Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#704008 30/11/2006 14:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Chcialem cos kasy wplacic jest jakas promocja ?

Bonus: Unibet
#704009 30/11/2006 17:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
a jestescie w stanie powiedziec, ile zwykle trwa w betfair wyplata pieniedzy na karte?

#704010 30/11/2006 21:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
na głównej stronie http://www.betfair.com/ klikasz na jezyk polski i w prawym gornym rogu jest baner PŁATNOŚCI [betfairpromo.com]


a obecna promocja to na przykład ta: http://www.betfairpromo.com/season06/polski/

#704011 01/12/2006 20:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
czy istnieje mozliwosc przeslania depozytu przelewem bankowym od osob trzecich na konto gracza

#704012 01/12/2006 21:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
nie. dotyczy to wszystkich metod depozytów ze strony osob trzecich.

#704013 01/12/2006 21:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
czy istnieje mozliwosc wplaty karta maestro,czy tylko mastercard i visa.dzieki punter za odpowiedz

#704014 02/12/2006 00:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Polscy użytkownicy nie moga niestety korzystać na Betfair z karty Maestro.
Visa i Mastercard jak najbardziej tak.

#704015 02/12/2006 09:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Rozumiem, że waluta MB oraz konta w BF mogą być inne a BF po średnim kursie to przeliczy i zasili konto?

I tu nasuwa się kolejne pytanie: jak BF traktuje wypłaty. Czy musi być dokonana tym samym sposobem co wpłata, czy to klient samemu wybiera w jaki sposób chce otrzymać pieniądze?

A co jeśli zasilał swoje konto na różne sposoby?

#704016 02/12/2006 20:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
przy wplacie na konto bankowe co trzeba wpisac w tytule wplaty??

#704017 02/12/2006 20:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
sorry ze post pod podstem ale chodzi mi o wplate zwyklym przelewem bankowym w banku na ich konto.. :>

#704018 02/12/2006 21:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
mam problem z wyplata z betfair, moze ktos z Was mial podobny i wie co zrobic w tej sytuacji
Jak wiadomo na betfair obowiazuje zasada ze jak chce wyplacic jakas metoda to musze miec <=0 bilans wplat/wyplat dla poszczegolnych metod depozytu
Tak sie zlozylo ze bilans wplat/wyplat na neteller wynosi u mnie +7E
I teraz nie moge w zaden sposob wyplacic bo
1) netellerem nie moge mniej niz 8 (bo takie jest minimum)
2) netellerem nie moge wiecej niz 7 bo mam nie wyzerowane MB
3) nie moge zadna inna metoda bo mam niewyzerowany neteller

Co robic?

#704019 02/12/2006 21:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 585
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 585
Wypłacić na mb (skoro jest niewyzerowany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#704020 02/12/2006 21:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
patrz pkt 3)

#704021 02/12/2006 21:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
problem rozwiazany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wystarczylo wplacic 15E z netellera i juz cale 22 moglem wyplacic uff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#704022 04/12/2006 12:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
ile czeka sie na maila od betfair?

#704023 04/12/2006 13:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam. Prosba banalna jednak ja wole sie dokladnie dowiedziec jak wypenic aby nie bylo pozniej problemow. Jak to sie mowi: "Kto pyta, nie bladzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[Linked Image]

Bank na jaki bedzie wyplata to Mbank.

Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#704024 04/12/2006 14:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
ile czeka sie na maila od betfair?
2-3 dni..dosc dlugo.

#704025 04/12/2006 18:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Nikt nie jest w stanie pomoc? Bardzo by mi zalezalo aby si ktos wypowiedzial kto dokonywal wyplaty przelewem zagranicznym. Niechce nic zwalic, zeby poniej nie bylo placzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#704026 04/12/2006 21:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Robinho,

wpisz tylko w pierwsze 4 pola:

1. bank ( nazwa, np.PKO SA)
2. oddzial ( Warszawa; jesli jest to np.Mbank, wpisz - internetowy)
3.kod IBAN (np. PL 284729384712947)
4.kod SWIFT

#704027 04/12/2006 21:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Quote
Robinho,

wpisz tylko w pierwsze 4 pola:

1. bank ( nazwa, np.PKO SA)
2. oddzial ( Warszawa; jesli jest to np.Mbank, wpisz - internetowy)
3.kod IBAN (np. PL 284729384712947)
4.kod SWIFT

OK, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1