/11/2006 12:52
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
takich zakladow sie nie spodziewaj zbyt czesto najlepiej to sie ich wogole nie spodziewaj, zakladow na kto wygra pierwszego seta jeszcze nie widzialem na betfair

to byl tylko przyklad, generalnie chodzilo mi czy rozliczaja bezposrednio po danym, wystawionym zdarzeniu...

#704005 30/11/2006 10:26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
Orientuje sie ktoś może czy pobierana jest jakas opłata przy wypłacie pieniędzy na karte VISA?

#704006 30/11/2006 14:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
zdaje się że jeśli chcesz na nią wypłacać to musisz przesłać skany obu stron karty.
Ale jeśli poczekasz 3 miesiące karta i tak zostanie uznana jęśli bank wydający kartę nie zgłaszał zastrzezeń .

#704007 30/11/2006 14:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
a propo opłat nie wiem, wpłacam mastercard

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1