|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W sumie pracuje z biznesem...i widze ze jak wlascicel firmy ma pracownikow ktorzy pracuja za 1500 to za chuja nie da im podwyzek nawet jezeli go na nie stac. Bo w dupie ma to ze moze to zwiekszy ich efektywnosc i zaagnazowanie a uwaza ze przez on sam dajac im bedzie mial mniej  To jest logika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
zdziwiłbyś się co do stawek ukrów
popracuje moment za głodową kasę, ale pół roku i już poniżej pewnego poziomu nie zejdzie - wyższego niż Polacy
potrafią cenić i wycenić swoje umiejętności, wiedzą czego chcą, część z którą miałem styczność - bardzo ogarnięta, inteligentna, spore umiejętności, dobry przegląd pola, wyjście na pozycję, świetna motoryka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
To samo z wynajmowaniem lokali. Stoji lokal 12 msc pusty za 4000. I Janusz nie wynajmie go za 2500 zeby chciaz ktos przyszedl. Bo logika taka z jak ta 2500 to ten co wynajmuje okrada go z 1500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W sumie pracuje z biznesem...i widze ze jak wlascicel firmy ma pracownikow ktorzy pracuja za 1500 to za chuja nie da im podwyzek nawet jezeli go na nie stac. Bo w dupie ma to ze moze to zwiekszy ich efektywnosc i zaagnazowanie a uwaza ze przez on sam dajac im bedzie mial mniej  Zarządzanie w Polsce leży. Spotykałem się z sytuacjami, że pracownik miał zakaz wykonywania pracy dodatkowej dla firmy, za taką samą stawkę za jaką wykona to po prostu pracownik zewnętrzny. A ten pracownik zrobi to 50x lepiej. Ale wg polskiego dajrektora za dużo zarobi i nie będzie lojalny. I miliony innych sytuacji, trzeba pluć na ryj takim kretynom a później przychodzi na dajrektora żyd z francji i nagle wyimaginowane problemy znikają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Mnostwo mam takich przykladow. Taki potencjal w narodzie ale glupoty i zawisci tyle samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
W sumie pracuje z biznesem...i widze ze jak wlascicel firmy ma pracownikow ktorzy pracuja za 1500 to za chuja nie da im podwyzek nawet jezeli go na nie stac. Bo w dupie ma to ze moze to zwiekszy ich efektywnosc i zaagnazowanie a uwaza ze przez on sam dajac im bedzie mial mniej  Zarządzanie w Polsce leży. Spotykałem się z sytuacjami, że pracownik miał zakaz wykonywania pracy dodatkowej dla firmy, za taką samą stawkę za jaką wykona to po prostu pracownik zewnętrzny. A ten pracownik zrobi to 50x lepiej. Ale wg polskiego dajrektora za dużo zarobi i nie będzie lojalny. I miliony innych sytuacji, trzeba pluć na ryj takim kretynom a później przychodzi na dajrektora żyd z francji i nagle wyimaginowane problemy znikają wtedy Ci powie Dyrektor ze firma jest zajebista po poszla w Outsourcing 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Mnostwo mam takich przykladow. Taki potencjal w narodzie ale glupoty i zawisci tyle samo nie ma żadnego potencjału, bo ekonomia i przedsiębiorczość została zduszona przez szkolnictwo/ludzi/komunę/cokolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami  Czasem możesz coś wrzucić, ale bez przesady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami  Panie, przecież jest temat z Serie A na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami  Panie, przecież jest temat z Serie A na forum  myślałem, że Ci się upiecze Biszopie, ale nie... ale nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mam taki mecz Muskron - Szarleruła z rezerw belgijskich może by ktoś załatwił tam jakieś bramki , można zadzwonić .
Reszta Belgii rezerw całkiem całkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami  Czasem możesz coś wrzucić, ale bez przesady. Mam jeszcze coś na za chwilę, mogę tu czy spierdalać do właściwego tematu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
beto się nie przypucował, że ma -1,5 na Juve ale mimo tego bierę bts do ht @7 over 1,5 do ht @2,80 i przepraszam, że wtrąciłem się z jakimiś typami  Czasem możesz coś wrzucić, ale bez przesady. Mam jeszcze coś na za chwilę, mogę tu czy spierdalać do właściwego tematu? Musisz dobrze wyczuć czas. Najlepiej pod jakimś postem o papieżu lewaku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W bramce the Beatles ręcznik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W bramce the Beatles ręcznik Oni tam mają hurtownie ręczników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
W bramce the Beatles ręcznik frotte ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|