|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery To forum znane jest z szydery, np. Biczu co weekend szydzi sobie z piłki nożnej kiedy są skoki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w tym dziale piszemy o każdej sprawie Master oprócz skoków
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
w tym dziale piszemy o każdej sprawie Master ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery To forum znane jest z szydery, np. Biczu co weekend szydzi sobie z piłki nożnej kiedy są skoki to jest całkiem inna sprawa są szydery i są szydery
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi. ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę + 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
23:05 Czech: Wszystko zależy od informacji, jakie Revoli przekazała lub przekaże himalaistom. Jest też możliwe rozwiązanie, w którym jeden z Polaków będzie sprowadzał Elizę, a drugi ruszy po Mackiewicza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
szydera na mecz.pl to norma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Szydera na poziomie jest wskazana. Ale przypierdalanie się a'la Biszop to żenada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi. ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę + 1000 dodalbym jeszcze +1000000 i wiecej nie pisze, bo ten dzial juz nie dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat  Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi. ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę + 1000 dodalbym jeszcze +1000000 i wiecej nie pisze, bo ten dzial juz nie dla mnie  i ode mnie podpis +1000000 Kłinci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Obaj sobie podgryzacie delikatnie, ale różnica taka, że Ty dajesz się sprowokować i pękasz. w jakim sensie pękam??? że nie daje sobie w kaszę dmuchać jak ktoś mnie atakuje ??? Była wymiana uprzejmości między mną a fechem na temat szydery wtrącił się w to wszęchwiędzący biszop wyzywając mnie od debila Tazen bądź trochę obiektywny!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
waż słowa śląska płaczko. bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa Nic. śmiesznie nie trzymasz ciśnienia, a dobrze wiesz, że sprawa przesyłki została załatwiona inaczej. Więc próba zrobienia ze mnie oszusta jest żałosna i tyle, chcesz brnij w to dalej, mam to z tyłu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Obaj sobie podgryzacie delikatnie, ale różnica taka, że Ty dajesz się sprowokować i pękasz. w jakim sensie pękam??? że nie daje sobie w kaszę dmuchać jak ktoś mnie atakuje ??? Była wymiana uprzejmości między mną a fechem na temat szydery wtrącił się w to wszęchwiędzący biszop wyzywając mnie od debila Tazen bądź trochę obiektywny! dobra spokojnie, to było tylko luźne spostrzeżenie, nie czytam aż tak dokładnie forum, żeby znać wszystkie detale
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
waż słowa śląska płaczko. bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa Nic. śmiesznie nie trzymasz ciśnienia, a dobrze wiesz, że sprawa przesyłki została załatwiona inaczej. Więc próba zrobienia ze mnie oszusta jest żałosna i tyle, chcesz brnij w to dalej, mam to z tyłu  spoko, jak następnym razem założę się z kimś na forum o np. litrowego jacusia i go przegram to napiszę na forum tak: postanowiłem rozliczyć zakład przelewając równowartość litrowego jacusia na biedne dzieci, kto tego nie rozumie jest śmieszny i nie trzyma ciśnienia ale ja mam to z tyłu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
na szczęście idą spokojne czasy na forumie, okolice 27 lutego zwłaszcza http://www.dailymotion.com/video/x61tz8h
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Biszop przeciez nie przegrał żadnego zakładu
co ty Akerski wypisujesz
wpłacił sam na dzieciaki
jaki był zakład jak możesz to podaj Aker?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jędza asystował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Biszop przeciez nie przegrał żadnego zakładu
co ty Akerski wypisujesz
wpłacił sam na dzieciaki
jaki był zakład jak możesz to podaj Aker? obiecał więc to dla mnie na równi jak z rozliczeniem zakładu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|