|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
gówno to gówno, a repertuar który p. Sławek prezentuje to żenada widzę że ludzie z Jarocina znają się na muzyce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny
to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt no i co z tego że jest inteligentny jak śpiewać nie potrafi a z tego robi kasę to nich zostanie uczonym skoro jest taki inteligentny i robi kasę na patentach niepotrzebnie masz bol dupy ze ktos zarabia grubo skoro inny ktos placi dla mnie ktos moze sprzedawac zapalke za milion jesli jest ktos inny ktory placi - nic mi do tego a ze kurski placi to inny temat i jesli miec do kogos o cokolwiek pretensje to do niego (albo do wyborcow, albo do polakow za to ze od wielu lat te same mordy sa u wladzy, albo do ludzkosci ze czesto zachowuje sie jakby byla przyglupia - wybierz sobie)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forty +1
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.
Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny
to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt no i co z tego że jest inteligentny jak śpiewać nie potrafi a z tego robi kasę to nich zostanie uczonym skoro jest taki inteligentny i robi kasę na patentach niepotrzebnie masz bol dupy ze ktos zarabia grubo skoro inny ktos placi dla mnie ktos moze sprzedawac zapalke za milion jesli jest ktos inny ktory placi - nic mi do tego a ze kurski placi to inny temat i jesli miec do kogos o cokolwiek pretensje to do niego (albo do wyborcow, albo do polakow za to ze od wielu lat te same mordy sa u wladzy, albo do ludzkosci ze czesto zachowuje sie jakby byla przyglupia - wybierz sobie) umiesz czytać to poczytaj co napisałem wyżej bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Forty +1
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.
Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego. kurwa czy Ty rozumiesz że mi chodzi o zapłatę 135 kafli za takie gówno i to z naszej kasy jak kurski lubi Sławomira to niech mu płaci nawet milion ale z własnej kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
oczywiście Sławomir to dla mnie taki piosenkarz jak z koziej dupy trąbka który odnalazł się dobrze w obecnej zgniliźnie gdzie płacą krocie za chłam i obciach Popyt kreują ludzie bo chcą coś słuchać/oglądać, wartość jest oceniana na podstawie wyświetleń/odsłuchań, a skoro dużo ludzi słuchało/oglądało to Kurski musiał zabulić. zresztą myślę, że zwróciło się w godzinę z samych smsów. Nie ma co się obrażać, może Ty nie słuchasz, ale Twój sąsiad albo kolega z biura obok słucha i wystarczy, na całe szczęście w obecnych czasach można słuchać czego dusza zapragnie i mi się to podoba, a są gorsze twory, wystarczy wspomnieć o tych dwóch siostrach kurwa pożal się boże...to jest dramat, że ktoś tego słucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sławomir ładnie dołozył do budżetu Mafia  kurwa kiedy zrozumiecie do chuja że trzeba rozgonic ten syf i zrobic porządek jak Boniek z Pzpnem tak ja i biczyk dzieki Sławomirowi byliśmy z tvp przez cała noc nie wiem Mafia co ty za leki bierzesz ale ładnie działają Mój kolega walił z nim koks Ponoć bardzo porządny człowiek ten Sławomir co nie ma hektara  Dzień Dobry z pięknych słoneczno-śniegowych Siedlec !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Z mojej nie płacił,sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
te siostry to powinni zutylizować już dawno sławomir przy nich powinien dostać GRAMMY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forty +1
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.
Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego. kurwa czy Ty rozumiesz że mi chodzi o zapłatę 135 kafli za takie gówno i to z naszej kasy jak kurski lubi Sławomira to niech mu płaci nawet milion ale z własnej kasy Rozumiem. Wkleiłem Ci film o robieniu wykresów słupkowych, to jest klucz do odpowiedzi. Kurski ma robotę do wykonania i wszystkimi sposobami to osiągnie vide przeniesienie "Jeden z dziesięciu" do jedynki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
umiesz czytać to poczytaj co napisałem wyżej bez odbioru ale to czy umie spiewac czy nie to nie ma zadnego znaczenia to jest rozrywka a nie konkurs szopenowski dla ciebie moze byc beznadziejny a dla kogos innego zajebisty tak samo mozna powiedziec o Metallice, norweskim blackmetalowym Emperorze czy Smerfnych hitach jesli ludziom sie podoba to wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
135 kola dla Sławomira z kieszeni podatnika to jak pisze Aker rozbój w biały dzień
oceniam to 6 minutowe show na max 15 koła a jak się nie podoba to won na weselach grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Aker ja nie mam zamiaru sie klocic, ale poczytaj troche od zaleznosci liczby ogladajacych ludzi do wplywu za reklamy. Jesli Kurski puscilby Kayah i jej zaplacil 135 tysia, to bylaby granda, bo ogladaloby to 5 osob. A Slawomira ogladalo 7 czy 8 baniek i zostalo przy TVP, przez co ta telewizja zarobila wiecej na reklamach. Podkreslam, ze co do zasady raczej tu wszyscy sie zgadzamy, ze finansowanie TVP ze wspolnej kasy w takich sumach to jest granda. Ale jesli juz TVP organizuje sylwestra, to jak ma komus zaplacic 130 tysia, to wlasnie Slawomirowi lub Zenkowi, bo oni robia im ogladalnosc. Taka rzeczywistosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
135 kola dla Sławomira z kieszeni podatnika to jak pisze Aker rozbój w biały dzień
oceniam to 6 minutowe show na max 15 koła a jak się nie podoba to won na weselach grać (prawdopodobnie)jakbyś robił to co on, to chciałbyś wziać 135 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak akurat Stefan czy Mirek z Rzeszowa wiedzieli że będzie Sławomir o 21 w tvp 31 grudnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
każdy chciałby byc piekny i bogaty Beto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jak sie goraco zrobilo widac slawowir wart swojej ceny - nawet mecz.pl rozruszal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
o 20 rozpoczynaly sie 3 sylwestry Pacyfku, zazwyczaj ludzie przelaczaja na poczatku i to, co im najbardziej sie podoba, tam zostaja kazdy zostanie przy swoim zdaniu, wazne ze mozna podyskutowac
to kto stanie na czele tej rewolucji, zeby to cale towarzystwo rozwalic? Pacyfek podejmujesz sie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|