Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 176 1 2 13 14 15 16 17 175 176
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Originally Posted by czubek
gówno to gówno, a repertuar który p. Sławek prezentuje to żenada

widzę że ludzie z Jarocina znają się na muzyce piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by aker
Originally Posted by bukma
oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka
widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny

to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt

no i co z tego że jest inteligentny jak śpiewać nie potrafi a z tego robi kasę
to nich zostanie uczonym skoro jest taki inteligentny i robi kasę na patentach

niepotrzebnie masz bol dupy ze ktos zarabia grubo skoro inny ktos placi
dla mnie ktos moze sprzedawac zapalke za milion jesli jest ktos inny ktory placi - nic mi do tego
a ze kurski placi to inny temat i jesli miec do kogos o cokolwiek pretensje to do niego (albo do wyborcow, albo do polakow za to ze od wielu lat te same mordy sa u wladzy, albo do ludzkosci ze czesto zachowuje sie jakby byla przyglupia - wybierz sobie)

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Forty +1

Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.

Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Originally Posted by bukma
Originally Posted by aker
Originally Posted by bukma
oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka
widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny

to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt

no i co z tego że jest inteligentny jak śpiewać nie potrafi a z tego robi kasę
to nich zostanie uczonym skoro jest taki inteligentny i robi kasę na patentach

niepotrzebnie masz bol dupy ze ktos zarabia grubo skoro inny ktos placi
dla mnie ktos moze sprzedawac zapalke za milion jesli jest ktos inny ktory placi - nic mi do tego
a ze kurski placi to inny temat i jesli miec do kogos o cokolwiek pretensje to do niego (albo do wyborcow, albo do polakow za to ze od wielu lat te same mordy sa u wladzy, albo do ludzkosci ze czesto zachowuje sie jakby byla przyglupia - wybierz sobie)

umiesz czytać to poczytaj co napisałem wyżej
bez odbioru

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
poprawię tym


Poprawka :


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Originally Posted by VVega
Forty +1

Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.

Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego.

kurwa czy Ty rozumiesz że mi chodzi o zapłatę 135 kafli za takie gówno i to z naszej kasy
jak kurski lubi Sławomira to niech mu płaci nawet milion ale z własnej kasy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by forty
Jak NIE ,jak TAK

oczywiście Sławomir to dla mnie taki piosenkarz jak z koziej dupy trąbka który odnalazł się dobrze w obecnej zgniliźnie gdzie płacą krocie za chłam i obciach

Popyt kreują ludzie bo chcą coś słuchać/oglądać, wartość jest oceniana na podstawie wyświetleń/odsłuchań, a skoro dużo ludzi słuchało/oglądało to Kurski musiał zabulić.
zresztą myślę, że zwróciło się w godzinę z samych smsów.

Nie ma co się obrażać, może Ty nie słuchasz, ale Twój sąsiad albo kolega z biura obok słucha i wystarczy, na całe szczęście w obecnych czasach można słuchać czego dusza zapragnie i mi się to podoba, a są gorsze twory, wystarczy wspomnieć o tych dwóch siostrach kurwa pożal się boże...to jest dramat, że ktoś tego słucha

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Sławomir ładnie dołozył do budżetu Mafia laugh


kurwa kiedy zrozumiecie do chuja że trzeba rozgonic ten syf i zrobic porządek jak Boniek z Pzpnem

tak ja i biczyk dzieki Sławomirowi byliśmy z tvp przez cała noc

nie wiem Mafia co ty za leki bierzesz ale ładnie działają
Mój kolega walił z nim koks
Ponoć bardzo porządny człowiek ten Sławomir co nie ma hektara wink
Dzień Dobry z pięknych słoneczno-śniegowych Siedlec ! toast

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Z mojej nie płacił,sorry.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
a tu fechu na akordeonie z dziewczynami piękny cover smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
te siostry to powinni zutylizować już dawno
sławomir przy nich powinien dostać GRAMMY

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by aker
Originally Posted by VVega
Forty +1

Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza Zenek i ten drugi od majteczek w kropeczki tylko Sławomir, który ma profesjonalny zespół "Trzymamy się Zapały" i robi sobie jaja na scenie.

Przyjmują odpowiednie proporcje to Piersi Kukiza to też był taki show może bardziej zaangażowany ale jednak bez określonego stylu muzycznego.


kurwa czy Ty rozumiesz że mi chodzi o zapłatę 135 kafli za takie gówno i to z naszej kasy
jak kurski lubi Sławomira to niech mu płaci nawet milion ale z własnej kasy

Rozumiem. Wkleiłem Ci film o robieniu wykresów słupkowych, to jest klucz do odpowiedzi. Kurski ma robotę do wykonania i wszystkimi sposobami to osiągnie vide przeniesienie "Jeden z dziesięciu" do jedynki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by aker
umiesz czytać to poczytaj co napisałem wyżej
bez odbioru

ale to czy umie spiewac czy nie to nie ma zadnego znaczenia
to jest rozrywka a nie konkurs szopenowski
dla ciebie moze byc beznadziejny a dla kogos innego zajebisty
tak samo mozna powiedziec o Metallice, norweskim blackmetalowym Emperorze czy Smerfnych hitach
jesli ludziom sie podoba to wystarczy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
135 kola dla Sławomira z kieszeni podatnika to jak pisze Aker rozbój w biały dzień

oceniam to 6 minutowe show na max 15 koła a jak się nie podoba to won na weselach grać

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Aker ja nie mam zamiaru sie klocic, ale poczytaj troche od zaleznosci liczby ogladajacych ludzi do wplywu za reklamy.
Jesli Kurski puscilby Kayah i jej zaplacil 135 tysia, to bylaby granda, bo ogladaloby to 5 osob. A Slawomira ogladalo 7 czy 8 baniek i zostalo przy TVP, przez co ta telewizja zarobila wiecej na reklamach.
Podkreslam, ze co do zasady raczej tu wszyscy sie zgadzamy, ze finansowanie TVP ze wspolnej kasy w takich sumach to jest granda.
Ale jesli juz TVP organizuje sylwestra, to jak ma komus zaplacic 130 tysia, to wlasnie Slawomirowi lub Zenkowi, bo oni robia im ogladalnosc. Taka rzeczywistosc

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by pacyfista
135 kola dla Sławomira z kieszeni podatnika to jak pisze Aker rozbój w biały dzień

oceniam to 6 minutowe show na max 15 koła a jak się nie podoba to won na weselach grać

(prawdopodobnie)jakbyś robił to co on, to chciałbyś wziać 135 smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak akurat Stefan czy Mirek z Rzeszowa wiedzieli że będzie Sławomir o 21 w tvp 31 grudnia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
każdy chciałby byc piekny i bogaty Beto





Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jak sie goraco zrobilo
widac slawowir wart swojej ceny - nawet mecz.pl rozruszal laugh

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
o 20 rozpoczynaly sie 3 sylwestry Pacyfku, zazwyczaj ludzie przelaczaja na poczatku i to, co im najbardziej sie podoba, tam zostaja
kazdy zostanie przy swoim zdaniu, wazne ze mozna podyskutowac

to kto stanie na czele tej rewolucji, zeby to cale towarzystwo rozwalic? Pacyfek podejmujesz sie?

Strona 15 z 176 1 2 13 14 15 16 17 175 176

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1