Z racji tego, że w bet-at-home jest ten sam kurs na liczbę punktów, nie ma podatków, no i wkurzyło mnie dzisiejsze zdarzenie z dogrywką, to przenoszę się właśnie tam i zacznę podawać prawdziwe stawki jakimi gram. Myślę że ruszę od piątku lub soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tu krótkie podsumowanie tego co sie działo w profie:
Typy: 5/7
Kupony: 4/6
Skuteczność typów:71,42 %
Trafność kuponów:66,66%
Zysk w jednostkach: +13,12j (-10%podatku = 11,8)
Myślę że jak na tak krótki czas to całkiem nieźle.
Póki co robie sobie dzien odpoczynku, bo musze odpoczac po tym szoku

Najpierw zobaczylem 105-94, a tu nagle ze dogrywka byla i czar prysł.Tak wiec jutro posyłam kasedo BaH i jedziemy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miłego Dnia Życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />