Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 110 1 2 67 68 69 70 71 109 110
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
O kurwa jaśnie pan biszop załapał.

Podczas której rozmowy?

Ja pamiętam jeszcze takie sprzed 10 lat i też żeś się przypierdalał. Taki masz styl paziu. Ale skoro ci wszyscy winszują to dlaczego nie.

Bez odbioru.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Originally Posted by ssaczu
Poziom pseudointeligenta Mastera porazajacy.

Najlepsza taktyka, nie mam racji to przynajmniej wysmieje i obrzuce gownem.

Burak ladny. Zjadlbym barszczyk czerwony.
Flaki gotuję akurat..
Wiejska kurwa, plaster wołowiny i włoszczyzna..
Do tego wywaru położę flaki..
Przyprawię i wbijajcie wszyscy zwaśnieni..
Po flakach zapanuje... Love nad Peace
Gwarantuje kurwa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Przecież ssaczu wczoraj sam pisałeś - napisz mi opinię prawną, bo Cię jakiś dziad na osiedlu wyzywa od gówniarzy i ciąga po sadach od 2 lat, a kiedy Ty składasz skargi na sąsiada to Cię ignorują jako Dzieciaka.

Więc Ci piszę - zajmij się swoimi sprawami i nie będziesz musiał użalać się na forach, że wydałeś 250 zł i jestes traktowany na osiedlu jak gówniarz i nikt Ci nie chce pomóc.

Piszę Ci wczoraj - nie pisz do mnie. Kiedy jestes niezauwazany, ignorowany, to wracasz niczym swąd i po raz kolejny szukasz akceptacji. Odstaw więc może alkohol i obstawianie na jakiś czas, bo jak widać za bardzo Ci to nie służy.

papa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Decision of the rescue team: Urubko and Bielecki will go down with Elisabeth. Tomorrow morning at around 10 if weather allows all 5 will be transported to Skardu by helicopter organized by Polish Ambassy.

The rescue for Tomasz is unfortunately not possible - because of the weather and altitude it would put the life of rescuers in extreme danger. it's a terrible and painful decision. We are in deep saddeness. All our thoughts go out to Tomek's family and friends. We are crying

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Nie będą próbować wchodzić po Tomka

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Sensei
Nie będą próbować wchodzić po Tomka

00:02
Ewakuacja Mackiewicza jest niemożliwa - informuje Ludovic Giambiasi.

00:26
- Nie mamy potwierdzonych informacji w tej sprawie. Wiemy tylko, że Urubko i Bielecki schodzą z Elizabet - mówi nam rzecznik prasowy polskiej wyprawy na K2 Michał Leksiński.

I tyle z nadziei, że żyje

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by gwestefan
Czy kogos dziwi i nie jest normalne dla niego to, ze uznaje się ze ktos zdobyl szczyt w przypadku gdy juz nie schodzi ? Dla mnie to jakis absurd i w niektorych przypadkach zacheta. Chlop wchodzi 7 raz i powiedzmy jest juz blisko ale zdaje sobie sprawe ze jak wejdzie to juz na 99% nie zejdzie, wiec sobie mysli zdobede wkoncu, zapisze sie w historii, zdobede swoj cel,marzenia, itp i zgine. A co jesliby nie uznawaliby w przypadkach kiedy czlowiek juz nie schodzi, zostala by im tylko satysfakcja ze sa przez chwile na szczycie, Wiadomo ze niektorzy i tak by ryzykowali dalej ale mysle ze czesc miala to na uwadze i czasami zawrocila mowiac sobie, w nastepnym roku tez sprobuje. Co o tym sadzicie ?


Mackiewicz dwa lata temu byl 300m od szczytu i zrezygnowal podejrzewajac, ze jak pojda dalej to beda musieli wracac po ciemku.

Obecna sytuacja raczej nie jest spowodowana tym, ze za wszelka cene chcial wejsc na szczyt.




Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Musiał przeskoczyć z heroiny w inne bodźce dające adrenalinę
Ja nigdy nie zrozumiem tego co robił
Ale strach się wypowiedzieć bo zaraz specjaliści himalajscy zmieszaja mnie błotem
A dla niego
Wieczny odpoczynek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Sensei
Nie będą próbować wchodzić po Tomka

https://twitter.com/CadillacLoops/status/957389938370207746

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Chyba Tazen miał rację że tu bardziej chodziło o ratowanie tej Francuski, ale nikt im nie zarzucił że nie próbowali ratować Mackiewicza, myślę że mają czyste sumienia

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by gwestefan
Czy kogos dziwi i nie jest normalne dla niego to, ze uznaje się ze ktos zdobyl szczyt w przypadku gdy juz nie schodzi ? Dla mnie to jakis absurd i w niektorych przypadkach zacheta. Chlop wchodzi 7 raz i powiedzmy jest juz blisko ale zdaje sobie sprawe ze jak wejdzie to juz na 99% nie zejdzie, wiec sobie mysli zdobede wkoncu, zapisze sie w historii, zdobede swoj cel,marzenia, itp i zgine. A co jesliby nie uznawaliby w przypadkach kiedy czlowiek juz nie schodzi, zostala by im tylko satysfakcja ze sa przez chwile na szczycie, Wiadomo ze niektorzy i tak by ryzykowali dalej ale mysle ze czesc miala to na uwadze i czasami zawrocila mowiac sobie, w nastepnym roku tez sprobuje. Co o tym sadzicie ?




Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
No to jest rodzinną tragedią, 3 dzieci bez ojca

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by quincy
O kurwa jaśnie pan biszop załapał.

Podczas której rozmowy?

