|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
CHODZI TU O SPOTKANIA W HOKEJU I GRANIE NA REMISY DOBRA NIE WAZNE WSZYSTKO WYJDZIE W TESCIE PROSZE WAS PODAWAJCIE W TYM TEMACIE TYPY Z NHL GDZIE MOGA PASC REMISY WASZYM ZDANIEM POZDRAWIAM
NA DZIS TAKIE KUPONY
1 KUPON
Vancouver - Dallas 1 (2.35)
Washington - Ottawa x (4.00)
KURS 9.4*2ZL=18.80
2 KUPON Vancouver - Dallas X (4.00)
Washington - Ottawa 1 (2.40)
KURS 9.80*2ZL=19.60
3 KUPON Vancouver - Dallas 2 (2.25)
Washington - Ottawa X (4.00)
KURS 9.2*2ZL=18.40
4 KUPON Vancouver - Dallas X (4.00)
Washington - Ottawa 2 (2.20)
KURS 8.80*2ZL=17.60
5 KUPON Vancouver - Dallas X (4.00)
Washington - Ottawa X (4.00)
KURS 16*2ZL=32
WKLAD 10 ZL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Ile ty masz lat BONIEK? Co chwile zakladasz jakies bzdurne tematy z niby systemami i czemu to ma służyć? Jezeli juz musisz nas raczyc swoimi bogatymi przemysleniami na temat bukmacherki to najstosowniejszym na to miejscem bedzie PP a tak wogole to kiedys ten dzial trzymał wysoki poziom a teraz ludzie wypisuja tu takie bzdety ze szkoda zagladać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rada do wszystkich na przyszłosć: zanim cos tu napiszecie to głęboko się zastanówcie czy to właściwe miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
jak uwazasz je za bzdurne to ich nie czytaj bo nikt tego ci nie kaze a czy to tu powinien byc ten temat zdecyduje mod a nie Ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Czlowieku ! Skleciłeś na kolanie kilka kuponów i od razu nazywasz to szumnie systemem. Zero opisu, zero historii i do tego jeszcze CAPS... Niech jeszcze trzydziestu takich nawiedzonych "BOŃKOW" założy tu tematy to bedzie great Na forum mam w sumie niewiele dluższy staż od ciebie ale ja zadałem sobie trudu i przeczytalem tu wiele tematow z lat poprzednich i tabie tez to polecam ...moze zrozumiesz o co mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
PRZYKŁAD: Mecz A: 1(2,15) X(4,30) 2(2,45) Mecz B: 1(2,20) X(4,30) 2(2,40) 1A * XB = 9,24 * 2zł = 18,48zł XA * 1B = 9,46 * 2zł = 18,92zł 2A * XB = 10,5 * 2zł = 21,00zł XA * 2B = 10,3 * 2zł = 20,60zł XA * XB = 18,5 * 2zł = 37,00zł W sumie mamy 5 kuponów po 2zł czyli stawiamy 10zł jeżeli uda sie nam trafić w remis jesteśmy prawie 100% do przodu a jeżeli trafimy na dwa remisy to mamy prawie 300% zysku
masz opis jeden remis na dwa mecze i mamy zysk prawie 100% to nie jest system tylko sposob ktory moze pomuc cos wygrac jesli nie wchodzi gramy progresje czyli podwajamy stawke na te same druzyny wklad niewielki a moze pomuc wygrac jak ktos typuje dobrze remisy w nhl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
LOL BONIEK co to za sytem? zwykly rozpis i tyle ,odkryles ameryke w konserwie BRAWO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Chcesz trafic remis w NHL ....? Wez popatrz sobie na tabelke NHL kto jaka ma sernie bez czego lub z czym wyciagni wnioski i zaczni grac progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kumasz? I trafisz sobie ten remis .
To co tutaj podales rozwalilo mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak chcesz trafic remiz po po cholere jakis rozpis ,singiel i jazda progresja i mas najwieksze szanse .A nie mieszanie jeszcze z innymi typami.jes dzial PROGRESJA NA OT !!! zobacz co tam pisza ludzie ktorzy graja tak na codzien .A nie zakladasz temat ktory nie ma najmniejszego sensu!!!.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
ehhhh, to nie lepiej postawić 2 oddzielne single na remis? ;/ 5zł na remis Ottawy 5zł na remis Dallas
Jak wejdzie co najmniej jeden to jestes do przodu dyche. Nie opłąca się kombinować ;P
Swoją drogą polecam dzis zagrać na Ottawa (-1,5) ok. 2,80!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Panowie wiecej ---> @@@@@@@@@@@
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
ehhhh, to nie lepiej postawić 2 oddzielne single na remis? ;/ 5zł na remis Ottawy 5zł na remis Dallas
Jak wejdzie co najmniej jeden to jestes do przodu dyche. Nie opłąca się kombinować ;P
Swoją drogą polecam dzis zagrać na Ottawa (-1,5) ok. 2,80! przyznam ci racje wiec moj system bez sensu temat do zamkniecia [color:"blue"]Zgodnie z zyczeniem, temat zamkniety. [/color]
Last edited by Experto; 06/11/2006 19:47.
|
|
|
Link skopiowany do schowka