Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#707656 03/11/2006 12:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Postanowiłem podzielić się swoimi typami z gatunku punktów NBA. To taki under/over tylko z "nieco" wyzszą linia niz w piłce nożnej tongue no i bardzo dobrym kursem 1,85.
Mam nadzieję, że nie padnę ofiarą utraty formy z powodu chęci dzielenia się z bliźnimi na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No to jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Profesjonał

03.11.2006. Golden State-Portland (212) -

Stawka: 10/10

03.11.2006. Indiana-N.Orleans (195) -

Stawka: 6,5/10

Miłego Dnia życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#707657 04/11/2006 09:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
No to jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Profesjonał

03.11.2006. Golden State-Portland (212) - 102-89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Stawka: 10/10 + 8,5 j.

03.11.2006. Indiana-N.Orleans (195) - 91-100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Stawka: 6,5/10 / + 5,52 j.

Miłego Dnia życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Zaczęło się dobrze, pewnie nikt nie skorzystał jeszcze, ale mam nadzieję że za pare dni już zdobędę zaufanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak na marginesie napisałem że gram w profesjonalu, ale każdy na pewno gra gdzie mu wygodniej, wiec nie będę odliczał podatku od jednostek...jak kogos to razi to najwyzej w jakims podsumowaniu moge to zaznaczać.

#707658 04/11/2006 09:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
04.11.2006. Portland-Minnesota(194) - (1.85)

Stawka: 8/10

Życzę Miłego Dnia !

#707659 05/11/2006 09:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
04.11.2006. Portland-Minnesota(194) - 88:86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Stawka: 8/10 +6,8j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Bezstresowa kaska....budzisz sie rano, a tu nowe banknoty przybywają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przynajmniej jakies pocieszenie w tej beznadziejnej pogodzie :/

#707660 05/11/2006 10:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
05.11.2006. New Orleans-Houston188 - (1.85) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Stawka: 8/10

Miłego Dnia Życzę ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

I niech przestanie padać, to będę w stanie dotrzeć do profka tongue

#707661 06/11/2006 05:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
05.11.2006. New Orleans-Houston188 - 90:96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Stawka: 8/10 / + 6,8j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Miłego Dnia Życzę ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

No i znów się udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#707662 06/11/2006 17:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
06.11.2006. Utah-Detroit(190) - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> (1.85)

Stawka: 7/10

Sorry, że tak późno, ale na uczelni cały dzień byłem i nie miałem możliwości się wpisać...dobrze że profek jest obok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale może ktoś na necie zdąrzy skorzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam...

#707663 07/11/2006 06:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
06.11.2006. Utah-Detroit(190) - 103:101
Stawka: 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> - 7j.

Kurde, zdecydowałem sie na najgorszy typ <sciana>. Miałem jeszcze rozpisane 2 inne, które weszły, ale zdecydowałem się na ten...no nic...Dzisiaj spróbuję odrobić stratę.
No i dziękuję za gwiazdki, choć chyba trochę przedwczesne....

#707664 07/11/2006 13:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Hmm...są dwa sposoby na odegranie się z zyskiem. Albo zwiększyć stawkę, albo podwyższyć kurs. Z racji że gra dzisiaj jedna z moich ulubionych tenisistek, to zagram dzisiaj dubelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

07.11.2006.
Justin Henin-Hardenne-Martina Hingis 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [1,56]
Cleveland-Atlanta(187) + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [1,85]

Stawka: 7,5/10 Ako:2,88

Powodzenia życzę...

Mam nadzieję że wybrałem dzisiaj właściwie.Pomagała mi kobiecaintuicja mojej dobrej koleżanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo miałem 4 niemal równorzędne typy z kosza i nie wiedziałem na który się zdecydować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#707665 07/11/2006 13:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Aha no i jak ktos ma żyłkę kamikadze...to z której strony dzisiaj nie spojrzę. To w meczu Memphis-Houston z linia 179 wychodzi mi = !!! Czyli dokładnie tyle wypadnie.Kurs jest na to 30... ja to chyba do jakiegos rozpisu wsadzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No to powodzenia raz jeszcze....

#707666 08/11/2006 09:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
07.11.2006.
Justin Henin-Hardenne-Martina Hingis 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [1,56] 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Cleveland-Atlanta(187) + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [1,85] 90-95 lub 95-104 Jeśli ktoś stawiał na necie to ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ,ale ja stawiałem w profie, gdzie są dopuszczalne remisy, wiec liczy sie czas do dogrywki, tak więc ja mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Stawka: 7,5/10 Ako:2,88 -7,5j

Powodzenia życzę...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#707667 08/11/2006 09:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Z racji tego, że w bet-at-home jest ten sam kurs na liczbę punktów, nie ma podatków, no i wkurzyło mnie dzisiejsze zdarzenie z dogrywką, to przenoszę się właśnie tam i zacznę podawać prawdziwe stawki jakimi gram. Myślę że ruszę od piątku lub soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tu krótkie podsumowanie tego co sie działo w profie:

Typy: 5/7
Kupony: 4/6
Skuteczność typów:71,42 %
Trafność kuponów:66,66%
Zysk w jednostkach: +13,12j (-10%podatku = 11,8)

Myślę że jak na tak krótki czas to całkiem nieźle.
Póki co robie sobie dzien odpoczynku, bo musze odpoczac po tym szoku tongue Najpierw zobaczylem 105-94, a tu nagle ze dogrywka byla i czar prysł.Tak wiec jutro posyłam kasedo BaH i jedziemy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miłego Dnia Życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#707668 10/11/2006 16:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
No dobra, to jedziemy...

bet at home

10.11.2006. Houston Rockets-New York Knicks(195,5) under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [1.85]

Stawka: 30 zł
Bank: 270 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

życzę powodzenia...

#707669 11/11/2006 13:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Quote
bet at home

10.11.2006. Houston Rockets-New York Knicks(195,5) under 104:93 (197) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Stawka: 30 zł

życzę powodzenia...

Fak...jeden rzut do kosza mniej i człowiek miałby miły weekend tongue

#707670 11/11/2006 13:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Bet at home

11.10.2006. Milwaukee Bucks-Utah Jazz(196,5) under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [1,85]

Stawka: 40 zł
Bank: 230 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Have a nice day... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1