Ja pamiętam jeszcze takie sprzed 10 lat i też żeś się przypierdalał. Taki masz styl paziu. Ale skoro ci wszyscy winszują to dlaczego nie.

Bez odbioru.

Płycizną zajeżdża, uważaj na siebie, bo masz jakieś okresowe ataki, ja pamiętam takie mniej odległe i to normalne w Twoim wykonaniu, a teraz pamiętasz takie sprzed 10 lat niezbyt fajne smile
papa

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by quincy
O kurwa jaśnie pan biszop załapał.

Podczas której rozmowy?

Ja pamiętam jeszcze takie sprzed 10 lat i też żeś się przypierdalał. Taki masz styl paziu. Ale skoro ci wszyscy winszują to dlaczego nie.

Bez odbioru.

Płycizną zajeżdża, uważaj na siebie, bo masz jakieś okresowe ataki, ja pamiętam takie mniej odległe i to normalne w Twoim wykonaniu, a teraz pamiętasz takie sprzed 10 lat niezbyt fajne smile
papa

Twoja znana taktyka. Ty zajebisty ziomek, znany lubiany i szanowany a reszta forum to zera.

Zjazd frajerze.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by gwestefan
Czy kogos dziwi i nie jest normalne dla niego to, ze uznaje się ze ktos zdobyl szczyt w przypadku gdy juz nie schodzi ? Dla mnie to jakis absurd i w niektorych przypadkach zacheta. Chlop wchodzi 7 raz i powiedzmy jest juz blisko ale zdaje sobie sprawe ze jak wejdzie to juz na 99% nie zejdzie, wiec sobie mysli zdobede wkoncu, zapisze sie w historii, zdobede swoj cel,marzenia, itp i zgine. A co jesliby nie uznawaliby w przypadkach kiedy czlowiek juz nie schodzi, zostala by im tylko satysfakcja ze sa przez chwile na szczycie, Wiadomo ze niektorzy i tak by ryzykowali dalej ale mysle ze czesc miala to na uwadze i czasami zawrocila mowiac sobie, w nastepnym roku tez sprobuje. Co o tym sadzicie ?


Mackiewicz dwa lata temu byl 300m od szczytu i zrezygnowal podejrzewajac, ze jak pojda dalej to beda musieli wracac po ciemku.

Obecna sytuacja raczej nie jest spowodowana tym, ze za wszelka cene chcial wejsc na szczyt.

to jest tylko przyklad, dla mnie zdobycie szczytu powinno byc uznawane tylko przy zejsciu z niego, uznawanie ze ktos zdobyl i zginal tam jest po 1 chore, po 2 niesprawiedliwe dla tych ktorzy zejdą, ale to moje moze dziwne zdanie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Podkrecmy atmosfere.

Bazyl wypelzl z nory?

Przypominam sobie, ze Biszop go tam bronil. Moze mieli spolke przy zakladach laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A sprzed 10 lat pamiętam bo cię obserwuję od dłuższego czasu. Dzisiaj się przelało więc musiałem napisać co o tobie myślę.

Ale napisz jutro z kim się teraz umawiasz na wirtualną naftę w poznaniu, warszawie czy gdzie tam jeszcze i zaimponujesz po raz kolejny i będziesz mógł dalej błyszczeć jak gwiazda.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Originally Posted by ssaczu
Podkrecmy atmosfere.

Bazyl wypelzl z nory?

Przypominam sobie, ze Biszop go tam bronil. Moze mieli spolke przy zakladach laugh
laugh afera whiskowa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by quincy
O kurwa jaśnie pan biszop załapał.

Podczas której rozmowy?

Ja pamiętam jeszcze takie sprzed 10 lat i też żeś się przypierdalał. Taki masz styl paziu. Ale skoro ci wszyscy winszują to dlaczego nie.

Bez odbioru.

Płycizną zajeżdża, uważaj na siebie, bo masz jakieś okresowe ataki, ja pamiętam takie mniej odległe i to normalne w Twoim wykonaniu, a teraz pamiętasz takie sprzed 10 lat niezbyt fajne smile
papa

Twoja znana taktyka. Ty zajebisty ziomek, znany lubiany i szanowany a reszta forum to zera.

Zjazd frajerze.

Zapomniałeś dodać jeszcze kliku laugh
Pewnie za mało wypiłeś, dolej sobie nie krępuj się, rozkręcasz się w fantazji;-)
Choć przyznaję, że jak na razie masz ubogi masz zestaw epitetów chyba, że faktycznie dopiero się rozkręcasz;-)
Bywaj zdrów:-)

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by gwestefan
to jest tylko przyklad, dla mnie zdobycie szczytu powinno byc uznawane tylko przy zejsciu z niego, uznawanie ze ktos zdobyl i zginal tam jest po 1 chore, po 2 niesprawiedliwe dla tych ktorzy zejdą, ale to moje moze dziwne zdanie


Nie my ustalamy zasady ale nie znam himalaisty poki co, ktory by szedl na szczyt z mysla, ze i tak umrze.

Samobojcw to tam nie ma.

Trzeba sobie jednak uswiadomic, ze 8k to granica smierci. Bardzo niskie cisnienie i brak tlenu. W takich warunkach wystarczy jeden blad, jedna bledna decyzja badz czesto pech, chybil trafil i jest problem.

Choroba wysokosciowa nie wybiera. Mozesz miec 20 lat doswiadczenia, byc najsprawniejszy fizycznie i Cie dopadnie a Twojego partnera nie mimo, ze duzo slabszy.

Niebezpieczna pasja, ale trzeba probowac zrozumiec. Jeden lubi haftowac, drugi chlac wode a trzeci kocha gory.



Strona 69 z 110 1 2 67 68 69 70 71 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, forty, rafal08, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,510 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1