|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Chcialem cos kasy wplacic jest jakas promocja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
a jestescie w stanie powiedziec, ile zwykle trwa w betfair wyplata pieniedzy na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czy istnieje mozliwosc przeslania depozytu przelewem bankowym od osob trzecich na konto gracza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
nie. dotyczy to wszystkich metod depozytów ze strony osob trzecich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czy istnieje mozliwosc wplaty karta maestro,czy tylko mastercard i visa.dzieki punter za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Polscy użytkownicy nie moga niestety korzystać na Betfair z karty Maestro. Visa i Mastercard jak najbardziej tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Rozumiem, że waluta MB oraz konta w BF mogą być inne a BF po średnim kursie to przeliczy i zasili konto?
I tu nasuwa się kolejne pytanie: jak BF traktuje wypłaty. Czy musi być dokonana tym samym sposobem co wpłata, czy to klient samemu wybiera w jaki sposób chce otrzymać pieniądze?
A co jeśli zasilał swoje konto na różne sposoby?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
przy wplacie na konto bankowe co trzeba wpisac w tytule wplaty??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
sorry ze post pod podstem ale chodzi mi o wplate zwyklym przelewem bankowym w banku na ich konto.. :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
mam problem z wyplata z betfair, moze ktos z Was mial podobny i wie co zrobic w tej sytuacji Jak wiadomo na betfair obowiazuje zasada ze jak chce wyplacic jakas metoda to musze miec <=0 bilans wplat/wyplat dla poszczegolnych metod depozytu Tak sie zlozylo ze bilans wplat/wyplat na neteller wynosi u mnie +7E I teraz nie moge w zaden sposob wyplacic bo 1) netellerem nie moge mniej niz 8 (bo takie jest minimum) 2) netellerem nie moge wiecej niz 7 bo mam nie wyzerowane MB 3) nie moge zadna inna metoda bo mam niewyzerowany neteller
Co robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 585
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 585 |
Wypłacić na mb (skoro jest niewyzerowany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
problem rozwiazany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wystarczylo wplacic 15E z netellera i juz cale 22 moglem wyplacic uff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
ile czeka sie na maila od betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam. Prosba banalna jednak ja wole sie dokladnie dowiedziec jak wypenic aby nie bylo pozniej problemow. Jak to sie mowi: "Kto pyta, nie bladzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image] Bank na jaki bedzie wyplata to Mbank. Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
ile czeka sie na maila od betfair? 2-3 dni..dosc dlugo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Nikt nie jest w stanie pomoc? Bardzo by mi zalezalo aby si ktos wypowiedzial kto dokonywal wyplaty przelewem zagranicznym. Niechce nic zwalic, zeby poniej nie bylo placzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Robinho,
wpisz tylko w pierwsze 4 pola:
1. bank ( nazwa, np.PKO SA) 2. oddzial ( Warszawa; jesli jest to np.Mbank, wpisz - internetowy) 3.kod IBAN (np. PL 284729384712947) 4.kod SWIFT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Robinho,
wpisz tylko w pierwsze 4 pola:
1. bank ( nazwa, np.PKO SA) 2. oddzial ( Warszawa; jesli jest to np.Mbank, wpisz - internetowy) 3.kod IBAN (np. PL 284729384712947) 4.kod SWIFT OK, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka