Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#709876 06/11/2006 12:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
CHODZI TU O SPOTKANIA W HOKEJU I GRANIE NA REMISY DOBRA NIE WAZNE WSZYSTKO WYJDZIE W TESCIE PROSZE WAS PODAWAJCIE W TYM TEMACIE TYPY Z NHL GDZIE MOGA PASC REMISY WASZYM ZDANIEM POZDRAWIAM

NA DZIS TAKIE KUPONY

1 KUPON

Vancouver - Dallas 1 (2.35)

Washington - Ottawa x (4.00)


KURS 9.4*2ZL=18.80

2 KUPON
Vancouver - Dallas X (4.00)

Washington - Ottawa 1 (2.40)

KURS 9.80*2ZL=19.60


3 KUPON
Vancouver - Dallas 2 (2.25)

Washington - Ottawa X (4.00)

KURS 9.2*2ZL=18.40

4 KUPON
Vancouver - Dallas X (4.00)

Washington - Ottawa 2 (2.20)

KURS 8.80*2ZL=17.60

5 KUPON
Vancouver - Dallas X (4.00)

Washington - Ottawa X (4.00)

KURS 16*2ZL=32




WKLAD 10 ZL

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Ile ty masz lat BONIEK?
Co chwile zakladasz jakies bzdurne tematy z niby systemami i czemu to ma służyć?
Jezeli juz musisz nas raczyc swoimi bogatymi przemysleniami na temat bukmacherki to najstosowniejszym na to miejscem bedzie PP
a tak wogole to kiedys ten dzial trzymał wysoki poziom a teraz ludzie wypisuja tu takie bzdety ze szkoda zagladać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rada do wszystkich na przyszłosć: zanim cos tu napiszecie to głęboko się zastanówcie czy to właściwe miejsce

Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
jak uwazasz je za bzdurne to ich nie czytaj bo nikt tego ci nie kaze a czy to tu powinien byc ten temat zdecyduje mod a nie Ty

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Czlowieku !
Skleciłeś na kolanie kilka kuponów i od razu nazywasz to szumnie systemem.
Zero opisu, zero historii i do tego jeszcze CAPS...
Niech jeszcze trzydziestu takich nawiedzonych "BOŃKOW" założy tu tematy to bedzie great
Na forum mam w sumie niewiele dluższy staż od ciebie ale ja zadałem sobie trudu i przeczytalem tu wiele tematow z lat poprzednich i tabie tez to polecam ...moze zrozumiesz o co mi chodzi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
PRZYKŁAD:
Mecz A: 1(2,15) X(4,30) 2(2,45)
Mecz B: 1(2,20) X(4,30) 2(2,40)
1A * XB = 9,24 * 2zł = 18,48zł
XA * 1B = 9,46 * 2zł = 18,92zł
2A * XB = 10,5 * 2zł = 21,00zł
XA * 2B = 10,3 * 2zł = 20,60zł
XA * XB = 18,5 * 2zł = 37,00zł
W sumie mamy 5 kuponów po 2zł czyli stawiamy 10zł
jeżeli uda sie nam trafić w remis jesteśmy prawie 100% do przodu a jeżeli trafimy na dwa remisy to mamy prawie 300% zysku




masz opis
jeden remis na dwa mecze i mamy zysk prawie 100% to nie jest system tylko sposob ktory moze pomuc cos wygrac jesli nie wchodzi gramy progresje czyli podwajamy stawke na te same druzyny wklad niewielki a moze pomuc wygrac jak ktos typuje dobrze remisy w nhl

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
LOL BONIEK co to za sytem? zwykly rozpis i tyle ,odkryles ameryke w konserwie BRAWO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Chcesz trafic remis w NHL ....? Wez popatrz sobie na tabelke NHL kto jaka ma sernie bez czego lub z czym wyciagni wnioski i zaczni grac progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kumasz?
I trafisz sobie ten remis .

To co tutaj podales rozwalilo mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak chcesz trafic remiz po po cholere jakis rozpis ,singiel i jazda progresja i mas najwieksze szanse .A nie mieszanie jeszcze z innymi typami.jes dzial PROGRESJA NA OT !!! zobacz co tam pisza ludzie ktorzy graja tak na codzien .A nie zakladasz temat ktory nie ma najmniejszego sensu!!!.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
ehhhh, to nie lepiej postawić 2 oddzielne single na remis? ;/
5zł na remis Ottawy
5zł na remis Dallas

Jak wejdzie co najmniej jeden to jestes do przodu dyche.
Nie opłąca się kombinować ;P

Swoją drogą polecam dzis zagrać na Ottawa (-1,5) ok. 2,80!

#709883 06/11/2006 18:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Panowie wiecej ---> @@@@@@@@@@@

#709884 06/11/2006 18:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
i więcej systemów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
Quote
ehhhh, to nie lepiej postawić 2 oddzielne single na remis? ;/
5zł na remis Ottawy
5zł na remis Dallas

Jak wejdzie co najmniej jeden to jestes do przodu dyche.
Nie opłąca się kombinować ;P

Swoją drogą polecam dzis zagrać na Ottawa (-1,5) ok. 2,80!




przyznam ci racje wiec moj system bez sensu temat do zamkniecia

[color:"blue"]Zgodnie z zyczeniem, temat zamkniety. [/color]

Last edited by Experto; 06/11/2006 19:47.

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1