|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja do nich nic nigdy nie wysyłałem, a już parę wpłat i wypłat różnymi drogami robiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ZAłożyłem konto w berfair, wpłaciłem kase i dostałęm wiadomosc ze konto jest zablokowane do momentu jak przysle skan dowodu itp. Wysłałem to w poniedziałek - zadnej odpowiedzi z ich strony. Niewiecie jak długo to moze potrwac? Spox, chodziło mi o tego typu sytuacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
witam.. jak nalezy obrocic ten bonus? Mozna na singielkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
W BF gra sie w 99% tylko singielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Niektórzy byli zmuszani do wysyłania skanów po samej rejestracji, coś co żaden inny buk nie robi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
O co w tym chodziło? Czy ktoś ma oficjalne stanowisko Betfair w tej sprawie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Conrad, gdyby firma nie wymagała dokumentów potwierdzających weryfikacji tożsamości i źródeł finansowania konta - wtedy byłyby powody do obaw. Konta Betfair blokowane są: - w momencie gdy ktoś stara się wykonać depozyt kartą debetową. Jak zapewne wiesz Conrad, w Wielkiej Brytanii karty debetowe wydawane są równiez osobom niepełnoletnim, stąd automatyczna blokada - niezaleznie od narodowości. - depozyt na konto ze źródła pochodzącego od strony trzeciej Dokumenty potwierdzające tożsamość, źródło finansowania konta itp. są związane z klasyczną kontrolą KYC (Know Your Customer), którą na Betfair przechodzi każdy, w zależności od częstotliwosci obstawiania na Betfair lub okresu posiadania konta. Tak ma się to w rzeczywistości choc nie jest to oficjalne stanowisko Betfair. pozdrawiam, pUK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nigdy nie spotkałem buka w Anglii, który blokowałby konto i wymagałby przesłania SKANU DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI tuż po założeniu konta i dokonaniu wpłaty za pomocą karty płatniczej.
A mam tych kont w Anglii z piętnaście tak więc jest to bynajmniej dziwne zachowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
jesli ktoś deponuje środki na konto za pomocą karty Visa Elektron/Swich/Solo lub innej karty [b]debetowej[/] nie oznacza to jednocześnie jego pełnoleności. Betfair jest dozwolone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia. Stąd kontrola. Ja nie widzę w tym nic dziwnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A ja widzę w tym bardzo dziwne zachowanie, bo osobiście w około 15 bukach deponowałem pieniądze za pomocą karty debetowej Switch/Solo i nigdy nikt mnie nie zmuszał do przesyłania faksu swojego paszportu/dowodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zresztą, w wielu bukach dokonanie płatności nawet kartą debetową jest właśnie dowodem na pełnoletność ponieważ karty posiadają wewnętrzny system, który nie powinien autoryzować transakcje z podmiotami sprzedającymi towar "tylko dla dorosłych". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Zresztą, w wielu bukach dokonanie płatności nawet kartą debetową jest właśnie dowodem na pełnoletność ponieważ karty posiadają wewnętrzny system, który nie powinien autoryzować transakcje z podmiotami sprzedającymi towar "tylko dla dorosłych". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Karty płatnicze, a tym szczególnym przypadku mówimy o debetowych, nie posiadają systemu potwierdzającego pełnoletność w momencie wykonania transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
U niektórych buków to jest właśnie dowód na pełnoletność, ale mniejsza o to.
Tak jak pisałem, wpłacałem do ok. 15 buków w Anglii kartą debetową i jeszcze nikt mnie nie zmuszał do przesyłania skanu paszportu/dowodu.
Czy po wpłacie na konto bankowe, które można dokonać np. w okienku na poczcie, też jest wymagane przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 6 |
Witam wszystkich, jestem współpracownikiem Betfair i z przyjemnością będę oficjalnie odpowiadał na wszelkie pytania i problemy. Możecie to traktować jako oficjalne stanowisko Betfair. Wyjaśniam zatem sprawę dot. KYC, czyli konieczności wysyłania potwierdzen itp. Betfair jest gieldą zakładów i w swoich założeniach przyjęliśmy najwyższe standardy etyczne i biznesowe związane z uczestnikami giełdy. Transparentność, wiarygodność i przede wszystkim unikanie defraudacji pieniężnych jest istotą. Dlatego przyjęliśmy rozwiązania charakterystyczne wielu instytucji gdzie obraca sie dużymi pieniędzmi, celem których jest zapewnie Wam, że gracie ze znanymi nam graczam a nie np z mafią itp. Jesteśmy też PIERWSZĄ firmą, która w taki sposób realizuje światowe zasady odpowiedzialnego hazardu, którego głównym zaleceniem jest zagwarantowanie pełnoletności graczy. Dzięki właśnie KYC (Know Your Customer), gwarantujemy, że znamy naszych graczy (oczywiście przy zachowaniu pełnej polityki bezpieczeństwa danych). Mamy świadomość, że taki proces moze być dla graczy uciążliwy, ale z drugiej strony Betfair jest dla prawdziwych, świadomych graczy, dla których nie powinno to być barierą (z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że znakomita większość graczy bez żadnego problemu poddaje sie procesowi weryfikacji). Szczegóły znajdziecie tutaj: http://kyc.betfair.comJeżeli mogę w czymś pomóc to pozostaje do dyspozycji Betfair Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...
Mam jedno pytanie, a konkretnie:
Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447 Likes: 11 |
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...
Mam jedno pytanie, a konkretnie:
Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...
Pozdrawiam. Po pierwszym secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wczesniej nie gralem w BF, zaczynam od dzis...
Mam jedno pytanie, a konkretnie:
Jak Betfair rozlicza zaklady... Czy jesli zagram na live jakies spotkanie np. na 1 set, to zaklad bedzie rozliczony po zakonczeniu calego spotkania, czy moze po 1 secie zaraz?! Niby malo istotne, ale interesuje mnie ta kwestia...
Pozdrawiam. takich zakladow sie nie spodziewaj zbyt czesto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najlepiej to sie ich wogole nie spodziewaj, zakladow na kto wygra pierwszego seta jeszcze nie widzialem na betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823 |
Do tej pory wplacam kase glownie za pomoca karty MasteCard, na ktora jak wiadomo nie mozna wyplacac i dlatego wyplacalem na konto.
Teraz zarejestrowalem VISE i wykonalem depozyt - czy po rejestracji, a przed wyplata na VISE musze wysylac im jakies skany tej karty i czy mozna czesciowo zaslonic numer karty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
takich zakladow sie nie spodziewaj zbyt czesto najlepiej to sie ich wogole nie spodziewaj, zakladow na kto wygra pierwszego seta jeszcze nie widzialem na betfair to byl tylko przyklad, generalnie chodzilo mi czy rozliczaja bezposrednio po danym, wystawionym zdarzeniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15 |
Orientuje sie ktoś może czy pobierana jest jakas opłata przy wypłacie pieniędzy na karte VISA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
zdaje się że jeśli chcesz na nią wypłacać to musisz przesłać skany obu stron karty. Ale jeśli poczekasz 3 miesiące karta i tak zostanie uznana jęśli bank wydający kartę nie zgłaszał zastrzezeń .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
a propo opłat nie wiem, wpłacam mastercard
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|