|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
hej, Chetnie poznam Wasze opinie na temat nowej platformy cyfrowej N. http://www.n.pl/pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
mialem sobie to wziasc , ale gosc od tej telewizji mi odradzil , powiedzial ze obraz nie bedzie caly czas taki ladny i pozniej sie bedzie jeba*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
przeciez to cyfrowka i bity zawsze sa takie same, hmm dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac?? Bo gosc od tej telewizji mu powiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac?? Bo gosc od tej telewizji mu powiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> od TEJ ... znaczy od ktorej ???? od ojca dyrektora moze ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Mnie interesuje przede wszystkim jak wyglada ramowka programow sportowych i czy sa czesto powtorki, jak na beznadziejnym polsacie sport.
Moze ktos, kto ma "n" obiektywnie sie wypowie czy warto brac czy nie. Cena jest idealna, ale jak dlugo sie utrzyma cholera wie. W kazdym razie dosc kuszace.
A gosc, ktory twierdzil, ze obraz nie bedzie ladny, palil chyba cos mocnego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
A gosc, ktory twierdzil, ze obraz nie bedzie ladny, palil chyba cos mocnego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sie nałykał LSD a potem oglądał wszytsko w Haj Defynyszyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> c do oferty, wg. mnie watpie aby tylko przez jakiś czas była dobra jakoś, bez przesad, ceny owszem kuszące, mnie najbardziej ceikawi jak to jest z tymi programami z satelity hot bird ponoć około 200, a najważniejsze czy ejst tam Extreme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym Style moda i muzyka oraz Sport i motoryzacja i wiecej do szczęscia mi niepotrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> informacja i rozrywka gratis więc jest ok, ewentualnie mozna jeszcze wziąć kutura nuka swiat, ale raczej sobei odmówię ...więc mamy za 26pln miesięcznie calkiem niezły pakiecik, rozwazam tego kupno, ale czekam na te lepsze dekodery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
@gnacik
co wiesz o dekoderach? , wiecej informacji poprosze
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
masz wszytsko na stronie www.n.pl [ n.pl] ..mniej wiecej chodzi o to, ze w tym drozszym masz wiecej opcji, mozesz sobie jakby 'wypozyczac' filmy oraz mozesz ogladajac film zrobic pauze i ogadac później, mozesz filmy ktore lecialy rano obejrzec wieczorem i takie tam inne bajery
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
dostepne sa juz te dekodery z HDD czy obecnie jedynie "gole" mozna dostac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
Dekoderów z HDD narazie nie ma, byćmoże będą w połowie listopada. Jeżeli chodzi o zawartość w HD to póki co za wiele nie ma - Discovery, mecze z ligi mistrzów oraz Luxe HD (który i tak jest FTA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Witam. Też kiedyś sie zastanawiałem nad zakupem takiego sprzetu, ale jak narazie dla mnie jest więcej minusów niż plusów zakupu tej usługi.
- Konieczny dobry telewizor z malutkim napisem HD Ready a tego nie mam, by cieszyć sie znakomitą jakością obrazu. Oczywiście na zwykłym pójdzie ale to już będzie najnormalniejszy przekaz cyfrowy.
- Ludzie przedewszystkim potrzebują obejrzeć (jak wynika z wszystkich przeprowadzanych badań) sport live na najwyższym poziomie, dobry film, filmy przyrodnicze i filmy przyrodnicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
- częśc sportowa to tylko liga mistrzów i jeszcze nie ma do wyboru wszystkich spotkań. Oczywiscie jest Euro1,2 ale konieczne jest wkrótce dorzucenie jakiejś extra ligi bo fani sportu ciekawsze rzeczy znajdą gdzie indziej.
- kanały filmowe to prawdziwa 2 liga
- filmy przyrodnicze tu paczka Disocvery i duży plus, ciekwi mnie również bardzo program tvnLingua
- filmów przyrodniczych brak
- brak profesjonalnej obsługi, brak sprzetu to już jest wielki minus tej firmy. Żadne tłumaczenie "że wielki popyt" itp pierdoły. Jak coś sie zaczyna trzeba być przygotowanym na sprzedarz.
- dysk w odbiorniku nagrywający daną rzecz kiedy robimy sobie herbatke to już niemal standard.
Niestety rozdrobnienie naszych platform na tak małym rynku w/g mnie nie jest korzystne. Oczywiście cena idzie w dół ale jakość niestety też. Chciałbym mieć możliwość sterowania kamerką na wszystkich stadionach Premier League tak jak jest to chyba w GB (pisze chyba bo czytałem o tym jakiś rok temu i może sie coś zmieniło).
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
nic głośno ale najlepiej miec swoj dekoder , karte i sciagac klucze z netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
a wiecie moze gdzie moge znalezc liste programow ktore wchodza w ten FTA ? 200 kanałow niekodowanych z Hot Birda .
Dla mnie to idealna opcja na działeczke bo mała opłata aktywacyjna i zero abonamentu , chociaz pewnie pakiet sport bym wykupił :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
Lista kanałów - KLIK [ yourfilehost.com]. FTA zaczynają się od 150. Ale i tak żeby odbierać cokolwiek trzeba wykupić przynajmniej dwa pakiety, więc minimalny abonament to 20 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Lista kanałów - KLIK [ yourfilehost.com]. FTA zaczynają się od 150. Ale i tak żeby odbierać cokolwiek trzeba wykupić przynajmniej dwa pakiety, więc minimalny abonament to 20 PLN. dzieki ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|