Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 110 1 2 62 63 64 65 66 109 110
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery

To forum znane jest z szydery, np. Biczu co weekend szydzi sobie z piłki nożnej kiedy są skoki

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by pacyfista
w tym dziale piszemy o każdej sprawie Master oprócz skoków

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by pacyfista
w tym dziale piszemy o każdej sprawie Master

[Linked Image from media.giphy.com]

;-))

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery

To forum znane jest z szydery, np. Biczu co weekend szydzi sobie z piłki nożnej kiedy są skoki

to jest całkiem inna sprawa
są szydery i są szydery

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi.

ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę
+ 1000

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
23:05
Czech: Wszystko zależy od informacji, jakie Revoli przekazała lub przekaże himalaistom. Jest też możliwe rozwiązanie, w którym jeden z Polaków będzie sprowadzał Elizę, a drugi ruszy po Mackiewicza.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
szydera na mecz.pl to norma

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Szydera na poziomie jest wskazana. Ale przypierdalanie się a'la Biszop to żenada.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by aker
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi.



ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę
+ 1000

dodalbym jeszcze +1000000
i wiecej nie pisze, bo ten dzial juz nie dla mnie cool

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

Nie żebym bronił Akera, bo chłopak lubi zaczepki ale zadufanie Biszopa w sobie śmiedzi od Świata Bukmacherstwa do To i Owo. Dziwne, że nikt tego nie zauważa oprócz osób do których Biszop się dopierdolił. Widzę tylko lizanie dupy kartoflowi.



ooooooooooooooooooo Quincy jako jeden z nielicznych starych bywalców odważył się napisać prawdę
+ 1000

dodalbym jeszcze +1000000
i wiecej nie pisze, bo ten dzial juz nie dla mnie cool

i ode mnie podpis +1000000 Kłinci.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
Obaj sobie podgryzacie delikatnie, ale różnica taka, że Ty dajesz się sprowokować i pękasz.

w jakim sensie pękam???
że nie daje sobie w kaszę dmuchać jak ktoś mnie atakuje ???
Była wymiana uprzejmości między mną a fechem na temat szydery
wtrącił się w to wszęchwiędzący biszop wyzywając mnie od debila
Tazen bądź trochę obiektywny!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
waż słowa śląska płaczko.

bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa

Nic. śmiesznie nie trzymasz ciśnienia, a dobrze wiesz, że sprawa przesyłki została załatwiona inaczej. Więc próba zrobienia ze mnie oszusta jest żałosna i tyle, chcesz brnij w to dalej, mam to z tyłu smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tazen
Obaj sobie podgryzacie delikatnie, ale różnica taka, że Ty dajesz się sprowokować i pękasz.

w jakim sensie pękam???
że nie daje sobie w kaszę dmuchać jak ktoś mnie atakuje ???
Była wymiana uprzejmości między mną a fechem na temat szydery
wtrącił się w to wszęchwiędzący biszop wyzywając mnie od debila
Tazen bądź trochę obiektywny!
dobra spokojnie, to było tylko luźne spostrzeżenie, nie czytam aż tak dokładnie forum, żeby znać wszystkie detale

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
waż słowa śląska płaczko.

bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa

Nic. śmiesznie nie trzymasz ciśnienia, a dobrze wiesz, że sprawa przesyłki została załatwiona inaczej. Więc próba zrobienia ze mnie oszusta jest żałosna i tyle, chcesz brnij w to dalej, mam to z tyłu smile

spoko, jak następnym razem założę się z kimś na forum o np. litrowego jacusia i go przegram to napiszę na forum tak:
postanowiłem rozliczyć zakład przelewając równowartość litrowego jacusia na biedne dzieci, kto tego nie rozumie jest śmieszny i nie trzyma ciśnienia ale ja mam to z tyłu

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
na szczęście idą spokojne czasy na forumie, okolice 27 lutego zwłaszcza

http://www.dailymotion.com/video/x61tz8h

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by Tazen
na szczęście idą spokojne czasy na forumie, okolice 27 lutego zwłaszcza

http://www.dailymotion.com/video/x61tz8h
laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Biszop przeciez nie przegrał żadnego zakładu

co ty Akerski wypisujesz

wpłacił sam na dzieciaki

jaki był zakład jak możesz to podaj Aker?


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Tazen
na szczęście idą spokojne czasy na forumie, okolice 27 lutego zwłaszcza

http://www.dailymotion.com/video/x61tz8h
laugh

Jędza asystował laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
Biszop przeciez nie przegrał żadnego zakładu

co ty Akerski wypisujesz

wpłacił sam na dzieciaki

jaki był zakład jak możesz to podaj Aker?

obiecał więc to dla mnie na równi jak z rozliczeniem zakładu

Strona 64 z 110 1 2 62 63 64 65 66 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,629 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1